Plan Terrya Jonesa

Započeo cristiane, Septembar 09, 2010, 21:52:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

lol svasta....evo otvorio sam temu da cujem vase komentare o ovim glupim dogodjaju koji se treba dogodit 11.9 "spaljivanje Kur'an-a" ospirnije na http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/globus/13147-Najavljeno-spaljivanje-Kurana-Uzbuna-amerikim-ambasadama.html

Zlatan_Ibrahimovic

nije to jedini plan,imaju jos oni planova....mislim "amerikanci"
Poslednja Izmena: Septembar 09, 2010, 22:04:16 POSLE PODNE od Luis Mendoza

Ja stvarno nemam nista protiv vase vere ali ovo sam ja danas isto video na vestima a ja msm da ce se obustaviti :)

Zlatan_Ibrahimovic

nisam ni ja nista protiv vjera,samo znam da neki jesu vrijedaju nas "muslimane" a mi njima nista uradili nismo..to je nepravedno...

Ma sta bi ti rekao, ako mozes opce se s tim ne zamarajte. Nema smisla sad se ljutiti zbog nekog glupog amera.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

cristiane

to je uvreda za sve muslimane na cijelom svijetu isto da vasu Bibliju neko zapali na takav nacin...i siguran saam da ako se to ddogodi  amerikancima se ne pise dobro

Zlatan_Ibrahimovic

ti mislis da je samo jedan amerikanac?? lordshigi??? e pa nije de pogledaj njihove predsjednike....sta oni rade...mozda pri kraju svijeta skontas..sto ce biti...

Citat: cristiane poslato Septembar 09, 2010, 21:52:58 POSLE PODNE
lol svasta....evo otvorio sam temu da cujem vase komentare o ovim [cenzura]im dogodjaju koji se treba dogodit 11.9 "spaljivanje Kur'an-a" ospirnije na http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/globus/13147-Najavljeno-spaljivanje-Kurana-Uzbuna-amerikim-ambasadama.html

Ak to uradi, garantujem da ga neće biti ;) Samo nek se pomoli u Bosnu da mu 'ebem..
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2010, 10:44:14 PRE PODNE od ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH]

Zlatan_Ibrahimovic


Ajde sta se zamarate s tim glupostima, kad od toga vjerovatno nece biti NISTA!!  ;)

Zlatan_Ibrahimovic


to je njihov "odgovor" na ono što su afganistanci ili tko već ::)

spalili lutku nekog tipa i američku zastavu zajedno

cristiane

Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Septembar 10, 2010, 13:15:49 POSLE PODNE
to je njihov "odgovor" na ono što su afganistanci ili tko već ::)

spalili lutku nekog tipa i američku zastavu zajedno

hahah paa nek  pale i oni zastavu

Citat: cristiane poslato Septembar 10, 2010, 13:20:30 POSLE PODNE
Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Septembar 10, 2010, 13:15:49 POSLE PODNE
to je njihov "odgovor" na ono što su afganistanci ili tko već ::)

spalili lutku nekog tipa i američku zastavu zajedno

hahah paa nek  pale i oni zastavu

oni zato pale Kur'an ne zastavu -.-

cristiane

lol nek zapale al vidjet ce i oni odgovor Al-Qaide