[GM] Djurine kućne čarolije - PENLS - edit

Započeo zerocoolos, Avgust 31, 2009, 19:43:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zerocoolos

Ovdje sam stavio preradjeni penls mod koji je nekad bio na dm-u samparene. Svi koji su ga igrali dok se nije zatvorio se sjecaju ovoga moda. Premda nisam siguran koji backup stavljam, pa tako nez niti koje su bande, jer smo ih mijenjali jednom. No kako bilo da bilo, ako će nekome koristit kao mod ili da iskoriste neku komandu za svoj gm, onda super.
Sve je stavljeno u rar i uploadano na solidfiles, samo trebate otpakirat i pokrenit server, default port je 7777. Mod nije nesta posebno ali to je pravljeno u prvih mjesec dana kada sam se sreo sa pawnom... Mislim da je vecina prevedena al nisam 100% siguran. Neki su pitali na ovome forumu za bande za penls, e pa ovdje sve imate stavljeno tako da ce vam to dobro doci.


penls sa.rar


hvala ti djuro ovo sigurno ce nekome mnogo pomognut kao i meni





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!



Citat: SOaD poslato Avgust 31, 2009, 20:36:52 POSLE PODNE
tnx puno ......

ti ces sad sve releas kad ides :(

vidices koliko dm servera ce se otvoru kad se ova skripta objavi niz celim balkanu a i neki sto su znajeli kako se prave bande su trazile pare i tako da sada mozemo mnogo dobro nauciti skriptati od ovog gamemoda neli sam u pravo?





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!


tnx, dobro ce doci za pokoju komandu
***Genius Gaming RPG Server Owner***


hvala legendo

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: zerocoolos poslato Avgust 31, 2009, 19:43:59 POSLE PODNE
Ovdje sam stavio preradjeni penls mod koji je nekad bio na dm-u samparene. Svi koji su ga igrali dok se nije zatvorio se sjecaju ovoga moda. Premda nisam siguran koji backup stavljam, pa tako nez niti koje su bande, jer smo ih mijenjali jednom. No kako bilo da bilo, ako će nekome koristit kao mod ili da iskoriste neku komandu za svoj gm, onda super.
Sve je stavljeno u rar i uploadano na solidfiles, samo trebate otpakirat i pokrenit server, default port je 7777. Mod nije nesta posebno ali to je pravljeno u prvih mjesec dana kada sam se sreo sa pawnom... Mislim da je vecina prevedena al nisam 100% siguran. Neki su pitali na ovome forumu za bande za penls, e pa ovdje sve imate stavljeno tako da ce vam to dobro doci.


penls sa.rar



Hvala Djuro legendo!!!

E moze li mi neko objasniti kako da u ovu skriptu dodam posao(onaj posao kosaca nemoze izbacuje 27 gresaka)pls....


Da nema neko jos neki editovan penls posto ovaj ima bugove...

zerocoolos

kao prvo ako si ti noob i ne znas kako sta napravit ne govori da ima bugove, jer to nema!!! :mad: :mad:

ima ima, samo ih jos ne znas  ;D ... gotovo sam 100% siguran da ima barem jedan buffer overflow jedino sta bi morao kopati po AMX sourcima i trebao naucit njihove opcodove al ja sam siguran da ima jer ima  :)
sam jos nisu nadeni  ;D

turker_kc

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Oktobar 16, 2009, 01:14:51 PRE PODNE
ima ima, samo ih jos ne znas  ;D ... gotovo sam 100% siguran da ima barem jedan buffer overflow jedino sta bi morao kopati po AMX sourcima i trebao naucit njihove opcodove al ja sam siguran da ima jer ima  :)
sam jos nisu nadeni  ;D

jel ti moras bit toliki pametnjakovic ?  :laugh: