◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.


Ne radi patch, piše opening file....failed.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 26, 2019, 20:09:58 POSLE PODNE
@Osamu Dazai ja te pjesmom zovem da mi uradis mod za server ;)

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA GUSIM SE ESI ME NASMIJAO XD
Citat: M0nster poslato Avgust 26, 2019, 20:11:25 POSLE PODNE
Ne radi patch, piše opening file....failed.
probaj nac jos neku verziju sublajma na thepiratebay.org. ne znam do cega bi bilo

Realno radit ću bilo kome mod samo da ima normalnog mapera i da nije kancerko koji bi da otvara na :8888 portu tj bez domene tj neozbiljno :D
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 26, 2019, 20:17:59 POSLE PODNE
Realno radit ću bilo kome mod samo da ima normalnog mapera i da nije kancerko koji bi da otvara na :8888 portu tj bez domene tj neozbiljno :D
jao samo mi port ne spominji pitam sasu iz e traila klk pa port 7777 kaze 3e, taj dan je bio server sa tim portom moj. al vole must pare iz mene oni puno xd

Imam osjecaj da cu sad dobit ban u CSGO XD
Igram mirage na B site skocim i sa apartmana  kroz onu gredu na site sta je vec pogodim lika u glavu XD  :D

Koliko je dobra ova stvar instagram za chroome u obliku extenzije , znaci bukvalno sve isto kao i na telefonu cak i slike mozes da postavljas preko kompa :)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 26, 2019, 23:06:02 POSLE PODNE
Koliko je dobra ova stvar instagram za chroome u obliku extenzije , znaci bukvalno sve isto kao i na telefonu cak i slike mozes da postavljas preko kompa :)
U danasnje vrijeme mozes sta god oces  ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 26, 2019, 23:06:02 POSLE PODNE
Koliko je dobra ova stvar instagram za chroome u obliku extenzije , znaci bukvalno sve isto kao i na telefonu cak i slike mozes da postavljas preko kompa :)
pa ako imas win 10 mozes na njega istalirat preko stora

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Momci treba mi pomoc,zna li neko kako bih mogao da vratim YT acc,msm nije hakovan niti ista tako,znam mail (barem mislim) a sifru ne,da li mogu nekako da kontaktiram YT da oni provjere preko ip adrese ili slicno...?

Citat: Galardo poslato Avgust 27, 2019, 01:59:14 PRE PODNE
Momci treba mi pomoc,zna li neko kako bih mogao da vratim YT acc,msm nije hakovan niti ista tako,znam mail (barem mislim) a sifru ne,da li mogu nekako da kontaktiram YT da oni provjere preko ip adrese ili slicno...?
Pa pazi kod mene ima opcija da ako zaboravim neku sifru sa maila da mi posalje na drugi mail tj recovery mail i tjt :)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 27, 2019, 02:07:06 PRE PODNE
Pa pazi kod mene ima opcija da ako zaboravim neku sifru sa maila da mi posalje na drugi mail tj recovery mail i tjt :)
Vidis sad sam pokusao to da uradim sa mail-om koji sam mislio da je od acc ali nije,da li postoji neka opcija da vidim mail od tog kanala kao drugi korisnik?

Pozdrav :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: mmlinaric poslato Avgust 26, 2019, 20:22:35 POSLE PODNE
jao samo mi port ne spominji pitam sasu iz e traila klk pa port 7777 kaze 3e, taj dan je bio server sa tim portom moj. al vole must pare iz mene oni puno xd
Uzmeš VPS...
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.