Deca SA:MP-a | 18+ Tema

Započeo imnaithan, Mart 03, 2019, 02:42:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

https://imgur.com/a/EK1iObc


Rec je o kompletnoj deci , ali naveo sam SA:MPa , zato sto se ponasju kao u GTA :D :D :D 8)


Da obrazlozim , lik je mene napao jer sam izneo svoje misljenje ?
Ima 15Godina , cekaj stani , znam da ne mozete da verujete , smirite se , de uzmite vode malo , dodjite sebi , polako.
Zasto su deca spala na to , da smeju ovako da se ponasaju , odgovaraju i govore drugima sta bi trebalo da rade ?
Da misle da znaju sve a pritom ne znaju kako zivot funkcionise ?
Pisite svoje misljenje o danasnjoj deci , kako je bilo u vase vreme a kako je sad , napravite poredjenje i donesite zakljucak.



Ps. Popunite anketu gore , mnogo bi mi znacilo , posto imam u planu snimati ozbiljne teme , praviti Live Stream i tako to , hvala.
Poslednja Izmena: Mart 03, 2019, 02:48:52 PRE PODNE od Mister Naithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Taman lego spavati, drnda mi mobitel kad ko ce drugi biti nego polupana šizofrenička osoba "Mister Naithan", ne znam sto me toliko mrzis, a nisi slikao kad si napisao "Nemam nista protiv tebe" molim te, okani me se.

Citat: Ke$ha poslato Mart 03, 2019, 02:54:10 PRE PODNE
Taman lego spavati, drnda mi mobitel kad ko ce drugi biti nego polupana šizofrenička osoba "Mister Naithan", ne znam sto me toliko mrzis, a nisi slikao kad si napisao "Nemam nista protiv tebe" molim te, okani me se.
Nista licno , samo sam osetljiv na neke stvari , jbg ne mozes ti to razumeti , nisi ti tema , nego deca , a ovo nije post za mladje od 18.:D :D :D




Give Honor To The One Who Deserve It





Jos 3 godine i punoljetstvo, strpi se.

što si pričao na ljudi da sam umreo

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: nikisb poslato Mart 03, 2019, 02:57:46 PRE PODNE
što si pričao na ljudi da sam umreo

Ti umreo , kad , lele nisam znao , izvini molim te  :D :D :D :D :D :D :D

Ps. Dobar ti opis dole , taj Gif , koji je Anime u pitanju ?




Give Honor To The One Who Deserve It





Da napomenem , Nikakav hejt prema @Ke$ha  , nista nije na licnoj osnovi , nego na tome sto je uradio nesto sto skoro sva danasnja deca rade , ne pokazuju postovanje i nemaju ga prema drugima, Prema tudjem radu. Bilo to 2minuta , 5minuta , 5dana , Godina, Meseci , nije bitno, Respect treba da postoji uvek od svih clanova , kako starijih , tako i mladjih !
Poslednja Izmena: Mart 03, 2019, 03:06:38 PRE PODNE od Mister Naithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: Mister Naithan poslato Mart 03, 2019, 03:00:59 PRE PODNE
Ti umreo , kad , lele nisam znao , izvini molim te  :D :D :D :D :D :D :D

Ps. Dobar ti opis dole , taj Gif , koji je Anime u pitanju ?
inišal d

initial d

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: nikisb poslato Mart 03, 2019, 03:06:50 PRE PODNE
inišal d

initial d
Moram pogledati , hvala. Slabo pamtim imena , ali sam ti zapamtio Gif xD , tako da znam ko je u pitanju  8) #Stay_Unicate  :D




Give Honor To The One Who Deserve It





Ovo je tema koju bi najpre trebali roditelji da pogledaju,da vide gde su pogresili jer svo takvo ponasanje dolazi najpre iz kuce (pa onda tek ono drustvo skola itd ) , slazem se ja da su danas deca postala previse bahata po nekim pitanjima,daju sebi pravo da kazu i da rade sta hoce bez postovanja i bez toga kako ce se neko drugi osecati posle njegovih/njenih reci :) Evo ja imam 19 godina i ja sam vaspitan i ucen tako da uvek gledam sebe i svoj zivot i da nikoga ne napadam prvi,da postujem starije i da sve konflikte sa ljudima resim na neki miran nacin :)
To danasnja deca nemaju,jer roditelji nemaju vremena zbog posla,zbog obaveza da ih vaspitaju,nego ih vaspitaju rijaliti programi,youtuberi koji iako znaju da imaju takvu populaciju u tom uzrastu,i dalje pruzaju takav content koji nekada nije prikladan za njihove godine :) i naravno drustvo i uopste ponasanje u kuci koje uticu na iste. Sto mi je najjace kod tebe dece je to sto previse sire muda preko interneta a da ga vidis u pravom zivotu nema 20 kila sa krevetom :) mi nazalost ne mozemo tu nista da promenimo jedino sto mozemo da verujemo da ce u buducnosti biti bolje po tom pitanju i da jednog dana kada budemo imali svoju decu vaspitamo kao sto su nas nasi vaspitali :)


Zasto pricas ljudima okolo da je moje dupe slano???  ::)


Izadjem na teren igram basket, vidim starije kako dolaze odma idem na drugi kos. Gledam danas samo sto se ova deca ne pobiju sa nama oko koša...
Još gora je situacija na SA:MP-u pogotovo sa svim šovinističkim izjavama koje deca imaju... npr mržnja prema hrvatima, srbima, bosancima, šiptarima i slično...
Ne znam, mene konkretno moji nisu tako vaspitali, vaspitali su me da ljude delim na loše i dobre...

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: nikisb poslato Mart 03, 2019, 14:21:41 POSLE PODNE
Izadjem na teren igram basket, vidim starije kako dolaze odma idem na drugi kos. Gledam danas samo sto se ova deca ne pobiju sa nama oko koša...
Još gora je situacija na SA:MP-u pogotovo sa svim šovinističkim izjavama koje deca imaju... npr mržnja prema hrvatima, srbima, bosancima, šiptarima i slično...
Ne znam, mene konkretno moji nisu tako vaspitali, vaspitali su me da ljude delim na loše i dobre...
Mene su isto tako roditelji ucili, za mene ne postoji Srbin,Hrvat, Bosanac , postoji samo los i dobar, nije bitno koja nacija :P