◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.








Čitajte postove na ovom forumu sa najviše reply-a, ismejao sam se kada sam video Stexi-ev post iz 2013 za konkurs za moderatora pdf-a (u pozitivnom smilu, kako vreme letiii eeeeee moj ti)
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Dinamo Zagreb i Crvenza Zvezda u Ligi Prvaka, pa tko je to očekivao ?  :D

UEFI bi bilo pametnije da stave ta dva kluba u istu skupinu pa da bude izvjesnije a ne da druge bogatije ekipe na nama nabijaju gol razliku.  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Avgust 27, 2019, 23:16:27 POSLE PODNE
UEFI bi bilo pametnije da stave ta dva kluba u istu skupinu pa da bude izvjesnije a ne da druge ekipe na nama nabijaju gol razliku.  :D
ja vec znam ko bi pobjedio hehe

Citat: M0nster poslato Avgust 27, 2019, 23:16:27 POSLE PODNE
Dinamo Zagreb i Crvenza Zvezda u Ligi Prvaka, pa tko je to očekivao ?  :D

UEFI bi bilo pametnije da stave ta dva kluba u istu skupinu pa da bude izvjesnije a ne da druge bogatije ekipe na nama nabijaju gol razliku.  :D
Kakva smo govna od ljudi poceli bi se svadjati i udarat'...

Citat: Galardo poslato Avgust 27, 2019, 23:18:19 POSLE PODNE
Kakva smo govna od ljudi poceli bi se svadjati i udarat'...
ma navijaci su duse od ljudi ne bi oni to, a tek inteligencija, vecina ih je pametnija od einsteina                                                                                                         

Citat: androo poslato Avgust 27, 2019, 23:20:39 POSLE PODNE
ma navijaci su duse od ljudi ne bi oni to, a tek inteligencija, vecina ih je pametnija od einsteina                                                                                                       
Duse mile drage ne bi mrava zgazile


Ka'e skripter Zare. UMRO SAM.

baj  d vej ja sam rus i cela engleska scena tj ovi normalni skripteri su rusi ako niste znali.
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2019, 23:42:26 POSLE PODNE od Osamu Dazai
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.