Balkan Extazy v3.5.6 by F 0 X

Započeo F 0 X, Jul 08, 2019, 23:52:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime GameModa: Balkan Extazy 3.5.5 sada Balkan Extazy 3.5.6


Vrsta GameModa: RPG malo sam i RP  :D


Jedinstvenost GameModa: Pa sistemi dinamicnost


Jezik GameModa: Balkanski


Sistemi GameModa: Ima ih mnogo i ja sam dodao i ne secam se vise


Izvorni GameMod:


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: Sve je tu


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi: Sve je tu


Druge stvari: Onaj bugfix sto je @Joey.pwN objavio ono zadnji update i bugfix zajedno smo radili mislim ja sam malo radio onda je on reko da ce sam nastaviti ja sam mu reko dobro pa sam ja onda opet krenuo da iztrazujem taj mod i video sam da je bio bug sa /spec bio je bug kad udjes u banku crashuje kad uradis /banka crashuje napisao sam sve u mod bugovi mislim dosta bugova sam popravio i vise nego sto sam napisao tamo mape sam izbacio itd itd pise sve


Server na kojem je GameMode bio korišten: Balkan Extazy logicno


Slike: https://imgur.com/a/LcXg53T - Nema puno slika ali sam slikao da kad se kupi kuca i ti udjes u nju propadnes i to bukvalno na sve 3 kuce to je fixano isto i slikao sam ulazak u banku nema propadanja i /banka


Video: Nemam


Napravio Gamemode:: /


Editovao Gamemode: Prvi @Joey.pwN i balkan extazy ekipa i trenutno sada ja


Credits: @Joey.pwN i ostaloj ekipi sa be


Download Link: http://www.mediafire.com/file/x3ax4twx8qdw1lq/Balkan+Extazy+3.5.6+-+bugfix+by+F0X.rar


Scan Link: https://www.virustotal.com/gui/url/98ae07ad80b5a16a6c1cc5cbe33fe0276b22bdb4bf7607fecb123aa8961e5559/detection


Planirao sam da ga prebacujem u Mysql ali ipak sam se odlucio da cu uskoro objaviti drugi mod koji ce vrv biti u Mysql  :P
Poslednja Izmena: Jul 08, 2019, 23:56:09 POSLE PODNE od F 0 X

Izvinjavam se sto sam zaboravio da stavim potrebne stvari
Moj acc
Ime - Fox
Sifra - 123123
Code - Isti 123321
Admin Code - Nmp imate na slici to
I optimizaciju sam mu isto odradio preko 20% od onog sto je bio
Poslednja Izmena: Jul 08, 2019, 23:57:53 POSLE PODNE od F 0 X


Citat: Eko_Skriptmapps poslato Jul 09, 2019, 00:00:17 PRE PODNE
Pohvala za trud
Razumem kad neko me pohvali za trud ali jos nisi testirao mod sve u svemu hvala

Nista ja ovdje ne vidim sto nema i u onom modu.

0/10
GameModovi: ne mere sve stat xd
Nova Kuca: 87.98.130.157:7777 - Developer
Pawn, YSI, SQL, REGEX - Developer
BIG Respect to: Xunder, .mumitza

Citat: ЕксепÑ,ед poslato Jul 09, 2019, 00:47:02 PRE PODNE
Nista ja ovdje ne vidim sto nema i u onom modu.

0/10
Pa dobro nista nevidis jer nisi ni skinuo pritom nema poente da se svadjam cim Joey vidi sam ce objasniti koji bugovi su bili i sve samo ne razumem ljude sto ne pogledjau niti procitaju niti razumeju sta sam napisao niti ista nego samo komentarisu da bi rekli da se losi
Krivo mi je sto volis da ponizavas ljude i reko sam sta sam fixao sto nije bilo i pise u modu ali vidim da nisi skinuo i zelis samo misliti ma jao joey je bog on je sve fixao itd itd sta ovo neko dete samo radi edit
http://prntscr.com/occijm
Poslednja Izmena: Jul 09, 2019, 00:54:28 PRE PODNE od F 0 X

Sobzirom da sam FixScripter i da pola napisanog nisam razumeo , ovk...

Mod 3 od 10.

Edit slabo , bugfix nije ni 5% , mod je isti kao stara verzija sa minimalnim izmenama nekim. Gledajuci kod se pitam izvrsiti samoubiztvo ili ne posto je optimizacija 0. Toliko od mene , ni pohvale za trud.  8)
Poslednja Izmena: Jul 09, 2019, 00:56:44 PRE PODNE od Mister Naithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: F 0 X poslato Jul 09, 2019, 00:52:40 PRE PODNE
Pa dobro nista nevidis jer nisi ni skinuo pritom nema poente da se svadjam cim Joey vidi sam ce objasniti koji bugovi su bili i sve samo ne razumem ljude sto ne pogledjau niti procitaju niti razumeju sta sam napisao niti ista nego samo komentarisu da bi rekli da se losi
Krivo mi je sto volis da ponizavas ljude i reko sam sta sam fixao sto nije bilo i pise u modu ali vidim da nisi skinuo i zelis samo misliti ma jao joey je bog on je sve fixao itd itd sta ovo neko dete samo radi edit
http://prntscr.com/occijm
Sine prvi put te vidim ovdje, nauci da primas kritike, boli me kurac ko je sta fixo.
GameModovi: ne mere sve stat xd
Nova Kuca: 87.98.130.157:7777 - Developer
Pawn, YSI, SQL, REGEX - Developer
BIG Respect to: Xunder, .mumitza

Bukvalno nema 10 minuta sto sam seo na kompjuter ulazim da vidim sta ima kada coek objavi mod I stavi me u credits moram reci AMIN
I + citam ove komentare Pohvale za trud kaze neki scripter pocetni sto prvi put I vidim I cujem u zivotu dalje me stvarno mrzi da sve komentarisem samo cu reci da vi niste svesni kako ovaj decko skripta. Da se on registrovao na profil pa mozda kada sam I ja da je skriptao samnom mislim ja sada vidim koliko su se meni ljudi ulizivali kada objavim nesto pritom samo pravi likovi skinuli ocenili I rekli bravo joey ti ljudi se cene, skinuo sam mod I ako ga imam ali odradio je covek bugfix I Aleksa ne obaziri se na njih zato sam ja I prestao sa sampom jer svi se prave kao bogovi I neki skripteri sacu ja vama objasniti sta je lik odradio posto niko ne skida mod I lepo je reko u opisu citam I reko je "napisao sam sve u mod bugovi mislim dosta bugova sam popravio i vise nego sto sam napisao tamo mape sam izbacio itd itd pise sve" Decko je imao problema sa porodicom vi ne znate koje znam ga u rl jeste mladji ali moze vam tata biti ovde on mislim da cak i bolje skripta od mene MySQL Rastura ovaj Eksepted mani se njega to su ti svi neki pro skripteri koji tek napunili 15 godina i igraju po ceo dan samp jer nemaju prijatelje
Lik je fixao skoro sve moguce bugove koje ja nisam on vam je odradio bugfix umesto mene optimizovao mod vi pisete kakva optimizacija A NISTE SKINULI MOD AHHAHAHAHAHAH to je plakanje gj jednostavno necu puno da pisem Aleksa msm aj FOX Mani ih se brate radi svoj posao i ovako bolje skriptas od mene mislim i sam znas
Lik ima 16 godina trenira u teretanu 2 god Nabildovan ima visinu jer imamo instagram mislim ja ga pratim i on mene ima zivot ne no life 24/7 ovde na sampu i kao prvi put te vidim sine a moze ti glavu slomiti toliko od mene
Poslednja Izmena: Jul 09, 2019, 01:06:37 PRE PODNE od Joey.pwN
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: Joey.pwN poslato Jul 09, 2019, 01:04:23 PRE PODNE
Bukvalno nema 10 minuta sto sam seo na kompjuter ulazim da vidim sta ima kada coek objavi mod I stavi me u credits moram reci AMIN
I + citam ove komentare Pohvale za trud kaze neki scripter pocetni sto prvi put I vidim I cujem u zivotu dalje me stvarno mrzi da sve komentarisem samo cu reci da vi niste svesni kako ovaj decko skripta. Da se on registrovao na profil pa mozda kada sam I ja da je skriptao samnom mislim ja sada vidim koliko su se meni ljudi ulizivali kada objavim nesto pritom samo pravi likovi skinuli ocenili I rekli bravo joey ti ljudi se cene, skinuo sam mod I ako ga imam ali odradio je covek bugfix I Aleksa ne obaziri se na njih zato sam ja I prestao sa sampom jer svi se prave kao bogovi I neki skripteri sacu ja vama objasniti sta je lik odradio posto niko ne skida mod I lepo je reko u opisu citam I reko je "napisao sam sve u mod bugovi mislim dosta bugova sam popravio i vise nego sto sam napisao tamo mape sam izbacio itd itd pise sve" Decko je imao problema sa porodicom vi ne znate koje znam ga u rl jeste mladji ali moze vam tata biti ovde on mislim da cak i bolje skripta od mene MySQL Rastura ovaj Eksepted mani se njega to su ti svi neki pro skripteri koji tek napunili 15 godina i igraju po ceo dan samp jer nemaju prijatelje
Lik je fixao skoro sve moguce bugove koje ja nisam on vam je odradio bugfix umesto mene optimizovao mod vi pisete kakva optimizacija A NISTE SKINULI MOD AHHAHAHAHAHAH to je plakanje gj jednostavno necu puno da pisem Aleksa msm aj FOX Mani ih se brate radi svoj posao i ovako bolje skriptas od mene mislim i sam znas

Ja sam izneo misljenje po onome sto vidim u skripti. Ende.




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: Mister Naithan poslato Jul 09, 2019, 01:06:27 PRE PODNE
Ja sam izneo misljenje po onome sto vidim u skripti. Ende.
Tek sto si uso I procitao 1 recenicu kladim se I reko vidim u skripti A NIKO GA NIJE SKINUO DRUZE POSLAO SLIKU PRE 1 MIN LIK NIKO NIJE SKINUO NE RAZUMEM STO LAZETE KOJ MOJ NAKRAJ CU SE VRATIM U SAMP I EVO VI STO VIDITE TO U SKRIPTI EVO IGRAMO LUPAM BATTLE AJDE MYSQL,OPTIMIZACIJA ITD DOBIJES ME DAM TI 10 DOLLARA NA PAYPAL IZGUBIS UDARIS GLAVU OD ZID
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: Joey.pwN poslato Jul 09, 2019, 01:07:39 PRE PODNE
Tek sto si uso I procitao 1 recenicu kladim se I reko vidim u skripti A NIKO GA NIJE SKINUO DRUZE POSLAO SLIKU PRE 1 MIN LIK NIKO NIJE SKINUO NE RAZUMEM STO LAZETE KOJ MOJ NAKRAJ CU SE VRATIM U SAMP I EVO VI STO VIDITE TO U SKRIPTI EVO IGRAMO LUPAM BATTLE AJDE MYSQL,OPTIMIZACIJA ITD DOBIJES ME DAM TI 10 DOLLARA NA PAYPAL IZGUBIS UDARIS GLAVU OD ZID

Mene nmzs vidis da sam ista DL jer vucem preko skripte neke i ne belezi se  :D

#ProMod




Give Honor To The One Who Deserve It





Necu da vas napsujem jer ste ne vaspitana deca koja ne cenite trud nego samo pokusavate nekog da odbacite jer nemate zivot,prijatelje
Hvala mojim ljudima ima ih oko 15 do 20 koji su uz mene bili sta god pitam evo brate il mi pomognu nekad kad mi treba sad kad nisam skripter kad ne skriptam odma mi ocete Pusiti a pre Li joey 10/10 ma bravo baki 1000/10 cenite makar ovog lika skinite mod ne lazite vise ste skinuli kad mediafire sine ne laze to ti nije nesto nase pa automatski se mora stavlja to je sve nastelovano
Necu vise da pisem bbolest ne bira
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Ako cemo realno decki su upravu fixat propadanje i postavit mod kao bugfix msm ono  ::)
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Ima samo 1 skidanje koliko vidim to je od Joey svi mi kazite slobodno da je 0 gde sam pogresio objasnite mi onda ako ste vi pametniji kako da optimizujem posto izgleda da nista nisam radio cim vi niste ni skinuli mod koj bug nisam odradio i koj nisam fixao od onih u skripti sto sam stavio sto ste rekli da nisam odradio jer niste skinuli vi imate neku magiju pa mozete samo da pogledate u slike i znate sve kodove napamet