[Pitanje] T-Com aktivacija

Započeo BloodMaster, Septembar 21, 2010, 21:43:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sutra planiram uzeti t-com flat internet. Sad me zanima, ako ga ja uzmem sutra, hocu li ga sutra moci koristiti te platiti pola mjeseca ili moram cekat 1.10? Hvala unaprijed.

Za placanje nez al jesi prije imo adsl ako imas ruter i to sto titreba onda mislim da samo moras pricekat da ti posalju acc.

Imam ruter, ali planiram uzet novi... A sad nez kako bi izgledao racun?

A ja kad sam uzimo to je joÅ¡ bilo u pocecima max adsl-a dobijes kao cca 10-20 papira kao neki ugovor a sad ti samo poÅ¡alju papir sa acc-om znaci dobijes ovak   

user:-----@htnet-dsl
lozinka:465246541

Ok, ali morat ce pricekat do 1.10 jer vlasnik telefona nije kuci a vraca se 1.10

hmm..ako si samo promjenio "paket" kao i ja..pred par god.. sa start paketa 1gb na flat..onda nista ne cekas (osim to sto imas s vlasnikom telefona) nego samo dobijes te ugovore poveca ti se cijena paketa..i sve uredno ti ide a i bit ces obavijesten..a ako te jos sta zanima nazovi ih na 0800 9000 pa nek ti sve objasne!

Zvao sam nedavno. Ja zelim novi ruter pa uzimam novi ugovor jer je stari koma... Moze li ko provjeriti do kad vrjedi ono surfaj za free do proljeca? Ajte plz meni nece na mobu.

Plaćaš od današnjeg datuma kad je uveden u moju blagajnu
Dakle, ako si ti danas podnjeo ugovor, i on je potvrdio ( u ZG ) od danas se računa promet, dakle sutra ti dolazi monter postavit ADSL al danas već plaćaš
I na kraju mjeseca plaćaš koliko si uzeo paket..

Ako imaš kakvo pitanje obrati mi se, znam sve šta treba u vezi ADSLa :P

Ako ga uzmes danas, i sutra pocnes koristit platit ces cjelu cijenu mjeseca na kraju, tako da bolje pricekaj 1.10 a i uzmi ovo za 1 kn do proljeca :D

Vec si reko da znas jer ti stari radi. Nego jel ima popust za ucenike?

Citat: BloodMaster(Viky) poslato Septembar 22, 2010, 12:55:46 POSLE PODNE
Vec si reko da znas jer ti stari radi. Nego jel ima popust za ucenike?

L000L haha , ne :D
Chris, tocno si rekao, al ako je uzeo do proljeca onda neplaca nista, osim jedne kune :P Tako da bolje potpisi ugovor do proljeca da imas flat za kunu..

A do kad vrjedi ta ponuda? Nemogu naci nista na mobu...

Citat: BloodMaster(Viky) poslato Septembar 22, 2010, 19:14:55 POSLE PODNE
A do kad vrjedi ta ponuda? Nemogu naci nista na mobu...
Pa do proljeca, a do kad se moze uzet nez, al to ti je mislim ugovor na 24 mjeseca

Da, al do kad se moze uzet? Jbte sam da nije do 1 10 onda sam u banani i spusic cu sest mjeseci za free.... Jel moze neko provjerit plzz?

Citat: BloodMaster(Viky) poslato Septembar 22, 2010, 20:00:09 POSLE PODNE
Da, al do kad se moze uzet? Jbte sam da nije do 1 10 onda sam u banani i spusic cu sest mjeseci za free.... Jel moze neko provjerit plzz?
Evo:
Citat
Ponuda se može realizirati do 31. listopada 2010. uz potpisivanje ugovorne obveze na 24 mjeseca.