◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

To je 10000 provjera...neprimjetno uradicu ja benchmark neki kad se vratim kuci..
Imas li neki benchmark uradjen sa pawnplus regex provjerom?

Citat: 6cadilab9 poslato Avgust 23, 2019, 21:12:34 POSLE PODNE
To je 10000 provjera...neprimjetno uradicu ja benchmark neki kad se vratim kuci..
Imas li neki benchmark uradjen sa pawnplus regex provjerom?
Radio sam i on je oko 47ms sa regex_cached
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Aj neko anydesk svega mu, imam problem i ovo mi je destroy sve brain cells jer nema smisla error

963 732 459
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Aloe zabranjen je chat izmadju dvije ljudi ovde @6cadilab9 @Osamu Dazai  :D

Opet o skripti u offtopicu , sramota  :D 8)

@mumitza.  Prodaje module , broj 666 333 , pozivni 00800 :D




Give Honor To The One Who Deserve It





@Itz.Yansi42O , sendao mu slikam kuzim nema boga da resi ne vidim sta je kad ono ja zaboravio da dodam [playerid] kada sam prebacio iz local u global HAHAHAH
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: imnaithan poslato Avgust 23, 2019, 21:32:25 POSLE PODNE
Aloe zabranjen je chat izmadju dvije ljudi ovde @6cadilab9 @Osamu Dazai  :D

Opet o skripti u offtopicu , sramota  :D 8)

@mumitza.  Prodaje module , broj 666 333 , pozivni 00800 :D
Ma može se u GR o svemu xd

Sve što prodam potrošim na poruke za DM sat da tražim ženu za udaju i da zna pitu napravit

Je*em ti PAWN Compiler, ja tek kada sam prebacio globalnu varijablu iz normal u Float: pocelo da baca errore, i ja se fokusirao na Float: tag gledam sta je u pi**u materinu otvarao streamer include samp include sta nisam otvaro kad ono nisam stavio [playerid] kada sam koristio varijable jer sam prebacivao iz local u global pa zaboravila l00da glava
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 23, 2019, 20:41:20 POSLE PODNE
Upravo pišem jedan a ono toliko mi je smor da radim pa koristim "samo da radi" stil na brzinu jer nemam volje a za novac je pa moram da završim...



baj d vej cujem li jednu rec za ovu proveru za vozila, ubit ću vas, neki stari mod nisam plaćen da radim novi CoS tkd bmk radim kako je i bilo
KAKVA JE OVO PROVERA RETARDE MALI HAJ UBI SE SKRIPTERU iks de

Citat: 002 poslato Avgust 23, 2019, 21:44:11 POSLE PODNE
KAKVA JE OVO PROVERA RETARDE MALI HAJ UBI SE SKRIPTERU iks de
ajmo ga prodat ciganima ili mjenjat za lubenicu





im sexy now , with new logo hehe  8)





Give Honor To The One Who Deserve It