◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 25, 2019, 18:06:42 POSLE PODNE
Vincenzo Vinii Peruggia nick :D To isto i za tebe vazii polarni medvedu sto me blocka :)
Nexy je odlokan i added, ocisti jednog frenda da te mogu dodati :D


Pozdrav :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Odo M0nster za tjedan dana radit sezonski, treba sakupit za novi PC, možda i auto u kojem ću dopeljat neku sisatu da pokažem starcima.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords




Jebena 3 sata sam izgubio na najjebenijoj gluposti od kad je svijeta i sve sam živo i mrtvo ispsovao zbog retardacija i još uvijek ne mogu da riješim.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Avgust 25, 2019, 22:36:39 POSLE PODNE
Jebena 3 sata sam izgubio na najjebenijoj gluposti od kad je svijeta i sve sam živo i mrtvo ispsovao zbog retardacija i još uvijek ne mogu da riješim.
sta je bilo

Citat: androo poslato Avgust 25, 2019, 22:37:27 POSLE PODNE
sta je bilo
Jaoooo Å¡ta nije, jebe sve od android studija do interneta do boga svetoga.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Avgust 25, 2019, 22:36:39 POSLE PODNE
Jebena 3 sata sam izgubio na najjebenijoj gluposti od kad je svijeta i sve sam živo i mrtvo ispsovao zbog retardacija i još uvijek ne mogu da riješim.
A sta je problem burazeru?

Citat: LoOdaK poslato Avgust 25, 2019, 22:36:39 POSLE PODNE
Jebena 3 sata sam izgubio na najjebenijoj gluposti od kad je svijeta i sve sam živo i mrtvo ispsovao zbog retardacija i još uvijek ne mogu da riješim.
Sta se desilo?  :o

Možda bude danas, ali pre da će sutra biti završeno :D


My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Je l treba nekom Font ili Crosshair neki, da objavim ako nekom treba. Imam dosta sto ja pravio