Second Life Roleplay

Započeo JamesP, Septembar 08, 2010, 19:34:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SECOND LIFE ROLEPLAY


- Predstavljam SL-RP mod , nadam se da ce vam se svidjeti
- Mod je Ravens Edit , al jako dobar edit i ulozeno je mnogo truda. Mod je preveden i jos se malo radi na njemu nema puno posla. Nastavit cu s opisom da bi vas upoznao sa modom


LEGALNE ORGANIZACIJE

- Policija
- FBI
- Gradonacelnik
- Bolnica

-Svaka organizacija ima svoj HQ.

ILEGALNE ORGANIZACIJE

- Ruska Mafija
- Talijanska Mafija
- Yakuza
- Surenosi

- Ovo su ilegalne organizacije koje takodjer imaju svoj HQ. Da bi bilo kao u RL svaka ilegalna organizacije ima svoje cime se bavi kao npr. Ruska Mafija , svercanjem droge i slicno isto tako talijanska mafija a yakuza otmicama.Surenosi vole ulicne borbe i pljacke.


EVENTI
- Danger Event - nalazi se na vodi kod verona beach-a , to je jedan veliki krug na vodi koji sluzi za guranje autima u vodu , tko zadnji ostane pobjednik je

- Monster Truck Race - samo ime kaze trke monster truckom , nalazi se blizu farme , trkate se tako sto preko brezuljaka i brda morate stici do cilja , jasnije ce biti na serveru

- Box

Ako bude potrebe dodat ce se novi eventi.


LEGALNI POSLOVI

- Detektiv
- Odvjetnik
- Smetljar
- Cistac ulica
- Konobar
- Tjelohranitelj
- Vozac busa
- Vozac taksija
- Automehanicar
- Vozac kamiona
- Farmer

ILEGALNI POSLOVI
- Svercer Droge
- Svercer Materijala
- Prostitucija
- Diler Droge
- Diler Matsa
- Proizvodjac droge


PLJACKE

Da bi se poveo RP postoji vise lokacija koje mozete opljackat kao sto su:

- Allahambra Klub
- Burger Shot
- Banka
- Picerija
- Kafic
- Teretana

- Svaka od navedenih lokacija ima svoj pickup gdje se moze izvrsiti pljacka
- Da bi dovrsio pljacku u svakoj od ovih lokacija mora se ostati nekoliko sekundi (na svakoj je lokaciji razlicito to je kao RP jer pljackasu moraju uzeti novac to potraje)


BIZNISI I KUCE
- Na serveru ima 1030 kuca. Svaka kuca ima svoj sef u koji vlasnik moze stavljati oruzje i drogu. Ovdje nema carupgrade ovdje je realnije kad kupis kucu nemas auto ispred , nego moras kupiti auto na mjestima gdje se prodaju auti a to cu kasnije objasniti.

- Na serveru ima 40 biznisa. Neki od njih su: Burger Shot , Picerija , Pay n Spray , Telekom , CNN ....


RENT I KUPOVINA AUTA

- Na serveru ima vise lokacija za rent auta tj lokacije su podjeljenje po vrsi auta.
- Postoje:

- Rent Lowridera
- Rent motora
- Rent brodova
- Rent aviona
- Rent brzih auta

- Takodjer postoje lokacije na kojim se mogu kupiti auta. Kad se auto kupi zauvijek ostaje vas i mozete ga parkirati na koje mjesto hocete , kad bude respawn auto ostaje na istom mjestu.

OSTALO
- Svako auto ima svoj prtljaznik u koji mozete sakriti drogu , materijale i oruzje. Tako policija kad vrsi kontrole ima vise posla mora pretraziti vozilo.
- Los Santos je uredjen na tome se jos radi , napravljen je mali park iza benze i uredjen je burg.
- Kod benze se nalazi disko R & M u kojem radi konobar (igrac koji je uzeo posao konobar). On moze pokazati meni sa komandom /pokazimeni , tada igracu dodje lista jela i pica.
- Na serveru ima oko 150 ili vise admin komandi.
- Admin rankova ima 8 , a 1 gamemaster rank ako se igrac pokaze postenim i dobrim prelazi u admin team
- Onaj ko kupi kucu moze se javiti na temi na forumu uredjivanje kuca i ako zeli urediti kucu tj dvoriste mora platiti odredjeni iznos da bi to uradio.
- Da bi kupili kucu ili biz treba vam putovnica (radi sigurnosti) , legalne poslove uzimate u vijecnici a ilegalne po gradu.


Anticheat
- Anticheat prepoznaje svaki cheat i javlja adminima ako netko krsi pravila npr kad netko radi Bunny Hop adminima dodje vijest
- To ce omoguciti lakse snalazenje admina i olaksat ce posao adminima



IP: Do petka bi trebalo biti
Forum: www.secondlife-rp.cn-clan.com ( ovo sam digao forum s mog webhosta tj stavio sam poddomenu pa cu kupiti jos jednu domenu kasnije , da forum nije free dokazuje brzina otvaranja)

Otvorenje: Bit ce javljeno ovdje

Forum je jos u izradi , izradjuju se ikone , logo i header





Poslednja Izmena: Septembar 08, 2010, 20:09:57 POSLE PODNE od James_Poplle

Dobar opis, doci cu vidjeti...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Ljepi opis.Sretno sa serverom :D
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

cristiane

sretno i dolazim na otvaaranje ako ne bude preveden raven necu se ni reg xD   >:(

Citat: cristiane poslato Septembar 08, 2010, 19:57:36 POSLE PODNE
sretno i dolazim na otvaaranje ako ne bude preveden raven necu se ni reg xD   >:(

Pa naravno , ne bi ja otvarao server kao neki , ovaj mod se prevodi trenutno ostalo je jos malo posla a drugi skripter dodaje nove stvari...


Citat
Anticheat
- Anticheat prepoznaje svaki cheat i javlja adminima ako netko krsi pravila npr kad netko radi Bunny Hop adminima dodje vijest
- To ce omoguciti lakse snalazenje admina i olaksat ce posao adminima

Koliko ja znam to Bunny Hop ije cit ali nema veze anti cit ti nece trebati jer u novoj 3.0b verziji se crasa svako ko ima cit  :-\ ...Inace srecno!

Ko uradi 2 puta skok zaredom dodje adminima poruka , hvala , al eto za svaki slucaj :)

Ajd' nije lose !  Sretno vam,mozda dodjem u Petak kad Ip dobijete da vidim kakav je server  ;)

Citat: [MRP] Boscorelli poslato Septembar 08, 2010, 21:54:50 POSLE PODNE
Ajd' nije lose !  Sretno vam,mozda dodjem u Petak kad Ip dobijete da vidim kakav je server  ;)
Nece u petak bit otvorenje jos se gamemode radi nema jos puno samo cemo ip dobit u petak tj uplatit cemo ...

Najveci citer u povijesti Balkan Mafije otvara server :o

Bas me zanima ko ti je taj skripter koji ti je to napravio...

Takoder, pola ovoga je ukradeno sa BM, ovo za prtljaznik,pljacke itd, srami se
Poslednja Izmena: Septembar 08, 2010, 22:32:36 POSLE PODNE od [BM]Cody

Citat: James_Poplle poslato Septembar 08, 2010, 20:29:03 POSLE PODNE
Ko uradi 2 puta skok zaredom dodje adminima poruka , hvala , al eto za svaki slucaj :)

Greška. Ko u par sekundi dva puta stisne SHIFT stiže poruka Adminima. Tako da, možda samo jednom skoči, sitsne dva put i doćiće false-positive obaveštenje da radi BH a na kraju on samo preskočio ogradu (primer). :D


Citat: mikec poslato Septembar 08, 2010, 23:01:02 POSLE PODNE
Citat: James_Poplle poslato Septembar 08, 2010, 20:29:03 POSLE PODNE
Ko uradi 2 puta skok zaredom dodje adminima poruka , hvala , al eto za svaki slucaj :)

Greška. Ko u par sekundi dva puta stisne SHIFT stiže poruka Adminima. Tako da, možda samo jednom skoči, sitsne dva put i doćiće false-positive obaveštenje da radi BH a na kraju on samo preskočio ogradu (primer). :D


btw ja imam kontrole izmjenjene .... meni je sa SPACE skok a trcanje sa SHIFT ... to ce vam bit samo spam i nepotrebno ... mislim da BH nije neko pravilo koje zahtjeva dodatne mjere (u usporedbi sa DB itd ...)
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Citat: [ST]ivex â†' ♫ poslato Septembar 08, 2010, 23:27:25 POSLE PODNE
btw ja imam kontrole izmjenjene .... meni je sa SPACE skok a trcanje sa SHIFT ... to ce vam bit samo spam i nepotrebno ... mislim da BH nije neko pravilo koje zahtjeva dodatne mjere (u usporedbi sa DB itd ...)


Nebitno, SAMP uzima KEY_JUMP, odnosno "ključ za skakanje", kako god da ti podesiš kontrole. Ja sam gore napisao SHIFT pošto je to najčešće.