Plan Terrya Jonesa

Započeo cristiane, Septembar 09, 2010, 21:52:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

to rade da bi samo provukli paznju,pusti budali,mani se herava posla  :D




šta mi vrijedi npr. da spale sve BIBLIJE na svijetu kad ono što je u čovijekovoj glavi nemogu izbrisat !! isto tako za sve vjere....
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Nemojte me krivo shvatiti. Ne kazem ja da je to dobro ili ista slicno. Samo kazem da ignorirate takve budale i nastavite kako ste radili i dosad.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zlatan_Ibrahimovic

njima je vrijedanje kad bih ti npr spalio njihove knjige to nebih ja radio,ali samo da kazem njima je sve krvio sto ti njima uradis,a kad ti njima uzvratis oni se ljute, pa svi govore "ako hoces da ti se neko ponasa dobro,onda se i ti ponasaj prema njemu tako"....eto primjer  :-\

Mah sta ces, ja nevjerujem u nista...Makar sam krscen...
Mysterious roleplay

Correlli

To sam već pročitao na nekom hrvatskom portalu i na IslamBosna portalu. Neki ljudi su jednostavno gl*pi i nema im pomoći jer ne kontaju da Svete knjige nemaju ništa sa zločinima koji se nazivaju "Božjim djelima". Vjera je od Boga, a gl*posti su od čovjeka.

U Kur'anu ne piše da su teroristički napadi od Boga ili da su dozvoljeni, ali neki ne mogu podnijeti ništa osim svoga. Ti "kršćani" ne shvaćaju da ljudska zlodjela nisu u ime Boga, iako islamski teroristi to rade u božje ime - sa time samo blate sebe i vjeru koju predstavljaju, iako je nisu vrijedni predstavljati.

Citat: cristiane poslato Septembar 10, 2010, 13:43:56 POSLE PODNE
lol nek zapale al vidjet ce i oni odgovor Al-Qaide
A tebi savjetujem da malo više naučiš šta je Al-Qaeda i za kakva zlodjela su sve odgovorni. Nisi u pravu ako misliš da se oni bore za slobodu i za Islam.
Baš zbog te organizacije mnogo ljudi mrzi Islam, iako ta organizacija ne predstavlja tu vjeru po Božjim pravilima.
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2010, 20:45:35 POSLE PODNE od Don Correlli

Lika treba ubit odma a to rade samo da izazovu rat izmedju istoka i zapada i kako bi dobili povod da ostanu na prostorima Iraka jer trebaju otici a ako se zakuha ostace u Irake ko sto znamo tu su zbog nafte za 50 godina ce se voditi rat zbog vode a nafte nece biti bice ali u malim kolicinama i to ce biti vrijedno TO JE SVE DOBRO OSMISLJENO NEMA TO VEZE SA VJEROM dovoljno o tome govori informacija da je jedan americki biznismen dao ponudu 25% vecu od ponude koju su dala Islamska Zajednica koja namjerava izgraditi Djamiju blizu mjesta gdje je uradjen "teroristicki napad"
Pravoslavna crkva kao sije srecu
Kriju ratne zlocince i zlostavljaju djecu
Al Vatikan je velka korporacija
Jedna velika politicka stranka
Program im je anti Islamska propaganda
Malo se zapitaj sve je to ista prica
Hodza pop onaj ovaj
Malo se zapitaj

STIHOVE PJESME frenkie "ej hodja" 8)

nece se voditi rat zbog vode...Slijedeci rat ce se svesti na krvne veze...





Jesi siguran da je tu Al-Qaeda radi te teroristicke napada to sto oni objave na vijestima "Odgovornost za ovaj teroristicki napad preuzela je teroristicka organizacija Al-Qaeda"  
To radi America koja dobiva tako povjerenje [cenzura]i ljudi kako bi mogla da ostane u Iraku k**** oni to rade zbog toga da zastite Iracki narod oni to rade da bi preuzeli sva mineralna bogastva na kojima lezi Irak SVE JE TO "DOBRO" OSMISLJENO
8)
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2010, 02:02:51 PRE PODNE od Felix Sturm

Isto tako vjerujem da Al-Qaeda nema veze s teroristickim napadima...Americka vlada je u tolikom stanju da bilo sto slaze,ostali ce to prihvatiti kao istinu,a svi znaju da je "George Bush" javno izjavio da je na TV-u ugledao udar prvog aviona,a to uopste nije bilo snimljeno u trenutku udara....

cristiane

nebi dda zalazim u ilegalne komentaare xD

Correlli

Citat: Felix Sturm poslato Septembar 11, 2010, 02:01:18 PRE PODNE
Jesi siguran da je tu Al-Qaeda radi te teroristicke napada to sto oni objave na vijestima "Odgovornost za ovaj teroristicki napad preuzela je teroristicka organizacija Al-Qaeda"   
To radi America koja dobiva tako povjerenje [cenzura]i ljudi kako bi mogla da ostane u Iraku k**** oni to rade zbog toga da zastite Iracki narod oni to rade da bi preuzeli sva mineralna bogastva na kojima lezi Irak SVE JE TO "DOBRO" OSMISLJENO
8)

Da, siguran sam. Pobijanje nedužnih ljudi nema veze sa zaštitom iračkog naroda.

Nitko ne voli tudju vjeru...kao i moj stari sto je izbacio moju sestru jer joj je decko musliman..meni nis ne smeta meni su muslimani carevi...ali drugi ljudi to shvacaju preozbiljno i misle da je isto kao sto je bilo prije u neznam kojem stoljecu...da muz smije imati vise zena i to al da ono sto kupi mora i svima zenama uzeti..to jednostavno valjda nije vise tako...Ljudi su ljudi nema veze kakve su vjere....a ovi teroristi,bas oni to rade zbog islama,nego zbog mrznje...i vecinom se ovo desilo zbog ovoga sto se vrti ovih dana da ce morala graditi dzamija blizu blizanaca...i to paljenje Kur"ana