Mobitel?

Započeo קlเשค, Septembar 12, 2010, 15:51:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Nokia 3310  ;) i ponosan sam sta nisam razmazenko sa iPhone-om bar znam cjeniti ono sta imam i nemam straha da mi ga neko ukrade :p
Kristijan Stipić

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 28, 2010, 18:07:58 POSLE PODNE
Ako ste drzali iPhone 4G u rukama, onda bolje kupujte to.. Ovo ostalo da tako kazem nema smisla.. 4G imam sada trenutno kod sebe i prejak je..
Iako ja mislim da Iphone novi ima naziv samo "Iphone 4" a ne 4g xD

Citat: Chris poslato Septembar 28, 2010, 19:50:18 POSLE PODNE
Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 28, 2010, 18:07:58 POSLE PODNE
Ako ste drzali iPhone 4G u rukama, onda bolje kupujte to.. Ovo ostalo da tako kazem nema smisla.. 4G imam sada trenutno kod sebe i prejak je..
Iako ja mislim da Iphone novi ima naziv samo "Iphone 4" a ne 4g xD
Da.. iPhone 4 xD Gledam sta ovaj pise 3G pa.. :P

Citat: taft poslato Septembar 28, 2010, 19:47:18 POSLE PODNE
Nokia 3310  ;) i ponosan sam sta nisam razmazenko sa iPhone-om bar znam cjeniti ono sta imam i nemam straha da mi ga neko ukrade :p

To mislis na mene? Nije moj.. Dobio sam ga na testiranje!

Citat: Luka P. poslato Septembar 28, 2010, 19:58:18 POSLE PODNE
Citat: Chris poslato Septembar 28, 2010, 19:50:18 POSLE PODNE
Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 28, 2010, 18:07:58 POSLE PODNE
Ako ste drzali iPhone 4G u rukama, onda bolje kupujte to.. Ovo ostalo da tako kazem nema smisla.. 4G imam sada trenutno kod sebe i prejak je..
Iako ja mislim da Iphone novi ima naziv samo "Iphone 4" a ne 4g xD

Pa Vilko je izumio 4g mrežu!

EDIT:
Citat: taft poslato Septembar 28, 2010, 19:47:18 POSLE PODNE
Nokia 3310  ;) i ponosan sam sta nisam razmazenko sa iPhone-om bar znam cjeniti ono sta imam i nemam straha da mi ga neko ukrade :p
Nije to, nego nemaš para za neki bolji mobitel, kao ni većina nas ovdje (barem pretpostavljam, recimo ja nemam za iphone)... zašto bi netko tko ima iphone bio razmaženko?


Pa mislim da nema koristi ponovo izmisljati 4g mrezu jer vec postoji...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Septembar 28, 2010, 20:05:24 POSLE PODNE
Citat: Luka P. poslato Septembar 28, 2010, 19:58:18 POSLE PODNE
Citat: Chris poslato Septembar 28, 2010, 19:50:18 POSLE PODNE
Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 28, 2010, 18:07:58 POSLE PODNE
Ako ste drzali iPhone 4G u rukama, onda bolje kupujte to.. Ovo ostalo da tako kazem nema smisla.. 4G imam sada trenutno kod sebe i prejak je..
Iako ja mislim da Iphone novi ima naziv samo "Iphone 4" a ne 4g xD

Pa Vilko je izumio 4g mrežu!

EDIT:
Citat: taft poslato Septembar 28, 2010, 19:47:18 POSLE PODNE
Nokia 3310  ;) i ponosan sam sta nisam razmazenko sa iPhone-om bar znam cjeniti ono sta imam i nemam straha da mi ga neko ukrade :p
Nije to, nego nemaš para za neki bolji mobitel, kao ni većina nas ovdje (barem pretpostavljam, recimo ja nemam za iphone)... zašto bi netko tko ima iphone bio razmaženko?


Pa mislim da nema koristi ponovo izmisljati 4g mrezu jer vec postoji...
Postoji na 3 verziji iPhonea, na 4 tvorci nepostoji
Poslednja Izmena: Septembar 28, 2010, 21:08:12 POSLE PODNE od Don Correlli

Kod nas 4g nece nikad je T-scumu se to ne isplati. Sad prekopavat cijelu infrastrukturu i sve selit na optiku, a kod nas pol ljudi opce nema pojima sto je to 4g.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: Luka P. poslato Septembar 28, 2010, 19:58:18 POSLE PODNE
Nije to, nego nemaš para za neki bolji mobitel, kao ni većina nas ovdje (barem pretpostavljam, recimo ja nemam za iphone)... zašto bi netko tko ima iphone bio razmaženko?
I to je ali opet i da imam novaca nebi ih trosio na mobitel -.- ko da mi on predstavlja ista u zivotu
Kristijan Stipić

hahah ma salim se ja imam samsung c3050 al sam htio rec da me boli k... koji mob imam bitno mie da ima mp3 memorijsku blutut i slusalice :P
Kristijan Stipić

Uzmi simens a55 xD. Ont: ako zelis ustedit uzmi LG POP za 700kn kojeg sam ja prije 6mj platio 900kn u tele2. Znam da svi govore da su krs, ali ja sam ljubitelj LG-a. 3 mgpx camera, memorijska 2gb, sluske, screen touch... Malte ne isti ko iFon... I moj frend ima kopiju ajfona koju je platio duplo manje od iFon 4 originala :P offt: novi projekt applea: iGramofon xD

Citat: Luka P. poslato Septembar 28, 2010, 21:52:02 POSLE PODNE
Citat: taft poslato Septembar 28, 2010, 21:49:55 POSLE PODNE
hahah ma salim se ja imam samsung c3050 al sam htio rec da me boli k... koji mob imam bitno mie da ima mp3 memorijsku blutut i slusalice :P
Fail objašnjenje. Nego pliva šta si uzeo?
Kupio sam Iphone 4,Black,16GB.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


OOOO, plivaaaač. To se trazi.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Već si kupio ali opet želio sam samo reć za raspravu, bio sam na praksi na jednom servisu mobitela / računala etc.

vjerujte mi nokia i nije baš dobra kao što vi mislite, i shigi i Luka P. su u pravu...

a i jest da je iPhone bolji od njoke, bilo koje -.-, već po samoj količini mogućnosti

a po meni jedna stvarčica bolja i od iPhonea je Android (shvatit će koji znaju) :P

Bolji je od iP-a ali još nije toliko popularan i većina još i nezna za njeg...

Da Android je super platforma samo sto je prenatrpana, iOS je jednostavan do te mjere da bi moja baba koristiti znala. A android jos nije tolko izglancan, ali bit ce i on s vremenom.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Septembar 30, 2010, 23:03:23 POSLE PODNE
Da Android je super platforma samo sto je prenatrpana, iOS je jednostavan do te mjere da bi moja baba koristiti znala. A android jos nije tolko izglancan, ali bit ce i on s vremenom.

naravno ima još stvari koje treba unaprijediti ali moje osobno mišljenje je da je bolji od iP-a


JoÅ¡ da vam naglasim, sam iPhone 4 kao ureÄ'aj u slobodnoj prodaji u americi vam je 200$ a u hrv oko 10k kuna :P

pa si vi razmislite, mogli bi kupiti na ebayu i pokusat presvercat ali imate 95% sanse da ce ga carina zaustaviti jer prvo treba dobiti certifikat od ureda za telekomunikacije etc.

ja glasam za nokiu,pricajte sta ocete al ja mislim da je nokia daleko kvalitetnija od iphone-a samsunga i ostalih aparata samo sta nokia zaostaje malo za konkurencijom po svojim mogucnostima,al ajd pito si za iphone ima par mojih kolega iphone i koliko vidim nemaju nikakvih kvarova stoga ako ga zelis kupiti uzmi u crnoj boji dosta dobro izgleda...