◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

Ta rečenica ima smisla samo ako radiš u data-centru pa moraš da održavaš nešto, tebra namestis Firewall rules i dignes server i caopoz
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 27, 2019, 07:51:06 PRE PODNE
Ta rečenica ima smisla samo ako radiš u data-centru pa moraš da održavaš nešto, tebra namestis Firewall rules i dignes server i caopoz
ma nije to problem meni, al ne zelim isti zbog supporta. kad nesto ne radi cimnem saleta i rjesi xD

Koliko sakat moraÅ¡ biti da ne znaÅ¡ da startujeÅ¡ samp server na linuxu? ðŸ˜,
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 27, 2019, 08:18:49 PRE PODNE
Koliko sakat moraÅ¡ biti da ne znaÅ¡ da startujeÅ¡ samp server na linuxu? ðŸ˜,
znam, ali pricam o opcenitim problemima. evo ti primjera:
ovo je neki dan sale okacio na fb... i sad da sam hostan na vpsu bilo bi sranja.
https://imgur.com/a/qRuwQr0

Gle ovi sto chatuju ovde po Gl Razgovoru  :D




Give Honor To The One Who Deserve It






Citat: mmlinaric poslato Avgust 27, 2019, 08:42:07 PRE PODNE
ahhahahahahahahah mora se
OVH ? Myb :)

Sto ti je rekao Pinch , otvoris port za SA:MP firewall im je vec ukljucen nemas potrebe, jedino ako imas kes da placas.. a imas cim placas e-trailove :)


One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 27, 2019, 10:21:03 PRE PODNE
OVH ? Myb :)

Sto ti je rekao Pinch , otvoris port za SA:MP firewall im je vec ukljucen nemas potrebe, jedino ako imas kes da placas.. a imas cim placas e-trailove :)
sad cu vidjet firewall kod njih pa mozda uzmem :). hvala ugl

Dame i gospoÄ'e. Otvorite svoja srca večeras i budimo uz Dinamo i Crvenu Zvezdu u nadi da će izboriti skupine Lige Prvaka.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


Najbolji VPN?
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Ping mi na sampu isti sa njim i bez njega haha
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.