◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Galardo poslato Septembar 01, 2019, 17:12:59 POSLE PODNE
@Osamu Dazai cemu kreiranje novog topica ako mozes jednostavno postaviti ovde?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=130738.msg924987;topicseen#new
ÄŒemu gluma moderatora kad nisi?
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Citat: Galardo poslato Septembar 01, 2019, 17:21:53 POSLE PODNE
Slusaj mali,nemoj puno da pametujes,vec si dovoljno pokazao kakav si...
Pa pitam samo jer u pravilima piše da je zabranjeno reklamiranje u GR a ti pišeš suprotno ?
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

@SLAVICBEAST  resi ovo :)

Opet prave gluposti u GR

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Gde je ovde glupost hmmmm? :D

Citat: Galardo poslato Septembar 01, 2019, 17:12:59 POSLE PODNE
@Osamu Dazai cemu kreiranje novog topica ako mozes jednostavno postaviti ovde?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=130738.msg924987;topicseen#new

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 01, 2019, 17:19:29 POSLE PODNE
ÄŒemu gluma moderatora kad nisi?

Citat: Galardo poslato Septembar 01, 2019, 17:21:53 POSLE PODNE
Slusaj mali,nemoj puno da pametujes,vec si dovoljno pokazao kakav si...

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 01, 2019, 17:30:06 POSLE PODNE
Pa pitam samo jer u pravilima piše da je zabranjeno reklamiranje u GR a ti pišeš suprotno ?

My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Kako je sada lepo kada nemate koga okriviti za gluposti koje radite...  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: M0nster poslato Septembar 01, 2019, 15:15:45 POSLE PODNE
I onako više od 50 posto stvari koje učite u školi ne koristite kada završite istu. Meni je recimo bitna bila praska od samog učenja tamo nečega nebitnoga
meni 90% stvari nece trebati kada zavrsim sad cetvrti, prvenstveno sto idem na drustveni smjer a zanimanje mi nece imati nikakve veze sa sociologijom i filozofijom...
nisam uzeo matematicki smjer iz razloga sto nista necu nauciti vise nego sto mogu kod kuce osim matematike. stvarno steta sto ovi idioti od ministara ne mogu uvesti preciznija usmjerenja, ali nema veze, ima evropa citava, jedva ceka jeftinu radnu snagu...


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: imnaithan poslato Septembar 01, 2019, 17:55:35 POSLE PODNE
Kako je sada lepo kada nemate koga okriviti za gluposti koje radite...  8)
nije istina, nema veze sta ti nisi mod sve jedno si kriv za sve xDD

Citat: Bašovski poslato Septembar 01, 2019, 18:16:00 POSLE PODNE
meni 90% stvari nece trebati kada zavrsim sad cetvrti, prvenstveno sto idem na drustveni smjer a zanimanje mi nece imati nikakve veze sa sociologijom i filozofijom...
nisam uzeo matematicki smjer iz razloga sto nista necu nauciti vise nego sto mogu kod kuce osim matematike. stvarno steta sto ovi idioti od ministara ne mogu uvesti preciznija usmjerenja, ali nema veze, ima evropa citava, jedva ceka jeftinu radnu snagu...
Ja sam stvarno mislio da si ti stariji lik 20+ , jel me jebes :D

On je mene lepo pitao, ja sam njemu lepo odgovorio, on je mene uvredio, ja sam njemu lepo odgovorio.

Jer on je napisao nesto netačno i protiv pravila, logično je da ću ga pitati ko je on da glumi moderatora...
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 01, 2019, 18:48:08 POSLE PODNE
On je mene lepo pitao, ja sam njemu lepo odgovorio, on je mene uvredio, ja sam njemu lepo odgovorio.

Jer on je napisao nesto netačno i protiv pravila, logično je da ću ga pitati ko je on da glumi moderatora...
E moj druze,neces ti daleko u zivotu vjeruj mi...

Ok;

Zašto si ti glumio moderatora i rekao nešto pogrešno što je PROTIV pravila pdf-a ???
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 01, 2019, 19:01:35 POSLE PODNE
Ok;

Zašto si ti glumio moderatora i rekao nešto pogrešno što je PROTIV pravila pdf-a ???
Totalno nepotrebna rasprava , resite to u PM ili kontaktirajte SModeratora hvala bogu pa uvek ima barem jedan online u tom trenutku :)
Pozdrav rajicaaa :)

Svaka čast ljudi, još malo pa smo riješili 50 posto stranica GR u cca tjedan dana. (thumbsup)
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords