◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.



Odustao sam od Gammix-ovog fader-a jer je prepun bagova i nema smisla raditi na njemu ako bih ga već celog rewrite pa sam odlučio da napravim svoj, ima li podrške da ga relese-am i ovde? :D
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 01, 2019, 10:49:31 PRE PODNE
Odustao sam od Gammix-ovog fader-a jer je prepun bagova i nema smisla raditi na njemu ako bih ga već celog rewrite pa sam odlučio da napravim svoj, ima li podrške da ga relese-am i ovde? :D

Čekaj da pitam Jelenu Veljaču hoće li organizirati nekakv okup pod novim "Svi za gammix, osamu za ništa hoće li od koda biti išta"
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


Srecan polazak u skolu , zeli vam Lanmi :P

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Ko vas jebe , ima nas koji smo je zavrsili  :D




Give Honor To The One Who Deserve It







I onako više od 50 posto stvari koje učite u školi ne koristite kada završite istu. Meni je recimo bitna bila praska od samog učenja tamo nečega nebitnoga
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Septembar 01, 2019, 15:15:45 POSLE PODNE
I onako više od 50 posto stvari koje učite u školi ne koristite kada završite istu. Meni je recimo bitna bila praska od samog učenja tamo nečega nebitnoga
Tako je i meni,tehnicar racunarstva,vise sam naucio kod kuce nego u skoli...

Ka'e radi se DeathMatch server (nešto unikatno ali stvarno).



My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 01, 2019, 15:36:55 POSLE PODNE
Ka'e radi se DeathMatch server (nešto unikatno ali stvarno).




DM do sada sve isti kurac ispadne. ja izdvojim 2.5h stavim ogradu oko onog mjesta di je kosac trave inace i stavim dve klase, log reg u mysql i gotovo :D... al hajd da vidimo i ovo tvoje

Ma svi rade DM modove na istu foru. Spawn u nekom interijeru, pa komandom biraš neke arena itd, Ja radim DM u otvorenom svijetu, a mozda cu samo prebaciti u sve u LS i postavim oko cijeloga LS-a world boundaries. Nešto u stilu PUBG, ako izades i DM zone polako ti skida health.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Septembar 01, 2019, 15:15:45 POSLE PODNE
I onako više od 50 posto stvari koje učite u školi ne koristite kada završite istu. Meni je recimo bitna bila praska od samog učenja tamo nečega nebitnoga
I ja sam isto za više praktične nastave, ali ne možeš zanemariti ni teoriju.

Meni je glupo Å¡to u elektrotehničkoj Å¡koli učiÅ¡ demokratiju i ljudska prava na primjer.Ne kažem da je to nevažno ali bi umjesto toga mogli ubaciti 2 časa praktične nastave viÅ¡e Å¡to bi obrazovalo Ä'ake mnogo viÅ¡e i iz Å¡kole bi izaÅ¡li mnogo spretniji i obrazovaniji za svoje zanimanje.
Pa čak mi mogli i nešto inovirati po pitanju tog zanimanja.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!