◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: mus4. poslato Avgust 05, 2019, 11:39:43 PRE PODNE
lol, šta vi sad njega napadate vas par zbog nečeg što se desilo a nije vezano za vas, kakve to veze ima sa vama da vi dajete neke argumente i da mu nešto govorite, nije se zakačio za vas nit vas spomenuo a vi nešto serendate...

ne branim ga, al ne stavljajte nos gdje vam nije mjesto, Purdinho i on neka rijeÅ¡e izmeÄ'u i to je to :)
bosnjo, ja ne govorim za ovaj sad slucaj, nego prije..

Citat: imnaithan poslato Avgust 05, 2019, 09:44:35 PRE PODNE
Objasnio




Niko se nece upravljati i postavljati prema tebi , svako gleda sebe i bude ono sto jeste , a tvoje je hoces to prihvatiti ili ne... Postovanje dolazi tek kasnije  8)
Nisi me razumeo , postavljanje u komunikaciji samnom i njihovo ponasanje prema meni :)
Citat: Makavel1 poslato Avgust 05, 2019, 09:49:06 PRE PODNE
ti samo umijes da budes veliki smrad a da si "dobra dusa" to nikad nisam vidio
i imas razmisljanje dijeteta od 7-8 godina
Trenutno radim nesto private ali za par sati kada zavrsim izvadicu ti sve moje postove na forumu pa cemo videti jel sam od onih sto stalno svima serendaju ili umem i da budem dobra dusa tipa da pomognem nekome , uostalom ako gledamo samo oko pomoci na ovom forumu npr nekom novom clanu koliko puta je bilo da ste vi veliki clanovi ispadali ,,smradovi,,, pa niste hteli da pomognete ili ste mu jebali mater sto ne zna pravila ili sto nije dobro razumeo nesto a ja sam svako pomogao koliko sam znao ili ako znam ;) pogledajte prvo svoje dvoriste dragi forum clanovi pa tek onda bacajte oko u tudje ;)

Citat: Fqris poslato Avgust 05, 2019, 02:23:41 PRE PODNE
SA-MP 0.3.7-R3 Client Mirror by Horizon Gaming
SA-MP 0.3.7-R3 Client Mirror by SA-MP Team

koja je razlika ?
Po meni je nema qq
Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 05, 2019, 12:41:11 POSLE PODNE
Nisi me razumeo , postavljanje u komunikaciji samnom i njihovo ponasanje prema meni :) Trenutno radim nesto private ali za par sati kada zavrsim izvadicu ti sve moje postove na forumu pa cemo videti jel sam od onih sto stalno svima serendaju ili umem i da budem dobra dusa tipa da pomognem nekome , uostalom ako gledamo samo oko pomoci na ovom forumu npr nekom novom clanu koliko puta je bilo da ste vi veliki clanovi ispadali ,,smradovi,,, pa niste hteli da pomognete ili ste mu jebali mater sto ne zna pravila ili sto nije dobro razumeo nesto a ja sam svako pomogao koliko sam znao ili ako znam ;) pogledajte prvo svoje dvoriste dragi forum clanovi pa tek onda bacajte oko u tudje ;)
WAHAHAHAHAHAHAHAHHA SAMPERSKE DRAME HAJMO BRACOOO

Citat: 002 poslato Avgust 05, 2019, 13:08:27 POSLE PODNE
Po meni je nema qqWAHAHAHAHAHAHAHAHHA SAMPERSKE DRAME HAJMO BRACOOO
Ti si se ceko mackoo mojaa lepaa ;)

Citat: Makavel1 poslato Avgust 05, 2019, 12:28:54 POSLE PODNE
bosnjo, ja ne govorim za ovaj sad slucaj, nego prije..
ne znam Å¡ta je bilo prije ali neka rijeÅ¡e izmeÄ'u sebe

Uf nisam se ovolko radovao drami jos od smart project vs zero project tj ja vs @psychosomatic  xD

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



Citat: mus4. poslato Avgust 05, 2019, 11:39:43 PRE PODNE
lol, šta vi sad njega napadate vas par zbog nečeg što se desilo a nije vezano za vas, kakve to veze ima sa vama da vi dajete neke argumente i da mu nešto govorite, nije se zakačio za vas nit vas spomenuo a vi nešto serendate...

ne branim ga, al ne stavljajte nos gdje vam nije mjesto, Purdinho i on neka rijeÅ¡e izmeÄ'u i to je to :)
Nema se sta rjesiti, ja sam rekao, svako tko se mjesa u sve to za Oluju i ostala sranja mi ide na block,nebitno jel Hrvat/Srbin/Bosanac, potpuno nebitno,on je bio medju onima koji je obavljivao,pa je dobio block,kao i jos najmanje 15 osoba :P , Nema dalje, meni to na FB ne treba,ako sam vec na samp profilu,draze su mi drame izmedju samp servera nego ovo , jer je ipak vezano za samp,zato nasi profili i postoje :)

Citat: Purdinho poslato Avgust 05, 2019, 14:01:50 POSLE PODNE
Nema se sta rjesiti, ja sam rekao, svako tko se mjesa u sve to za Oluju i ostala sranja mi ide na block,nebitno jel Hrvat/Srbin/Bosanac, potpuno nebitno,on je bio medju onima koji je obavljivao,pa je dobio block,kao i jos najmanje 15 osoba :P , Nema dalje, meni to na FB ne treba,ako sam vec na samp profilu,draze su mi drame izmedju samp servera nego ovo , jer je ipak vezano za samp,zato nasi profili i postoje :)
Jesi blokirao onog sto je zapoceo to? ili si njega postedeo ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 05, 2019, 14:06:11 POSLE PODNE
Jesi blokirao onog sto je zapoceo to? ili si njega postedeo ;)
Svakog sam blok, muka mi je vise jer na svaku objavu imaju gnjusni komentari

Citat: Purdinho poslato Avgust 05, 2019, 14:25:29 POSLE PODNE
Svakog sam blok, muka mi je vise jer na svaku objavu imaju gnjusni komentari
E fala kurcu , znao sam ja da si ti dobar , nek sam ja blokiran ali bi bila nepravda da sam ja blokiran a on nije ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 05, 2019, 14:27:12 POSLE PODNE
E fala kurcu , znao sam ja da si ti dobar , nek sam ja blokiran ali bi bila nepravda da sam ja blokiran a on nije ;)
eo i ja sam te blokirao Å¡ta je HAHAHAHAAH

Citat: mumitza. poslato Avgust 05, 2019, 13:46:18 POSLE PODNE
Ä'e ja živim.. http://prntscr.com/oojmm9
sigurno ne bi toliko para potrosio na patike, nidje veze, kupis fino patike kvalitetne od 40-50 eura, kojeg ce ti djavola patike od 200+ eura, stvarno ne kontam razmisljanje tih ljudi kojima je bitno da nosi skupu odjecu, obucu..

Citat: mumitza. poslato Avgust 05, 2019, 14:57:28 POSLE PODNE
eo i ja sam te blokirao Å¡ta je HAHAHAHAAH
Sto si to radio , kako cu ja sada vlaziti na tvoje sexy modove i enb modove koje stavljas da pisas po nama sirotinji koji ne mozemo upaliti ni normalan gta ;)

Ima li ko pravi link od gta v za skidanje preko torentta :) Ako ima i najnovija verzija gta v saljite mislim ako imaju novije verzije od gta v saljite :)