Extreme Gaming RPG ( Winter Edition )

Započeo Purdinho, Novembar 22, 2018, 23:33:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ja se ispricavam za novi bump,posto vidim da mnogi pitaju za cijeli mod staviti cu ovdje ostatak moda link:
https://www.sendspace.com/file/s2yevi
Uzivajte  :-*  :D

Jel fixano ono padanje servera klasicno od UP sto svi pricaju xd ?

Odlican mod,ocekivano od tebe! 8)
A N U N N A K I





Citat: Sone treyâ,,¢ poslato Februar 02, 2019, 11:42:14 PRE PODNE
Jel ima bugova nekih?
Dinamicni radari imaju bug,kada restartiras server objekt koji si postavio nestane,ali radar ostaje kreiran i treba samo dodati int zlatare :)

Kidalica.. neam reci
Ne pipaj lava Matkenzi, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purdinho | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA [/b]
_____________________________
[click]~ Facebook |CLICK! ~_________________________________________________________________
[img]https://media.giphy.com/media/67ThRZlYBvibtdF9JH/giphy.gif


Buraz nije neki mod bez uvrede al koliko ces ti vise bumpati ovu temu dodje u top ovo bez razloga, aj da ima nesto posebno nego up ko up hahah

Citat: {Makenzi} poslato Februar 20, 2019, 10:03:42 PRE PODNE
Buraz nije neki mod bez uvrede al koliko ces ti vise bumpati ovu temu dodje u top ovo bez razloga, aj da ima nesto posebno nego up ko up hahah
UP kao UP ? Ti si retardiran? dozvoljeno je bump i boli me kurac sto tebi smeta sto sam ja bump, kaze UP kao UP, oke ahhahahahhaha
@• Shomy • Cuj ovo hahahah
E sada si ono sto si rekao da neces svadju i napravio ako odgovoris nesto retardirano :)

Citat: just_Purda poslato Februar 20, 2019, 10:05:19 PRE PODNE
UP kao UP ? Ti si retardiran? dozvoljeno je bump i boli me kurac sto tebi smeta sto sam ja bump, kaze UP kao UP, oke ahhahahahhaha
@• Shomy • Cuj ovo hahahah
E sada si ono sto si rekao da neces svadju i napravio ako odgovoris nesto retardirano :)
Ma realno, bmk sta on misli hahaha :D Ja mislim da smo napravili ( Goran i ja malo, ali opet tu smo ! :D ) od ovoga bombu :D
Koji kurac?

Facebook - Klik



Citat: • Shomy • poslato Februar 20, 2019, 11:21:39 PRE PODNE
Ma realno, bmk sta on misli hahaha :D Ja mislim da smo napravili ( Goran i ja malo, ali opet tu smo ! :D ) od ovoga bombu :D
Sve u kompletu je mod dobar :D Trudili smo se svi trojica na njemu!

Citat: just_Purda poslato Februar 20, 2019, 10:05:19 PRE PODNE
UP kao UP ? Ti si retardiran? dozvoljeno je bump i boli me kurac sto tebi smeta sto sam ja bump, kaze UP kao UP, oke ahhahahahhaha
@• Shomy • Cuj ovo hahahah
E sada si ono sto si rekao da neces svadju i napravio ako odgovoris nesto retardirano :)
Ma mislim na to da je mod "star" jer nema nesto dinamični sistema inače kidaju sistemi