Mafija HQ Interior

Započeo 4tfn., April 11, 2019, 21:47:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Izradio: Ninaa
Vreme izrade: 1h
Opis vase mape (detaljnije): Nema se sta opisat slike sve opisuju :) svaka rec suvisna
Slike/Video: https://imgur.com/a/ChoXFNv
Kodovi: http://pastebin.com/QdvrwNcT
Nesto da dodate: //

10 / 10 ako nije maznuto odnekud  :D :D :D




Give Honor To The One Who Deserve It







Svidja mi se, izgleda lepo!
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





Fino je
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Kako da ovo ubacim u neku zgradu kao int ili ako ubacim u skriptu kako da znam gde je ? Novi sam sto se tice pravljenja servera ... Hteo bih da izmapam nesto spolja i da ovo samo ubacim unutra

Uuuu svaka cast za mapu.
Citat: Boske poslato April 12, 2019, 21:34:13 POSLE PODNE
Kako da ovo ubacim u neku zgradu kao int ili ako ubacim u skriptu kako da znam gde je ? Novi sam sto se tice pravljenja servera ... Hteo bih da izmapam nesto spolja i da ovo samo ubacim unutra

Pre svega pomesao si temu xD.Ubacis ovu mapu na server,napravis neki pickup i proveru kada igrac stisne na primer F ili ukuca /enter da udje u zgradu da ispadne
[pawn]SetPlayerPos(playerid, kordinatax,kordinatay,kordinataz);[/pawn]

SetPlayerPos ti sluzi da portas igraca do kooridata koje si naveo u skripti.E sada ti mozes i da napravis komandu da te porta do interijere bez provere trenutne lokacije.

[pawn]YCMD:interijer(playerid, params[], help)
{
         SetPlayerPos(playerid, x,y,z); //Ove stavis koordinate interijera
         return 1;
}
[/pawn]

Pre svega hvala na odgovoru ali znam ja da napravim pickup ulaz/izlaz samo nije mi jasno jel ovo samo unutrasnjost ili i spojasnjost i ako je samo unutrasnjost kako da znam unutar koje zgrade je da bi ga nasao na mapi....
Malo me to buni mozda je glupo pitanje al me buni

Pazi,najbolje je da ubacis mapu u map editor,pokupis koorinate jednog objekta i odes na te koordinate.Tu ces videti gde se mapa nalazi,mozes save koordinate ulaza.Ovo je samo interijer(unutrasnjost) mafije.Takodje,interijeri se ne prave u zgradama(ima doduse obrnutih slucajeva),vec uglavnom u vazduhu ili pod zemljom.Nadam se da ti je ovo pomoglo..

Aha hvala punoo, kako samo da ubacim i uradim to u map editoru mislim da znam al nisam siguran pa za svaki slucaj...


Citat: سيتا m8'-sVAßó poslato April 13, 2019, 15:43:27 POSLE PODNE
mapa_sa_neta
original_link: https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=598907
Djecko procitaj prvo kome idu zasluge i ko je uradio mapu pa mi komentarisi ovde inace hladjenje   :)

Citat: zenoxx. poslato April 13, 2019, 19:14:57 POSLE PODNE
Djecko procitaj prvo kome idu zasluge i ko je uradio mapu pa mi komentarisi ovde inace hladjenje   :)
Lol_koje_hladjenje_mapa_je_sa_neta_i_tjt_nikakva_ninna_nije_radila_tu_mapu_vec_ovaj_Alekseyka_a_kako_ces_znati_da_je_ona_ili_taj_radio_tu_mapu_sat_vremena_ako_je_mapa_objavljena_2012_a_nidje_se_ne_spominje_na_onom_forumu_da_je_radio_1H