[Pomoc] Host...

Započeo Rotcod, Septembar 10, 2010, 16:39:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako ja sam odlucio da hostam server uzeo bi od ove firme (http://gamehosting.rs/) e a sad mene zanima nesto posto prvi put bi mi bilo da hostam server znaci ja to njima uplatim i skeniram uplatnicu i posaljem ... I kako onda ja njima predam mod updatam nesto novo lockam server?

To radis sam preko ftp programa,i dobijes cpanel (game panel) od hosta....
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2010, 16:43:44 POSLE PODNE od Classico

aha ok ovde mi mozete dati i neke savete  :-\
edit: sta ja njima dam ja uplodam ceo gm sa fs i tim  ??? na taj panel ... Vidi te da sam nov u vezi ovoga ...
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2010, 16:50:43 POSLE PODNE od .::David Skrbic::.

Na panelu ces imati opciju ugasi server i slicno,isti princip rada,samo sto ces morati mod uploadati preko FTP programa....Mislim mozes se  i njima obratiti ali smarat ces tako i sebe i njih...Podatke FTP-a koje dobijes od hosta nedaj nikom inace ce doci do kradje moda :)(ili nedaj Boze pass od Game panela  :D)
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2010, 16:54:26 POSLE PODNE od Classico

To znam da nesmem nikome dati a u slucaju da neko krene da mi haka server sta ja radim odem na panel i ugasim?

Citat: .::David Skrbic::. poslato Septembar 10, 2010, 16:54:19 POSLE PODNE
To znam da nesmem nikome dati a u slucaju da neko krene da mi haka server sta ja radim odem na panel i ugasim?

Ma ne vjerujem da ce ti netko uspjeti da hacka server,imaju oni sigurno protection (samo nikom ni za zivu glavu nedaj podatke)...
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2010, 16:56:36 POSLE PODNE od Classico

Nisam čitao cijelu temu i vidim da ti je ovaj objašnjavao ali ću opet napisat

znaći ti ćeš dobiti password od cPanela gdje ćeš moći upravljat serverom, uploadat updejtan mod, dodavati FSove itd. bla bla bla nećeš moći kao na kućnom sve mjenjat ali moći ćeš

za "hackiranje" ako si ti zaštićen i ne primaš svakojake stvari od bilokog onda je sve u redu, u suprotnom si fuc-k-ed :D

Sta radim kad uplatim na koji mail im saljem dokaz i ostalo ...?
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2010, 18:58:42 POSLE PODNE od .::David Skrbic::.

cristiane

Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Septembar 10, 2010, 17:23:50 POSLE PODNE
Nisam čitao cijelu temu i vidim da ti je ovaj objašnjavao ali ću opet napisat

znaći ti ćeš dobiti password od cPanela gdje ćeš moći upravljat serverom, uploadat updejtan mod, dodavati FSove itd. bla bla bla nećeš moći kao na kućnom sve mjenjat ali moći ćeš

za "hackiranje" ako si ti zaštićen i ne primaš svakojake stvari od bilokog onda je sve u redu, u suprotnom si fuc-k-ed :D

haha cuj nece moci sve mjenjati kao na kucnom ti si lud

Citat: .::David Skrbic::. poslato Septembar 10, 2010, 17:28:46 POSLE PODNE
Sta radim kad uplatim na koji mail im saljem dokaz i ostalo ...?

Posalji na isti mail preko kojeg si im se obratio....uslikaj uplatnicu ili jos bolje skeniraj...