|EDIT| Balkan Night Life RolePlay (iako na me gm ukraden, izmenicemo ga skroz)

Započeo Nemanja :P, Septembar 21, 2010, 00:26:15 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Balkan Night Life RolePlay je novi Balkanski server.

|EDIT| Ima 15org:

1.Police Departament (los sanos)
2.Federal Bureau of Investigaton
3.National Guard.
4.Medics/Fireman
5.La cosa nostra (los sanos)
6.Yakuza
7.Mayor (los sanos)
8.Hitman (los sanos)
9.News Reporter
10.Taxi Company
11.School Intructor
12.Groove (los sanos)
13.Crips (los sanos)
14.Nortenos (los sanos)
15.Surenos (los sanos)

|EDIT| Poslovi:

1.Detective
2.Lawyer
3.Whore
4.Drugs Dealer
5.Car Jacker
6.News Reporter
7.Car Mechanic
8.Bodyguard
9.Arms Dealer
10.Car Dealer
11.Boxer
12.Bus Driver
13.Paper Boy
14.Trucker


Svaka banda i mafija ima u svoju bazu sef za pare i materijale kao i mesto gde mogu da uzmu oruzije /cabinet

Za sada cemo da koristno samo Los Sanos kao i vecina Balkansih server jer su nasi ljudi navikli na taj grad.

Server ce jos par dana biti zakljucan jer ubacujemo objekte i neke sitnice, nazalost na serveru jos nema kola /v buy ali zato ima dosta kola koja mogu svi da voze za sada dok ne namestimo carownership i nema puno kuca, izvinte zbog ovog ipak ja nisam pro skripter ali sve cinim da sto bolje uradim.

Ovo je moj prvi server i polako ga sredjujem sa ortacima, Dodjite i pogledajte.

Balkan Night Life RolePlay   217.79.190.156:7755

Hvala.

|EDIT| Zaboravio sam da napisem da je Forum u izradi i bice gotov za par dana.

|EDIT| Trazimo skriptera koji bi nam sredio organizacije(Prebaciou u los sanos), isto tako i za poslove, kuce i bizz i carownership, ako ima nekog ko moze i ko je voljan da pomogne neka se javi na pm. Hvala.

|EDIT| Server se otvara kada uradimo to. Hvala

|EDIT| GAMEMODE NAM JE UKRADEN, TAKO DA SADA MORAMO DA ODLOZIMO OTVARANJE MOZETE SAMI DA VIDITE DA JE NAS GAMEMODE NA OVOM SERVER SADA 217.79.190.156:8894 ZATO VAS MOLIM DA NEULAZITE TAMO I CEKAJTE NAS SERVER, NEVREDI DA SE IGRA NA SERVRU KOD LOPOVA. HVALA NA RAZUMEVALJU.

|EDIT| ZBOG KRACE MORAMO DA MENJAMO GAMEMODE ILI DA GA SKROZ IZMENIMO.

HVALA NA RAZUMEVALJU!!!


Poslednja Izmena: Septembar 26, 2010, 16:51:44 POSLE PODNE od Nemanja064


Forum je u izradi bice gotov sto pre. Sada nam je najbitnije da sredimo jos neke detalje u vezi mod.

Opis ti je katastrofan ... al sretno sa serverom!

Sretno sa serverom :DD
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!


Hvala svima, dodite na beta test ocekujemo uskoro jos par update i krece beta test, i treba nam dosta igraca da nam kazu utiske  ;)


...Neno...

doci cu na otvaranje


Sretno sa serverom...


Zlatan_Ibrahimovic


Hvala svima, radimo sto brze da otvorimo beta test ali nece ortaci bez carownership-a i tako da sada resavamo taj problem ali nam neide bas najbolje nadamo se da cemo uskoro uraditi to kako treba.

Hvala

Aj srecno vam sa servorom da bude sto bolji ;)

Hvala svima, svi ovekujemo da server bude dobar, ali nemozemo da ga otvorumo dok ne sredimo jos neke stvari napisao u opisu koje su to stvari, ako ima neko ko zna i ko je voljan da pomogne neka se javi na pm. Hvala

P.S Bitna je samo zabava!!!