race game?

Započeo M!chaeL, Avgust 24, 2018, 19:38:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Daj te neku dobru raceing igru koja moze da se igra sa volanom (ne need for speed)

The Crew, Forza Horizon
HARD WORK BEATS TALENT

Nisu trke ali sa volanom je zanimljiva ,ETS2 :)

Citat: .Eowynâ,,¢ poslato Avgust 25, 2018, 08:18:01 PRE PODNE
Nisu trke ali sa volanom je zanimljiva ,ETS2 :)
Moze link za free download, igrao sam ga odavno ali sam obarao sys, i sad nikako nmg naci download link...I ako imas neki mod za srbiju

Citat: M!chaeL poslato Avgust 30, 2018, 01:07:34 PRE PODNE
Moze link za free download, igrao sam ga odavno ali sam obarao sys, i sad nikako nmg naci download link...I ako imas neki mod za srbiju

Postoji taj pro mods,nije lose ali jebem li ga imas malo gradova :D

Citat: pajdomen poslato Avgust 30, 2018, 02:19:05 PRE PODNE
Postoji taj pro mods,nije lose ali jebem li ga imas malo gradova :D
Ma nema veze mn bitno da se malo zezam, volim takve igrice...

Citat: M!chaeL poslato Avgust 30, 2018, 01:07:34 PRE PODNE
Moze link za free download, igrao sam ga odavno ali sam obarao sys, i sad nikako nmg naci download link...I ako imas neki mod za srbiju

http://oceanofgames.com/euro-truck-simulator-2-free-download/

Citat: M!chaeL poslato Avgust 30, 2018, 01:07:34 PRE PODNE
Moze link za free download, igrao sam ga odavno ali sam obarao sys, i sad nikako nmg naci download link...I ako imas neki mod za srbiju

Sta ne mozes naci ne umes da udjes na pirat bay i skines najnoviju verizju lololo...  ??? ???
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

GTI racing ako si fan VW hahah nije loša igra



Citat: M!chaeL poslato Avgust 30, 2018, 01:07:34 PRE PODNE
Moze link za free download, igrao sam ga odavno ali sam obarao sys, i sad nikako nmg naci download link...I ako imas neki mod za srbiju
searchaj na tpb ets2, ne znam jel dozvoljeno stavljat te linkove ovdje, imas verziju sa svim DLCovima, tako da usput dobijes istocnu evropu, skandinaviju i italiju DLC


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: M!chaeL poslato Avgust 24, 2018, 19:38:12 POSLE PODNE
Daj te neku dobru raceing igru koja moze da se igra sa volanom (ne need for speed)
ukoliko nemas jak racunar Live for Speed je najbolje,mogucnost otvorene fizike za driftom,vozanju po offroadu i ostale zajebancije pa cak mozes i modove ubacivat i tweakove za drag i ostale zajebancije pa mozes i imat skinove za auta koji su besplatni ali neke lfsworld ne prihvata pa ti ne da u trku da udjes ali igrica je nesto veoma kul tkd pokusaj(Napomena ako zelis online mozes napraviti Demo racun ali igras samo na demo serverima igra se djeli na 3 premium licence S1 S2 i S3 ali na S3 dobivas novo auto na tb je da proguglas)
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER