◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

otprilike, do pre 30 godina ziveli svi u miru i slozi i zbog 2 idiota se pokrve 6 naroda koji su u sustini jedan narod


Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Mi smo svi Albanci :D
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Ma mi smo govna
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


Ko je sve danas moderator čovjek mi svaki odgovor obrise taguje me drug za nekog lika ja napišem hahahah. On meni više poruka obrise nego što ja pošaljem. Msm ono naučite ga pravila pa onda mu dajte moderatora

Zar niste vas dvojica bili najbolji prijatelji ?

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: SLAVICBEAST poslato Avgust 28, 2019, 04:47:25 PRE PODNE
Tenk nije na stadionu vec pored, i simbolise crvenu armiju, odnosni nesto sto je mocno i sto gazi sve pred sobom, a to je bila zvezda veceras.
"Komsije"  su se po ne znam kom osnovu pronasli, te dripacki odgovorili tako sto su stavili traktor (simbolika je jasna. Time zapravo pokazuju koliko su optereceni Srbima koji apsolutno ni ne misle na njih. Ja se nisam mnogo iznenadio.
Bilo kako bilo, mislim da tenku kao oklopnom vozilu nije mjesto "pored" stadiona, ali Å¡ta je uradjeno uradjeno je :) .
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Avgust 28, 2019, 12:00:20 POSLE PODNE
Zar niste vas dvojica bili najbolji prijatelji ?

Nedao bog i nismo xF




Citat: 002 poslato Avgust 28, 2019, 11:56:18 PRE PODNE
Ko je sve danas moderator čovjek mi svaki odgovor obrise taguje me drug za nekog lika ja napišem hahahah. On meni više poruka obrise nego što ja pošaljem. Msm ono naučite ga pravila pa onda mu dajte moderatora


Svaka poruka koja je vredjanje ili ismejavanje ce biti obrisana. To sto ti pises samo takve poruke nije moj problem. Ja svakog obavestim za sve sto obrisem i stavim razlog. @SLAVICBEAST @6cadilab9

Nikad nikom obrisao nisam nista sto nije krsilo pravila. Ende a S.Mod nek vide sta ce sa tobom.
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2019, 12:27:55 POSLE PODNE od imnaithan




Give Honor To The One Who Deserve It






Citat: 6cadilab9 poslato Avgust 28, 2019, 10:25:18 PRE PODNE
A debilizan, sta drugo mogu rec osin, jebat ce vas torcida sa poljuda ale alee
Torcidas si? :D


CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Jbg brt, ja jesam Grobar al ove vakve sacekuse mi idu na qr**

Ja nzm koliko debil moraš biti da kažeš da si "grobar" / "delija" i ostale pičke materine, idi gledaj fudbal, navijaj sve je to za ljude ali da seres po gradu i da se praviš faca samo ukazuje koliki si paćenik...
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.