◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Eh dragi moji, koliko sam ja coda ispisao , i koliko sam na SA:MP vi niste ni bili tu..
Frajer procita Y_LESS documentation i misli da je sad bog? WOW , okanite se vi mene i sta ja radim..

Za razliku od vas ja sam uspeo u svemu a vi ?
Samo znate da prozivate i da sirite mrznju, sto bi rekli par starih developera era nove generacije samo pije drogira se i svadja..
Zato balkanski samp i propada iz razloga sto vi ne znate da se ponasate i mislite da ste neko i nesto a niste bitni..

Kroz svadju pravite paznju , mislite da ste najbolji, da se sve vrti oko vas , a ustvari ste i dalje oni koji su popili svu pamet ovog sveta i misle da su DEVELOPERI SA:MP-a bolji od Kalcora i ostalih..
Drustvo niste bolji niti cete biti bolji. Toliko za vas "HEJTERE"..

Sto bi se reklo : "Ljudi hejtuju samo kada su ljubomorni na tudji rad"
#PEACE

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 21, 2019, 23:35:58 POSLE PODNE
Eh dragi moji, koliko sam ja coda ispisao , i koliko sam na SA:MP vi niste ni bili tu..
Frajer procita Y_LESS documentation i misli da je sad bog? WOW , okanite se vi mene i sta ja radim..

Za razliku od vas ja sam uspeo u svemu a vi ?
Samo znate da prozivate i da sirite mrznju, sto bi rekli par starih developera era nove generacije samo pije drogira se i svadja..
Zato balkanski samp i propada iz razloga sto vi ne znate da se ponasate i mislite da ste neko i nesto a niste bitni..

Kroz svadju pravite paznju , mislite da ste najbolji, da se sve vrti oko vas , a ustvari ste i dalje oni koji su popili svu pamet ovog sveta i misle da su DEVELOPERI SA:MP-a bolji od Kalcora i ostalih..
Drustvo niste bolji niti cete biti bolji. Toliko za vas "HEJTERE"..

Sto bi se reklo : "Ljudi hejtuju samo kada su ljubomorni na tudji rad"
#PEACE
Ma Kalcor je karina od coveka , nikad da se seti da malo update ovaj SAMP u dupe ga jebem :) salim se , da nije bilo njega i tima koji je uradio SAMP mi bi i dalje igrali obican San Andreas i niko od nas se ne bi proslavio , niko ne bi cuo za nas ;)
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2019, 23:41:20 POSLE PODNE od #THEV1NNY_

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 21, 2019, 23:35:58 POSLE PODNE
Eh dragi moji, koliko sam ja coda ispisao , i koliko sam na SA:MP vi niste ni bili tu..
Frajer procita Y_LESS documentation i misli da je sad bog? WOW , okanite se vi mene i sta ja radim..

Za razliku od vas ja sam uspeo u svemu a vi ?
Samo znate da prozivate i da sirite mrznju, sto bi rekli par starih developera era nove generacije samo pije drogira se i svadja..
Zato balkanski samp i propada iz razloga sto vi ne znate da se ponasate i mislite da ste neko i nesto a niste bitni..

Kroz svadju pravite paznju , mislite da ste najbolji, da se sve vrti oko vas , a ustvari ste i dalje oni koji su popili svu pamet ovog sveta i misle da su DEVELOPERI SA:MP-a bolji od Kalcora i ostalih..
Drustvo niste bolji niti cete biti bolji. Toliko za vas "HEJTERE"..

Sto bi se reklo : "Ljudi hejtuju samo kada su ljubomorni na tudji rad"
#PEACE
Ja mislim da stvarno nemam potrebe da delim dozovo mišljenje o tebi kao "skripteru" ovde :)
Možete pročitati komentare na Dozovom profilu pa ih i sami možete naći, samo se nasmejao kada sam rekao da si ti skripter jer i sam zna šta radiš :D

EDIT: Ovo nije prozivanje tebe, ali brale smorio si i boga oca :D

EDIT 2: Ovo što znam nema veze sa Alexom nego sa Michaleom koji je proveo sate i sate sa mnom na discordu i on me je naučio dosta toga, stariji si pa si valjda i "zreliji" i "imaš" veću sposobnost da primaš informacije od mene, zar ne?
Ja sam rekao da bi trebalo da si bog skripte sa obzirom da toliko duže skritpaš od mene a što bi Bunta rekao ne možeš vodu da mi nosiš :D

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 21, 2019, 23:39:40 POSLE PODNE
Ma Kalcor je karina od coveka , nikad da se seti da malo update ovaj SAMP u dupe ga jebem :) salim se , da nije bilo njega i tima koji je uradio SAMP mi bi i dalje igrali obican San Andreas i niko od nas se ne bi proslavio , niko ne bi cuo za nas ;)
Ja ne bi bio tako siguran u to ;)

EDIT 3: Lanmi da znaš ovo je poslednji odgovor od mene jer neću @imnaithan da pravim pos'o ovde :D
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2019, 23:42:59 POSLE PODNE od Osamu Dazai
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 21, 2019, 23:41:37 POSLE PODNE
Ja mislim da stvarno nemam potrebe da delim dozovo mišljenje o tebi kao "skripteru" ovde :)
Možete pročitati komentare na Dozovom profilu pa ih i sami možete naći, samo se nasmejao kada sam rekao da si ti skripter jer i sam zna šta radiš :D

EDIT: Ovo nije prozivanje tebe, ali brale smorio si i boga oca :D

EDIT 2: Ovo što znam nema veze sa Alexom nego sa Michaleom koji je proveo sate i sate sa mnom na discordu i on me je naučio dosta toga, stariji si pa si valjda i "zreliji" i "imaš" veću sposobnost da primaš informacije od mene, zar ne?
Ja sam rekao da bi trebalo da si bog skripte sa obzirom da toliko duže skritpaš od mene a što bi Bunta rekao ne možeš vodu da mi nosiš :D
Ja ne bi bio tako siguran u to ;)

EDIT 3: Lanmi da znaš ovo je poslednji odgovor od mene jer neću @imnaithan da pravim pos'o ovde :D

Toliko mislis da si iznad svih, a nisi tebra :) Tom istom DOZU sam ja radio par sistema , nisam bio MAIN Developer ali sam radio za njega, bez dinara i to on zna, pitaj ko mu je radio forum sajt pomagao oko moda... Resavao mape, smisljao ideje, itd.. Molim te batali se corava posla...

Tek ces da shvatis nesto kad malo odrastes dok ne budes "KID", jer to nije zrelo misljenje uopste..

Da li ja scriptam 1 god ili 10 god, msm da ne treba tebe da zanima? :)

Classic "PINCH" koji je iznad svih i koji misli da je najbolji u svemu...

@imnaithan  - resi ovo
#PEACE

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 21, 2019, 23:41:37 POSLE PODNE
EDIT 3: Lanmi da znaš ovo je poslednji odgovor od mene jer neću @imnaithan da pravim pos'o ovde :D
Treba napraviti posla ovom @imnaithan frajer po ceo dan laducka svoja malena muda po forumu i kae on je neki profi DJ ne ze drmex ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 21, 2019, 23:51:04 POSLE PODNE
Treba napraviti posla ovom @imnaithan frajer po ceo dan laducka svoja malena muda po forumu i kae on je neki profi DJ ne ze drmex ;)
da li je moguce da ti svakog normalnog clana forumu mrzis, koji ti je?

Citat: androo poslato Avgust 21, 2019, 23:54:27 POSLE PODNE
da li je moguce da ti svakog normalnog clana forumu mrzis, koji ti je?
Jel ti shvatas da je ovo sprdnja? nemam nista protiv njega kao ni protiv bilo koga sve dok me neko ne ocepi sa svojim komentarom :)

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 21, 2019, 23:49:36 POSLE PODNE
Toliko mislis da si iznad svih, a nisi tebra :) Tom istom DOZU sam ja radio par sistema , nisam bio MAIN Developer ali sam radio za njega, bez dinara i to on zna, pitaj ko mu je radio forum sajt pomagao oko moda... Resavao mape, smisljao ideje, itd.. Molim te batali se corava posla...

Tek ces da shvatis nesto kad malo odrastes dok ne budes "KID", jer to nije zrelo misljenje uopste..

Da li ja scriptam 1 god ili 10 god, msm da ne treba tebe da zanima? :)

Classic "PINCH" koji je iznad svih i koji misli da je najbolji u svemu...

@imnaithan  - resi ovo
#PEACE
Brale tebe ceo forum ogovara koliko smaraš, fino sam ti rekao.

Nikada nisam bio najbolji nit sam rekao da jesam, čak ako uporedim svoje znanje sa Michaelovim ili bilo kojim ozbiljnijim skripterom sa engleske scene ja sam i dalje početnik.

Ja ne znam od kada je interesovanje nešto loše, jer ispada da ja što volim da istražujem razne stvari u ovom slučaju PAWN jezik više od ostalih ispada da se kurčim, a da sam u fazonu "Niko nije bolji od mene ja sam bog otac" ne bi pomogao svakoj je*enoj osobi koja mi se javila ikada...

I nikada nisam rekao da sam iznad svih, šta vise u poslednjih par dana me je Xunder npr ispravio za nešto ne sećam se šta i ja sam stavio + bez pogovora.

Ja sam svakoj osobi koju sam ispravio rekao šta treba da uradi da poboljša to, i ja naravno znam da primim savet i da vidim gde grešim naravno ako grešim, evo npr za YSI sam bio 100% u pravu sto sam i dokazao jbg

EDIT: A tebi lanmi ako tvoj ego dozvoljava nastavi ovo u PMu (a odgovor dobiti nećeš jer si blokiran) jer ovo nije tema za to.
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2019, 00:02:43 PRE PODNE od Osamu Dazai
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


<00:03:21> "Matrix": i imam jos nesto
<00:03:24> "Matrix": dacu ti i 100e za ovo
<00:03:26> "Matrix": samo ako uspes
<00:03:32> "Matrix": znc
<00:03:50> "Lanmi": Ok
<00:03:52> "Matrix": Imamo dosta jak cit
<00:03:55> "Matrix": anticit*
<00:04:01> "Matrix": treba na anti WH-a samo
<00:04:32> "Matrix": da li bi znao to da uradis
<00:04:35> "Lanmi": sta
<00:04:37> "Lanmi": Anti weaponhack?
<00:04:39> "Matrix": Anti WH-a
<00:04:41> "Matrix": WallHack
<00:04:51> "Lanmi": Ne postoji anti wall hack

<00:09:33> You were banned permanently from the server by "Lanmi" (Aha)

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:11:30 PRE PODNE
<00:03:21> "Matrix": i imam jos nesto
<00:03:24> "Matrix": dacu ti i 100e za ovo
<00:03:26> "Matrix": samo ako uspes
<00:03:32> "Matrix": znc
<00:03:50> "Lanmi": Ok
<00:03:52> "Matrix": Imamo dosta jak cit
<00:03:55> "Matrix": anticit*
<00:04:01> "Matrix": treba na anti WH-a samo
<00:04:32> "Matrix": da li bi znao to da uradis
<00:04:35> "Lanmi": sta
<00:04:37> "Lanmi": Anti weaponhack?
<00:04:39> "Matrix": Anti WH-a
<00:04:41> "Matrix": WallHack
<00:04:51> "Lanmi": Ne postoji anti wall hack

<00:09:33> You were banned permanently from the server by "Lanmi" (Aha)


Uradi pa ce da testamo ;) PRO DEVELOPERU

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:11:30 PRE PODNE
<00:03:21> "Matrix": i imam jos nesto
<00:03:24> "Matrix": dacu ti i 100e za ovo
<00:03:26> "Matrix": samo ako uspes
<00:03:32> "Matrix": znc
<00:03:50> "Lanmi": Ok
<00:03:52> "Matrix": Imamo dosta jak cit
<00:03:55> "Matrix": anticit*
<00:04:01> "Matrix": treba na anti WH-a samo
<00:04:32> "Matrix": da li bi znao to da uradis
<00:04:35> "Lanmi": sta
<00:04:37> "Lanmi": Anti weaponhack?
<00:04:39> "Matrix": Anti WH-a
<00:04:41> "Matrix": WallHack
<00:04:51> "Lanmi": Ne postoji anti wall hack

<00:09:33> You were banned permanently from the server by "Lanmi" (Aha)
Anti WH (skica u glavi, stvorena iste sekunde kada sam ovo pročitao, vrv bi izmenio nešto) :
Collision check od igračeve pozicije do pozicije strimovanog igrača
Ako detektuje wall tj da igrač ne moze da vidi drugog igraca, pomoću RakNeta desyncuj igrača za playerid-a.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: LANMY.pwN poslato Avgust 21, 2019, 23:49:36 POSLE PODNE
Toliko mislis da si iznad svih, a nisi tebra :) Tom istom DOZU sam ja radio par sistema , nisam bio MAIN Developer ali sam radio za njega, bez dinara i to on zna, pitaj ko mu je radio forum sajt pomagao oko moda... Resavao mape, smisljao ideje, itd.. Molim te batali se corava posla...

Tek ces da shvatis nesto kad malo odrastes dok ne budes "KID", jer to nije zrelo misljenje uopste..

Da li ja scriptam 1 god ili 10 god, msm da ne treba tebe da zanima? :)

Classic "PINCH" koji je iznad svih i koji misli da je najbolji u svemu...

@imnaithan  - resi ovo
#PEACE
JESTE DA JE KID JESTE, ali je on dosta pametniji i inteligentiji od tebe, uspeo si na sampu JESI KU*** USPEO DEVELOPERU MOJ 'Ne moze se napraviti anti wallhack' MOZE DA SE NAPRAVI SAMO TREBAS IMATI MOZAK, MISLIS DA SI PRO DEVELOPER ZNAS 15 PROGRAMSKIH JEZIKA, PINCH JE 10 GODINA ISPRED TEBE RETARDE MALI NISI ZNAO PAWNCMDA UBACITI PRIJE MIJESEC DANA NE ZNAS KORISTITI ALS HOOK METODU... @Zile42O  mi je objasnio preko cega je lik uradio i mogu reci da je to nesto sto mi nikada nebi palo na pamet, mozes da se sagnes i njemu i pinchu

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 22, 2019, 00:15:33 PRE PODNE
Anti WH (skica u glavi, stvorena iste sekunde kada sam ovo pročitao, vrv bi izmenio nešto) :
Collision check od igračeve pozicije do pozicije strimovanog igrača
Ako detektuje wall tj da igrač ne moze da vidi drugog igraca, pomoću RakNeta desyncuj igrača za playerid-a.

Visual Objects se tesko moze syncovati sa igracem koji koristi Wall Hack, mozda sa povezivanjem streamera i RakNeta sto kazes, ali teska valjda od toga :)

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Streamer pomenut nije, misli se na CastLine pomoću Bullet lib-a.... (CA)
Edit : Vedrane uÄ'i disc
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2019, 00:20:49 PRE PODNE od Osamu Dazai
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: 002 poslato Avgust 22, 2019, 00:15:57 PRE PODNE
JESTE DA JE KID JESTE, ali je on dosta pametniji i inteligentiji od tebe, uspeo si na sampu JESI KU*** USPEO DEVELOPERU MOJ 'Ne moze se napraviti anti wallhack' MOZE DA SE NAPRAVI SAMO TREBAS IMATI MOZAK, MISLIS DA SI PRO DEVELOPER ZNAS 15 PROGRAMSKIH JEZIKA, PINCH JE 10 GODINA ISPRED TEBE RETARDE MALI NISI ZNAO PAWNCMDA UBACITI PRIJE MIJESEC DANA NE ZNAS KORISTITI ALS HOOK METODU... @Zile42O  mi je objasnio preko cega je lik uradio i mogu reci da je to nesto sto mi nikada nebi palo na pamet, mozes da se sagnes i njemu i pinchu


@imnaithan - sankcionisi ovog za recnik, samo toliko imam da kazem

Pinch ima znanje nisam ja nikad rekao da nema , ali ti nemas niti ces ikad imati, toliko od mene :)
Glumis DEVELOPERA kako znas sve, samo kad ti neko kaze nemam ja sta da pricam za tebe..
Idi radi proveru u TakeDamage, i uzivaj poz ;)

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020