[0.3b] Los Santos Reality Roleplay

Započeo Lonkec, Septembar 11, 2010, 23:50:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Opis ti je veze sa vezom....Ti nemas nista posebno na svom serveru...sve ovo moze neko naci na najobicnijem GAMEMODU.... Imas nesto posebno kako bi uspio nagovoriti mene, a i druge sto su poput mene da dodjemo igrati na server?? :)
Forum nije los....mogu reci sasvim solidno, ali opet mi je glupo jer sad ovakvih TEMA na svakom drugom forumu...

Citat: [CoPPolA] poslato Septembar 12, 2010, 16:41:39 POSLE PODNE
Opis ti je veze sa vezom....Ti nemas nista posebno na svom serveru...sve ovo moze neko naci na najobicnijem GAMEMODU.... Imas nesto posebno kako bi uspio nagovoriti mene, a i druge sto su poput mene da dodjemo igrati na server?? :)
Forum nije los....mogu reci sasvim solidno, ali opet mi je [cenzura]o jer sad ovakvih TEMA na svakom drugom forumu...

Tebi nešto nije dobro, imaš temperaturu?

Ukoliko uporedimo ovaj opis, sa ostalim opisima, možemo reći da je opis VRHUNSKI.
Koliko vidim, mnogo igrača je ubedio da doÄ'u na server.

A ako je tema dobra, naravno da će se koristiti svugdi, ne znam zašto te to čudi?


Btw, imaÅ¡ jako loÅ¡ stav prema serveru i forumu. Na osnovu ovog komentara, vidim da si viÅ¡e puta imao server, koji se ugasio odmah nakon otvaranja  :D

Citat: mikec poslato Septembar 12, 2010, 16:49:22 POSLE PODNE
Citat: [CoPPolA] poslato Septembar 12, 2010, 16:41:39 POSLE PODNE
Opis ti je veze sa vezom....Ti nemas nista posebno na svom serveru...sve ovo moze neko naci na najobicnijem GAMEMODU.... Imas nesto posebno kako bi uspio nagovoriti mene, a i druge sto su poput mene da dodjemo igrati na server?? :)
Forum nije los....mogu reci sasvim solidno, ali opet mi je [cenzura]o jer sad ovakvih TEMA na svakom drugom forumu...

Tebi nešto nije dobro, imaš temperaturu?

Ukoliko uporedimo ovaj opis, sa ostalim opisima, možemo reći da je opis VRHUNSKI.
Koliko vidim, mnogo igrača je ubedio da doÄ'u na server.
Ne super mi je skroz, ali tebi ocito nije dobro...Ako ti je ovo dobar opis servera, da napise koje su organizacije,bande,"mafije",poslovi na serveru onda ti nemas pojma o opisivanju servera....  ;)  ;D  Igrace je lako dovest na otvaranje, ali treba ih i zadrzati, a sa ovakvim opisima sigurno nece...jer realno on nema nista bolje od nekih drugih servera sto se isto tek otvaraju... Mozda ima, ali nije opisano, pa je u tome poenta o cemu ti ja pricam ovdje...(skuzit ces kad odrastes)  ;)  >:(

Citat: mikec poslato Septembar 12, 2010, 16:49:22 POSLE PODNE
A ako je tema dobra, naravno da će se koristiti svugdi, ne znam zašto te to čudi?
Tema jeee izuzetno dobra, ali ima i drugih tema.... Ali rekao sam ono sto sam rekao jer svaki druga Zajednica koristi ovu temu....i zar tebi nije bezveze malo to?? (da svaka zajednica ima istu temu samo u drugim bojama???  :-[ )
Citat: mikec poslato Septembar 12, 2010, 16:49:22 POSLE PODNE
Btw, imaÅ¡ jako loÅ¡ stav prema serveru i forumu. Na osnovu ovog komentara, vidim da si viÅ¡e puta imao server, koji se ugasio odmah nakon otvaranja  :D
Nemoj ti o stavu pricati molim te to je za tebe visa POLITIKA.... I da lose vidis skroz, mozda ti trebaju naocari?? hmm?  Raspitaj se prvo malo paonda nesto pisi.... I da ponasaj se kulturnije, jer takvi nevaspitani klinci kao sto si ti nece doprinjeti nista ovom forumu!!!

s Postvanjem,
             Coppola


Citat: [CoPPolA] poslato Septembar 12, 2010, 18:16:13 POSLE PODNE
Ne super mi je skroz, ali tebi ocito nije dobro...Ako ti je ovo dobar opis servera, da napise koje su organizacije,bande,"mafije",poslovi na serveru onda ti nemas pojma o opisivanju servera....  ;)  ;D  Igrace je lako dovest na otvaranje, ali treba ih i zadrzati, a sa ovakvim opisima sigurno nece...jer realno on nema nista bolje od nekih drugih servera sto se isto tek otvaraju... Mozda ima, ali nije opisano, pa je u tome poenta o cemu ti ja pricam ovdje...(skuzit ces kad odrastes)  ;)  >:(

1 - Ti očito ne znaš kako ljudi opisuju servere na ovom forumu, tako da .. ne znam kako u tom slučaju možeš pisati tvoje kritike.
2 - Ček sa opisom neće zadržati igrače na serveru? :O Zar je potreban dobar opis da bi ostali igrači na serveru? Fail xD
Odličan opis služi samo da bi više igrača došlo na otvaranje, a vidim da je mnogo igrača "obećalo" da će doći, tako da je cilj opisa "uspešno završen".
Na serveru postoje SAMO dve stvari koje mogu zadržati igrače: ekipa, gamemod. Ostalo je NEBITNO (čak i opis kako ti tvrdiš). Ne veruješ? Ako provedeš par meseci na ovom forumu, videćeš da sam u pravu.
3 - "skuzit ces kad odrastes", ovo neću komentarisati da te ne bih uvredio ;)


Citat: [CoPPolA] poslato Septembar 12, 2010, 18:16:13 POSLE PODNE
Tema jeee izuzetno dobra, ali ima i drugih tema.... Ali rekao sam ono sto sam rekao jer svaki druga Zajednica koristi ovu temu....i zar tebi nije bezveze malo to?? (da svaka zajednica ima istu temu samo u drugim bojama???  :-[ )

Mene baÅ¡ boli k**a Å¡ta imaju druge zajednice. Ako se vlasnicima tih zajednica najviÅ¡e sviÄ'a ova tema, zaÅ¡to je ne bih imali?
Napr. svi RP serveri na balkanu su GF Editi, i zašto ne bi bili? Sasvim solidan mod, par bugova ima, ali to se dosta lako može ispraviti.
Da se isplati raditi mod od 0, mislim da bi to CH već uradio.


Citat: [CoPPolA] poslato Septembar 12, 2010, 18:16:13 POSLE PODNE
Nemoj ti o stavu pricati molim te to je za tebe visa POLITIKA.... I da lose vidis skroz, mozda ti trebaju naocari?? hmm?  Raspitaj se prvo malo paonda nesto pisi.... I da ponasaj se kulturnije, jer takvi nevaspitani klinci kao sto si ti nece doprinjeti nista ovom forumu!!!

1 - I ti mi znaš šta je "visa POLITIKA"..
2 - Ne, ja super vidim, vid me još uvek NIKADA nije "prevario". :)
3 - O čemu da se raspitam? Ja sam sasvim dobro informisan o svemu.
4 - I ja tebi kažem: "Kulturnije se ponaÅ¡aj". Ne znam koji je tebi cilj ovih poruka? Da negativno utičeÅ¡ na vlasnika? Bar je čovek dao neke informacije o serveru, drugi obično kažu: "Super server, doÄ'ite ovde" i kopiraju mi pravila servera i to je za njih opis.
5 - "Nevaspitani klinci"? Tvoje ponašanje sve je objasnilo, ne samo meni, već i ostalim korisnicima ovog foruma.
6 - Misliš da ćeš ti nešto doprineti ovom forumu sa tvojim lošim stavom? Ja napr dosta često pomažem ljudima u vezi skriptanja (a i u vezi servera itd), a ti? Kako ti doprinosiš ovoj zajednici? Negativnim uticanjem na vlasnike servera koji ovde opisuju servere?


S poštovanjem,
  mikec
Poslednja Izmena: Septembar 12, 2010, 18:53:05 POSLE PODNE od mikec

Citat: Carlos_Vela poslato Septembar 12, 2010, 18:50:44 POSLE PODNE
kad ce IP?

Sutra najkasnije

@Mikec - Hvala

EDIT: [CoPPolA] - tako me boli john oces mi ti doci ili ne, igraci kao ti sto ce samo kritizirati i pametovati mi netrebaju
Poslednja Izmena: Septembar 12, 2010, 18:56:47 POSLE PODNE od Lonkec

Cuj ovu dvojicu,zajedno nemaju 10 godina a valjaju mi neke fore "S postovanjem" ovo ono  :D :D

btw.Da nebude samo off,sretno sa serverom

Citat: dinkO14 poslato Septembar 12, 2010, 19:01:59 POSLE PODNE
Cuj ovu dvojicu,zajedno nemaju 10 godina a valjaju mi neke fore "S postovanjem" ovo ono  :D :D

Ma ne, nego je de**o bezobrazan, ako mu se ne sviÄ'a neka ne piÅ¡e. "Agresivno" komentariÅ¡e server, ko da je demirov ili balkan stile.

Odmah se vidi da je imao "nesporazume" sa Lonkecom i ovde je došao da ga "zahebava".



A razloga zašto to tvrdim: prvi post i odmah negativnan komentar. Malo je verovatno da ćeš se registrovati na forum i da odmah ser*š vlasniku a da pri tome nemaš lošu nameru..

ja imam 21, sto onda mudrujes? godine nisu vazne okanite se lonkeca lik se stvarno trudi i ja isto kolko mu mogu pomoc, sto vam je odma kome se nesvida ne komentiraj negledaj i cao

Citat: mikec poslato Septembar 12, 2010, 19:08:12 POSLE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Septembar 12, 2010, 19:01:59 POSLE PODNE
Cuj ovu dvojicu,zajedno nemaju 10 godina a valjaju mi neke fore "S postovanjem" ovo ono  :D :D

Ma ne, nego je de**o bezobrazan, ako mu se ne sviÄ'a neka ne piÅ¡e. "Agresivno" komentariÅ¡e server, ko da je demirov ili balkan stile.

Odmah se vidi da je imao "nesporazume" sa Lonkecom i ovde je došao da ga "zahebava".



A razloga zašto to tvrdim: prvi post i odmah negativnan komentar. Malo je verovatno da ćeš se registrovati na forum i da odmah ser*š vlasniku a da pri tome nemaš lošu nameru..
Po cemu ti zakljucujes da ja imam nesto protiv tog lonkeca....covjeka niti ne znam..... A ti da nemas nesto sa ovim serverom sigurno ga nebi branio...jer si ti prvi mene napao ono sto sam ja komentarisao... Ja sam rekao da je opis i vise nego los, neka se ugleda na malo bolje servere sa opisima(ako trebaju linkovi tih opisa samo javi)  ;) , a ne da se takmici sa Mrerom i ekipom ko ce imati bolji opis u 10 recenica.... I da jel ti imas nesto protiv sto ja imam svoje misljenje sto mi je opis itekako los???  I sta mi ti pricas o registraciji na forumu, registrovao si se u maju-svibnju, proveo samo 3dana i 9 sati na forumu...imas 370 postova(tesko da je ijedan koristan)....i jos mi pricas kakav je ovo forum.... De molim te da ne duzimo sa svadjom, jer mi se neda svadjat s nekim ko misli da je u prawu, a nece se nikad pokajat i reci da nije....

@dinko sta ti kurwo pricas?? :D :PpP  :-*

Sretno dečki sa serverom vjerovatno ću naletiti na tvorenje da vam dam podrÅ¡ku makar neću igrat jer većinom igram DM  ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

ljepo ljepo bome.. sretno ! navratim ja mozda na otvorenje  8)

Aj se vi smirite sa offtopicom...  Fino pm, msn, pa rjeÅ¡avajte probleme   ; )   Mrsko mi je čitat sve Å¡to ste pisali, ali predpostavljam da nije imalo veze sa temom -.-"
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: [βР] AlÑ"Ñ"N MÑ"кA poslato Septembar 12, 2010, 23:07:51 POSLE PODNE
Aj se vi smirite sa offtopicom...  Fino pm, msn, pa rjeÅ¡avajte probleme   ; )   Mrsko mi je čitat sve Å¡to ste pisali, ali predpostavljam da nije imalo veze sa temom -.-"
Procitaj pa onda prosudi... Nebi ti trebalo biti tesko procitati jer si i ti na neki nacin odgovoran kako ovaj forum funkcionise....  ;)  ;D  :-*

Usput prijave za Global Moderatore, i Game Mastere su otvorene na frm, primaju se samo 3 (: hurry up!

tik tok tik tok tik tok  :D