◄ Glavni razgovor #41 ►

Započeo CADILAB, Avgust 22, 2019, 22:17:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

ima li neko nekakvih ideja da uradim u pythonu?

Što je najjače stavio je "Maziću ga, paziću ga i zvaću ga Bole", očigledno sarkazam jer je to linija iz nečega što vi nju generejšn ne znate jebajga
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: androo poslato Avgust 22, 2019, 23:19:19 POSLE PODNE
ima li neko nekakvih ideja da uradim u pythonu?
Neki deep learning projekat?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Avgust 22, 2019, 23:26:10 POSLE PODNE
Neki deep learning projekat?
ma bilo sta samo da se radi, uradio sam vec vise od 30 jednostavnih programa pa bi presao na nesto teze

Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Avgust 22, 2019, 23:07:30 POSLE PODNE
Ladno sam utripovao preko 100 coveka da cu biti cale jebenim objavljivanjem slike ultra zvuka na drustvenim mrezama ðŸ˜,ðŸ˜,
mene nisi podmornico ðŸ˜,
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))





Citat: Itz.Yansi42O poslato Avgust 23, 2019, 01:18:49 PRE PODNE
sta se radi baso
evo smor iskreno brt, ne znam sta cu od sebe, kod tebe?


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Avgust 23, 2019, 01:22:05 PRE PODNE
evo smor iskreno brt, ne znam sta cu od sebe, kod tebe?
hahaahahaaa isto, ja umirem koliko mi je dosadno.. gledam neki mod neku fs bilo sta da pocnem samo da skriptam haha

Citat: Itz.Yansi42O poslato Avgust 23, 2019, 01:23:01 PRE PODNE
hahaahahaaa isto, ja umirem koliko mi je dosadno.. gledam neki mod neku fs bilo sta da pocnem samo da skriptam haha
eh nije ti lahko hahaha


bilo je lijepo dok je trajalo.



@Vasic sad sam se setio da si ti ovde objasnjavao oko Kodija kako se instalira i sad sam instalirao jedan paket kodija u kome ima exodus tako da ako me bude manje na forumu znate sta je :) znaci bukvalno svaka serija i film koji ima na netflixu i ostalo ima tu ;)

Pozdrav  ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!