[pomoc]wireless

Započeo ‹Fox›, Septembar 12, 2010, 11:41:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ja koristim adsl..imam komp i laptop i obadvoje su spojeni na wireless mrezu i sada ja zelim laptop iskljuciti iz wireless mreze....sada bi vi meni odgovorili da stisnem onaj gumb na laptopu za wireless ali sestra je uzela laptop i skida neko sranje od serije a ja hocu skinuti igricu pa bi joj htio iskljuciti internet a neznam kako HVALA..
btw..sestra mi neda laptop zato sto zna da bi joj iskljucio

Promjeni Password od wireless kanala toga tvojeg
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

A ti ne moras bezveze spamati i skupljati postove!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

svejedno kad ja promjenim pass onda ce laptop biti spojen na tu mrezu a nemam pristup laptopu da ga odspojim xd a i kad resetiram laptop automatski se spoji na  mrezu...znaci kak da ja preko kompa odspojim laptop sa mreze

Udji u 192.168.1.1 i onda imas Wirless i tamo iskljuci sve mreze, onda jednu po jednu otvaraj, kad ti se otvori za komp onda sve ostale pogasi.. Imo sam isti slučaj :P

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 13, 2010, 13:45:05 POSLE PODNE
Udji u 192.168.1.1 i onda imas Wirless i tamo iskljuci sve mreze, onda jednu po jednu otvaraj, kad ti se otvori za komp onda sve ostale pogasi.. Imo sam isti slučaj :P
cek bio sam tamo na 192.168.1.1 i tamo ima disconect i ja to stisnem i svi se disconectaju a onda pise conect i ja to stisnem i svi se conectaju nemoguce je da se samo moj komp conecta a ostali ne