Balkan Serbia Role Play (Otvaranje:Danas 16:00h)

Započeo Gligor_Mac, Septembar 12, 2010, 14:10:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Otvaramo novi server Balkan Serbia Role Play,Dodjite i zabavite se.
Game mod je od CroStreets,dodao sam jos nesto.

IP:217.79.190.156:8894

Popravio sam bugove,i ovaj nije od demir mod,nema ni jedan bug,kad rentas motor sve lepo je /rentbike
Poslednja Izmena: Septembar 12, 2010, 14:38:47 POSLE PODNE od Gligor_Mac

Citatdodao sam jos nesto.

sta je to jos nesto?

i mogo si bar nesto napisat a ne 2 i po reda

Ah ne mogu da čekam viÅ¡eee, tamo mi se igra na tvom serveruuuuuuuuuuu !!! AAAAA Kad će viÅ¡e 16 satiiiiiiiiiiiii, joj ubija me čekanje tvog servera, jedva čekam da igram tamoooo !!  Ne mogu da odolim, privukao me nevjerovatan opis... Kad sam pročitao opis i vidio Å¡ta sve ima na serveru, nisam mogao vjerovati... Bit' ću na otvorenju   ; )
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

cristiane

haha crostreet mod kojii  je demir postao pun bugova sjednes da rentas motorr ppise nisi komunalac  :D odes da kupis auto pise vec imas 6 auta to su dva najmanja buga  :D od njih 50+


A nasli nekog bota sto ce im napisati ko su headi,da stave sebi admina i prebacili na 0.3a omg  :D

Å ta je tebi ?  Prenos te opalio ?  Ne znam Å¡ta ima crostreets i opis je glupost, Å¡to ja to serem ?
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

a je*o*t* sta ti mislis da svi mi moramo znat sta ima crostreets,ja prvo nikad cuo za taj mod i sta da si ja mislim onda sta ima sve?
sta ko da ja sad napravim neki mod pod imenom "Leteca Sarma" i niko nije cuo za to
i u opisu samo napisem:

Ovaj server ima gamemod Leteca Sarma
novi je server dodji

i sta da si ljudi misle


"Dodao sam jos nesto" sta si tolko ljen da nemozes napisat ili lazes da si dodo pa nemas sta da napises

Ma bravo kakav im je server svaki drugi dan otvaranje :D
Poslednja Izmena: Septembar 16, 2010, 17:48:50 POSLE PODNE od .ıllı.[ST]SteXi.ıllı.

Hteo sam da dodjem na otvaranje ali me sprecilo to sto ste jos na 0.3a verziji,pa bih vam preporucio da bredjete na 0.3b jer su koko ja znam svi presli ;)

A i daj stavi neki opis,jer ti niko nece doci,msm vido sam da si imo na otvaranju oko 10-15 ali stavi opis i mozda budes imao srece :D