Pitanje

Započeo dazer, Jul 07, 2019, 20:29:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Znaci ovako, prije nekoliko dana bilo je nevrijeme kod mene, i sada ja bio na racunara grmilo je u fulu padala kisa jako, i odjednom mi je puko grom u racunar.. Isti momenat nisam nista probao paliti da vidim da li radi jer me bilo strah i ako radi "mada tesko" da ne pukne ponovo. Sljedeci dan ja ustajem probam palit racunar ne radi mogao sam i misliti to i nekako sam znao. Po mojoj logici bilo je to da je napajanje otislo sto sam bio i u pravu, premostio sam zelenu i crnu zicu ukljucio i ventilator se malo pokrene i nista. Uzo sam novo napajanje isto propao to sa zicom( mada novo mora da radi ali nikad se ne zna :D ) i sve lepo radi povezem ja sve i probam upalit racunar kad nista, da li netko zna sta je jos moglo otici osim napajanja ?

Crkao Procesor ili najverovatnije Maticna , moguce je da je sve pocrkalo jer je povezano sa maticnom a staro napajanje nije uspelo izbaciti sklopku na vreme xF

GL u kupovini novog  8)  :(




Give Honor To The One Who Deserve It





Čim vidim da se sprema neko nevrijeme gasim glavu sklopku u kuči dok se vrijeme ne smiri. Sljedeći put pamet u glavu a očito ćeš morati kupovati novi PC ili čak neke od komponenti.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

AKo ti je puko grom,halali ga,kupi novi  :P  :D

U postu si pisao kao da ti nije ni zao tog kompjutera :D
Kupi novi komp i tjt :D

Citat: Mister Naithan poslato Jul 07, 2019, 20:55:11 POSLE PODNE
Crkao Procesor ili najverovatnije Maticna , moguce je da je sve pocrkalo jer je povezano sa maticnom a staro napajanje nije uspelo izbaciti sklopku na vreme xF

GL u kupovini novog  8)  :(
Nadam se da je samo jedna od komponenti sem napajanja xd
Citat: M0nster poslato Jul 07, 2019, 21:02:20 POSLE PODNE
Čim vidim da se sprema neko nevrijeme gasim glavu sklopku u kuči dok se vrijeme ne smiri. Sljedeći put pamet u glavu a očito ćeš morati kupovati novi PC ili čak neke od komponenti.
Ma nije ono grmilo bas cesto nako zagrmilo par puta i bilo mir oko pola sata i samo djednom prasne i mn se zasvjetli iza nesto i crkne.. Al cjela ulica nije imala net-a pogodilo je neki stup, ali osim tog stupa ocito i mn komp :(
Citat: Galardo poslato Jul 07, 2019, 21:04:09 POSLE PODNE
AKo ti je puko grom,halali ga,kupi novi  :P  :D
Mozda se da sredit :D
Citat: wrench poslato Jul 07, 2019, 21:50:41 POSLE PODNE
U postu si pisao kao da ti nije ni zao tog kompjutera :D
Kupi novi komp i tjt :D
Pa zao mi ga je posto je komp star oko godinu ipo do 2, jest da je i to vec ono "zastarijelo" ali svejedno vidjet cu ako ce se bolje isplatit uzet novi uzet cu novi :)

Povadis dijelove tipa ram graf hdd i kupis novi neki i ubacis jos te dijelove da ti bude dodatno jaci

Citat: Mumi' poslato Jul 07, 2019, 22:06:40 POSLE PODNE
Povadis dijelove tipa ram graf hdd i kupis novi neki i ubacis jos te dijelove da ti bude dodatno jaci
Ma grafa nije neka kao ni ram, a za hdd bi mogo uzet ssd neki 512/1tb i rjesit pricu

Vidi je l radi uticnica lepo da se nije sjebala instalacija u kuci, ako prodje do kompa prvo napajanje crkava...


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Citat: âš"️♟ᗪå,ä¹,♟âš"️ poslato Jul 07, 2019, 22:47:40 POSLE PODNE
Vidi je l radi uticnica lepo da se nije sjebala instalacija u kuci, ako prodje do kompa prvo napajanje crkava...
Nije uticnica jer ruter je tamo i ostalo jos sve radi, a sad stari kapal od napajanja je bio spaljen i ja kako sam ga uhvatio u ruku neke iskre su krenule.. Kabal se drzao na par zicica i te ziice su se polomile tada, kad sam uzo novo napajanje dobio sam i kabal i to napajanje sam test sas tim kablom i staro i ovo radi, znaci da je prob ili do maticne ili do procesora, sad nadam se da nije oboje

Maticna je 100% riknula.. ona je najosjetljivija..
Za ostale komponente provjeri

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Kod mne tehnika osim modema ne crkava jer koristim fidelovu poluautomatsku sklopku zvjer 21 stoljeca kad je u pitanju zastita tehnike jer na malo jaci udar iskljuci vod i ne moze nista al mene sjebe modem jer dolaze zice telemaha ja iskljucio neko ponovo ukljucio u medjuvremenu ono zagrmi modem samo potamni nikako nema znaka da je ziv znal neko sta mu je

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Nikad nista ne gasim, nikad nista nije crklo.
Drugaru je tako crko komp i trazio je odsetu od elektro distribucije tako da mozes i to da probas :3

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: (っâ—"â—¡â—")っ ♥ bunta ♥ poslato Jul 08, 2019, 09:36:55 PRE PODNE
Nikad nista ne gasim, nikad nista nije crklo.
Drugaru je tako crko komp i trazio je odsetu od elektro distribucije tako da mozes i to da probas :3
Ja mislio da sam jedini koji ne gasi, nikad mi nista nije crklo
Dje zivite vi jbt pa vam gromovi po sred kuca udaraju

( ENORMOUS RESPECT Ino420 / Xunder)
( tutorial )
> Sublime Text 3 > Atom.io
( includes & fs )
> Moving Textdraw > Daily Collect [With FS] > Custom GameText > Duel System
( gamemodes )
> Ganton Wars > Arcadius RPG > Light Matrix > Old Nation

Citat: just_Sukiii poslato Jul 08, 2019, 12:45:28 POSLE PODNE
Ja mislio da sam jedini koji ne gasi, nikad mi nista nije crklo
Dje zivite vi jbt pa vam gromovi po sred kuca udaraju
ja yivim u vukojebini , nema vukova jer se i oni yajebali kad su vidili disu dosli

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi