Raven's Role Play [2.8b] 30% Prevedeno [0.3b]

Započeo Gligor_Mac, Septembar 07, 2010, 23:07:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

                                                                   Raven's Role Play

Raven's Role Play je najpoznati game mod sto sam ikad video.Pa eto odlucio sam vam prevesti,imao sam slobodno vrijeme,prevod mi je uzeo cijeli dan.
Pa eto da vam kazem par stvari sa nova verzija [2.8] koja radi samo na Samp Client 0.3b(Najnovi Samp Client-Najnova Verzija)

U ovoj verziji isto imate unapredjeni /login /register dialogom.Samo klikanja mozete da popunite vase podatke.Primjer:De ste rodjeni?Kada ste rodjeni i slicno.
Isto tako ovdje imate Unapredjen Inventar za oruzje,Unapredjen zato sto mozete da cuvate po 6 oruzja u njega.Oruzje stavate u invertar sa ovim komandom /stavioruzje,a vadite oruzje /izvadioruzje,veoma jednostavno.
PD Oprema, FBI i na svih ORG Oprema je spored Rank koji imaju (Lider daje rankove) i tako im se mjenja skin.

Organizacije:

     else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 1 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 1) { ttext = "Los Santos PD"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 2 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 2) { ttext = "Los Santos FBI"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 3 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 3) { ttext = "Los Santos NG"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 4 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 4) { ttext = "Los Santos MD"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 5 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 5) { ttext = "Surenos Gang"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 6 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 6) { ttext = "Signatra Mafia"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 7 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 7) { ttext = "LS Predsednjik"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 8 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 8 ) { ttext = "Hitmen Company"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 9 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 9) { ttext = "News Company"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 10 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 10) { ttext = "Taxi Company"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 11 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 11) { ttext = "LS Licensers"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 12 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 12) { ttext = "Los Santos FD"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 12 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 13) { ttext = "Sons of Anarchy Gang"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 14 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 14) { ttext = "Yamaguchi Mafia"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 15 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 15) { ttext = "Chornaya Mafia"; }
      else if(PlayerInfo[targetid][pMember] == 16 || PlayerInfo[targetid][pLeader] == 16) { ttext = "La Vice Mafia"; }

Imate 16 Organizacije (Legalne,Ilegalne)
Takodje imate i mnogo poslova,po celom los santosu ima bankomate,takodje novac mozes podici iz banke samo komande od bankomate i banke su razlicite vjerujem da ih znate no ipak cu i napisati.
Kad si u bankomat-novac depoziras (/bbank)-novac vadis(/bwithdraw)
Kad si u banku-novac podizes i depoziras bez b(brises b) (/bank) (/withdraw) Takodje imate i (/transfer) u bankomatu (/btransfer)

Pa eto i da napomenem ako ima nesto neprevedeno to je nesto malo mozda nisam vidjeo,Ovaj game mod koristi 0.3b Pa zato skinite taj samp Pozz

Download Link: http://www.megaupload.com/?d=OPPAFZRZ


                             


Poslednja Izmena: Septembar 08, 2010, 20:07:05 POSLE PODNE od Gligor_Mac

cjeli si preveo??? nisi ga valjda prevodio preko google translate  ;D
FREE MAPPER

cristiane


Nije prevedeno ni 20%, mjenjam naslov teme. Zasto bas morate lagati nije mi jasno???


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zlatan_Ibrahimovic

hmmm ako jesi preveo HVALA CARE!!!! car si svih careva  :-*

NE SERI 100 % JE PREVEDEN KOPILE JEDNO STA LAZES MAMU TI CRKLA JA PREVODIM 2 DANA ON SERE TU PICKA TI MATERINA

1. Pazi na rijecnik, da nebi banana sjela
2. A kao drugo nisi preveo NITI JEDNU komandu niti si preveo jos neke stvari.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: Gligor_Mac poslato Septembar 07, 2010, 23:21:02 POSLE PODNE
NE SERI 100 % JE PREVEDEN KOPILE JEDNO STA LAZES MAMU TI CRKLA JA PREVODIM 2 DANA ON SERE TU PICKA TI MATERINA

Laži, laži laži me ... ti me lažeš najbolje ... -.-
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Ovde skoro nista nije prevedeno! -_- Sta imas od toga sad sto si reko da je 100% Kad cemo mi to da vidimo da nije  ::)

Citat: Gligor_Mac poslato Septembar 07, 2010, 23:21:02 POSLE PODNE
NE SERI 100 % JE PREVEDEN KOPILE JEDNO STA LAZES MAMU TI CRKLA JA PREVODIM 2 DANA ON SERE TU PICKA TI MATERINA

Pa šta onda kada prevodiš 2 dana?

PrevoÄ'enje 2 dana kod njuba nije isto kao 2 dana prevoÄ'enja kod iskusnijeg skriptera.




Citat: LordShigi poslato Septembar 07, 2010, 23:22:19 POSLE PODNE
1. Pazi na rijecnik, da nebi banana sjela

Jbt, daj mu odmah bananu ... tako vreÄ'anje bilokog drugog člana foruma treba strogo kažnjavati, a tek SMOD-a.
Poslednja Izmena: Septembar 08, 2010, 00:02:24 PRE PODNE od mikec

SMOD je isto sto i clan! Zasto bi postojala razlika? Samo sto je njegov posao da zavodi red na forumu!!

Citat: Marjan_King poslato Septembar 08, 2010, 00:12:06 PRE PODNE
SMOD je isto sto i clan! Zasto bi postojala razlika? Samo sto je njegov posao da zavodi red na forumu!!

Ajmo razmišljati na realan način.

Zamisli u stvarnosti da ubiješ policajca i običnog čoveka.


Misliš da bi dobio istu kaznu? Ne! Iako je policajac običan čovek, njegov posao je "cenjen". Isto tako i SMOD na forumu.

Ne mozes poredjivati policajca i coveka sa Smod-om i clanom!! -_- :D

Zašto ne?

Policajac uvodi red u RL, SMOD na forumu. Ako ne shvataš, nije moj problem što ti logika nije razvijena.

Prestanite spamati, upozorio sam ga, makar po pravilima sam mu trebao dati ban ali sam mu oprostio. Ima opomenu, ako ponovo preksi ide ban.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji