Reklama Maknuta.

Započeo kovacic16, Septembar 22, 2010, 15:57:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Reklama maknuta, jer je kovacic16 reklamirao u svakom mogucem oglasu, + dobio ban.
Poslednja Izmena: Septembar 26, 2010, 12:17:43 POSLE PODNE od [βР] AlєєN MєкA

Sretno ali koliko vidim imate free domenu, admin mafija - LOL i ovo sve mi djeluje kao jedan obični GF mod niÅ¡ta posebno  >:(
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

...Neno...

kratak opis  :( :( :(


Opis - 7/10 mozda dodjem na otvaranje

ne nije nikakav GF... a admin team Mafia je kad bolje razmislis dobro napravljena. imas npr. admin team od 5 članova , ja sam owner servera pa sam i lider u mafiji , a ostali su rank u mafiji prema levelu admina. imamo svoju bazu , aute i bolje je tako , nego da si nas 5 uzme , svaki jednu org. i onda igrači nemaju izbor organizacija... doÄ'ite na otvorenje servera pa ce te vidjeti...a free domena foruma je zato jer je to sporedna stvar servera i glupo je uopce da uzimam sad domenu makar nije skupa prije nego se server malo "ufura" eto tolko !

ja 100% dolazim na ovaj server..jer mislim da je jako dobar kolko vidim...mislim da bi vi trebali isto doc jer server je jako dobar...

Zlatan_Ibrahimovic


ajmo svi da vidimo sto je to za server!!
mislim da je odlican..potvrdite ddolazak..
idemoooo..
mozda ce biti jos najbolji kolko vidim od heada..nadam se da ce takav bit kako ga opisuje!!!

Zlatan_Ibrahimovic


možda ce čak biti otvorenje sutra... hmmm

upravo saznao da je otvorenje sutra u 19h ....

ah..nije mi vazno kad se otvori to je jos bolje sutra...jedva cekam vidjeti taj server.. :DDDDDDD

Opis servera ok...Forum katastrofa "freeforums"...

pokusali smo napraviti forum preko smff..ali nisam mogao..opce se nisam snasao...ako ko zeli nek me add na skype pa se dogovorimo..za forum..Marko15 skype
MSN [email protected]

makelele



A joj ,a joj, a jojjj forum je grozotaaa
Server cu tek videti :)