Nece da sacuva korisnika

Započeo Veljex, Septembar 29, 2018, 00:09:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Imam YSI verziju 4.0.1 i svaki put kad se neko registrujte u server log izbacuje ovo dole, a fajl se uopste ne kreira, niti ako vec ima kreiran nece da se updateuje ukoliko igrac na primer seta sebi admina tamo se nece nista promeniti. Na kucnom serveru sve radi odlicno, ali ovde na VPS(linux) zeza. Korisnici fajl u scriptfiles-ima sam kreirao i definisao.
Dio skripte: ///
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): izbacuje [23:49:47] *** YSI Warning: INI_Open could not find or create file Korisnici/Marko_Markovic.ini
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): Nepotrebno

Vidi da l si lepo imenovao taj folder Korisnici u scriptfiles
Poslednja Izmena: Septembar 29, 2018, 00:30:02 PRE PODNE od PazzOnee

moras rucno da kreiras Korisnici folder u scriptfiles :)
- Mesecni boost pusten ! -
193.104.68.23:27017

Sve je to uradjeno, i opet sam izbrisao Korisnici i opet kreirao isti, ali opet ista prica... Jel zna neko do cega je

Negde sam citao da bi trebalo da se scriptfiles-ima doda neka posebna permsija, sad ne znam koja treba.. i jel to treba preko putty ili WinSCP

Stavi kroz terminal chmod 777 scriptfiles
Software Developer

Stavio sam 775 i scriptfiles-ima, i korisnicima i opet ista prica......

Izgleda da nisi lepo ubacio mod.Ako imas vps i ako si preko root-a ubacivao poremete se permisije.
Konekyuj se preko ftp-a

Preko WinSCP sam ubacivao i ranije i sad kad sam imao srw radilo je sve ovog puta mi je izbacio error zbog ysi sto nije bio updateovan kad sam updateovao onda sad dobijam ovaj problem sto nece da kreira korisnika...

nijr ti nikad ni radilo kak treba samo pocetak skripte spremanje acc

@Mido Karic Ne razumem tvoj odgovor, meni je pre oko pola god kad sam imao server sve radilo sa YSI V1, medjutim od pre koji dan kad sam zakupio vps opet, i cim udjem u server, server padne i onda mi je trazio novu verziju YSI, ubacio sam novi YSI(V4) i compile mod i sve i sad dobijam ovaj problem, dok je na kucnom server i ona V1 i ova V4 uredu i radi bez problema.

nije ti isto linux i windows nije isto s jedne i vise lokacija ... samo dio skripte za spremanje korisnika prvi dio

p.s. za spremanje accounta se koristi YSI/y_users al ajd sad da vidimo dije tvoj problem  ::)

Nisam nikad koristio/includeovao to y_users, ranije je radilo bez toga ... odnsono samo sa y_ini sto mislim da je dovoljno ..

Citat: Veljex poslato Septembar 29, 2018, 20:41:56 POSLE PODNE
Nisam nikad koristio/includeovao to y_users, ranije je radilo bez toga ... odnsono samo sa y_ini sto mislim da je dovoljno ..
Vidis da nije fali ti tag na spremanju fajla imas preko 32 "reda"

I kad include-am YSI/y_users , sta dalje, ne znam kako se on koristi?