E-trail RolePlay[OLD MODE]

Započeo [ET]Beks, Septembar 28, 2018, 18:25:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Super je mod,Ali mogo si ahelp da stavis u dialog ali nema veze jeli je mod star 5 godina...,a vi sto lupetate da mod nije dobar kao ovaj Rakic mozete da se sagnete,Yamislite da igrate na ovom serveru pre 5 godina burazeru ???.Vi bi ste mod da izgleda kao SA ili OS ili BS ili sta vec ahah,Cisto je 9/10  8)

Citat: Falcone.PwN poslato Septembar 30, 2018, 22:06:37 POSLE PODNE
Super je mod,Ali mogo si ahelp da stavis u dialog ali nema veze jeli je mod star 5 godina...,a vi sto lupetate da mod nije dobar kao ovaj Rakic mozete da se sagnete,Yamislite da igrate na ovom serveru pre 5 godina burazeru ???.Vi bi ste mod da izgleda kao SA ili OS ili BS ili sta vec ahah,Cisto je 9/10  8)

Imam ja jos bolju verziju ovog moda sto sam radio..Gde je drugaciji reg/log sistem...Dodati dinamicki poslovi i jos dosta drugih stvari....Jedini je problem sto sam odustao od ovog moda jeste sto je dini cuvanje i citanje...Pa je s toga dosta spor mod...Ali ISKRENO kad bi znao prebaciti mod u MySQL cuvanje i citanje...Napravio bih od ovog moda takav mod...Da bi mogao stati pored OS,SA,BE i svih ostalih takozvanih popularnih Balkanskih servera...

P.s Ja sam spreman da platim i RL novcem ako postoji neko ko zna da prebaci sa dini u MySQL mod!
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2018, 22:20:49 POSLE PODNE od [ET]Beks
Posetite E-trail Roleplay...Mod na kojem se radi iz dana u dan...Administracija koja je tu za vas 24/7 !

SAMP IP: 91.134.193.97:7784

Forum: www.et-rp.info


Citat: [ET]Beks poslato Septembar 30, 2018, 22:19:32 POSLE PODNE
Imam ja jos bolju verziju ovog moda sto sam radio..Gde je drugaciji reg/log sistem...Dodati dinamicki poslovi i jos dosta drugih stvari....Jedini je problem sto sam odustao od ovog moda jeste sto je dini cuvanje i citanje...Pa je s toga dosta spor mod...Ali ISKRENO kad bi znao prebaciti mod u MySQL cuvanje i citanje...Napravio bih od ovog moda takav mod...Da bi mogao stati pored OS,SA,BE i svih ostalih takozvanih popularnih Balkanskih servera...
Bili mi mogao poslati taj MOD U PM imam velike planove od njega ?

Za to vrijeme mod je top :D Svidja mi se cak ! :P

#A.J.

Au brate, koliko me ovaj mod podsjeti na 2012. godinu, juni mjesec, prvi klik i zaraza je počela.
@tema Lijep mod, pohvale!



Vratimo li se tamo u 2013 odlicno, za danasnje vreme to nije nista xD sminka + desing danasnje modove cine onakvim kakvi jesi pa stoga ovo sve starije pada u zaborav.


[pawn]La vita E bella [/pawn]


Posetite E-trail Roleplay...Mod na kojem se radi iz dana u dan...Administracija koja je tu za vas 24/7 !

SAMP IP: 91.134.193.97:7784

Forum: www.et-rp.info


Citat: [ET]Beks poslato Oktobar 07, 2018, 15:26:29 POSLE PODNE
Naravno,zato sto nije jebeni edit UP-a... I verovatno suvise komplikovan mod za tvoj mozak :D

Derane moj imam godina verovatno duplo no ti.Igram samp od nastanka isto toliko dugo se i bavim skriptanjem.. Ovo tvoje je ukratko sra*e na kvadrat.

Pokaži mi jednu stvar zbog koje ovaj mod vredi? I ako si upravu ja ću povući svoju reč


Previše je jednostavan za moj ukus

Te ukoliko nisi upoznat verovatno ne znas da sam jedan od ljudi koji su radili na najrazvijenijim modovima... Nemoj da me vreÄ'aÅ¡ nema potrebe za time prihvatiÅ¡ komentar.
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2018, 16:07:19 POSLE PODNE od G̶̷̲̅ᴏ̶̷̲̅ʀ̶̷̲̅ᴅ̶̷̲̅O̶̷̲̅N̶̷̲̅

Citat: G̲Ì...̶̷ᴏ̲Ì...̶̷ʀ̲Ì...̶̷á´...̲Ì...̶̷O̲Ì...̶̷N̲Ì...̶̷ poslato Oktobar 07, 2018, 16:03:29 POSLE PODNE
Derane moj imam godina verovatno duplo no ti.Igram samp od nastanka isto toliko dugo se i bavim skriptanjem.. Ovo tvoje je ukratko sra*e na kvadrat.

Pokaži mi jednu stvar zbog koje ovaj mod vredi? I ako si upravu ja ću povući svoju reč


Previše je jednostavan za moj ukus

Te ukoliko nisi upoznat verovatno ne znas da sam jedan od ljudi koji su radili na najrazvijenijim modovima... Nemoj da me vreÄ'aÅ¡ nema potrebe za time prihvatiÅ¡ komentar.


Ti da igras toliko koliko pricas onda bi verovatno znao za CH i da je za CH 2011-2012 znao celi Balkan i da je ovaj mod napravio "bum" na samp sceni a sta je uradio tvoj mod?

Dobro ako cemo biti iskreni ovo je kopija CH moda jer je original CH mod bio MySQL a ovaj nije...To je to .... :) A vredi zbog svega.. :)
Posetite E-trail Roleplay...Mod na kojem se radi iz dana u dan...Administracija koja je tu za vas 24/7 !

SAMP IP: 91.134.193.97:7784

Forum: www.et-rp.info


Citat: [ET]Beks poslato Oktobar 07, 2018, 19:58:44 POSLE PODNE

Ti da igras toliko koliko pricas onda bi verovatno znao za CH i da je za CH 2011-2012 znao celi Balkan i da je ovaj mod napravio "bum" na samp sceni a sta je uradio tvoj mod?

Dobro ako cemo biti iskreni ovo je kopija CH moda jer je original CH mod bio MySQL a ovaj nije...To je to .... :) A vredi zbog svega.. :)


Kralju pre svega ja nigde nisam rekao da je ovo edit UP-a ... Druga stvar sto se mog skriptanja tice prvi server gde sam radio nesto je Balkan Express a od BE ima skoro decenija kako ne radi..

Nemoj pogresno da me shvatis meni se ovo ne svidja..

0/10  8)
TD-ovi
Samo editujete SA mod
~Šutke ツ~

~ Designer | Scripter | TS3 Editor ~
~ Designer - Slobodan | Scripter - Slobodan | TS3 Editor - Slobodan ~
~ Facebook |CLICK! ~
~ Instagram |CLICK! ~

~ Community Info ~

~ Developer -- Wonder Project ~
</>
Do you want Create TextDraw,Edit Gamemode,Create Maps»CLICK«