Dupljanje teksta

Započeo Tommy., Septembar 07, 2010, 16:01:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Znaci ovako jeli vam se ikada dogidilo da se teks umjesto jedampun pasise 100 puta tj da prekrije cijeli chat ko clearchat samo sto pise odredeni text?

To ja mislim nema veze s samp skriptanjem, i da to mi se nije dogodilo.

PREMJESTAM


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ima veze.. Odi pod /cc (clear chat) i imat ces definicju koliko puta da se jedno te isto napise na ekran, a onda to duplanje teksta, tj. definiciju obrisi u toj komandi koju imas.. Tocno neznam koja je definicija jer nisam na svom kompu i nemam pawno vamo

Citat: |MRP|Gospodin KUM poslato Septembar 07, 2010, 16:01:20 POSLE PODNE
Znaci ovako jeli vam se ikada dogidilo da se teks umjesto jedampun pasise 100 puta tj da prekrije cijeli chat ko clearchat samo sto pise odredeni text?

Mozda imas neki Loop ... i u njemu text ...
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Citat: LordShigi poslato Septembar 07, 2010, 16:08:12 POSLE PODNE
To ja mislim nema veze s samp skriptanjem, i da to mi se nije dogodilo.

PREMJESTAM

kak nema veze napisem komandu ide SendClientMessageToall i on umjesto jednom 100 puta napise

Citat: |MRP|Gospodin KUM poslato Septembar 07, 2010, 17:59:37 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Septembar 07, 2010, 16:08:12 POSLE PODNE
To ja mislim nema veze s samp skriptanjem, i da to mi se nije dogodilo.

PREMJESTAM

kak nema veze napisem komandu ide SendClientMessageToall i on umjesto jednom 100 puta napise

pokazi nam komandu ...
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

SendClientMessageTotal

A da recimo promjenis u kodu umjesto 100 u 1.. Daj komandu ili sacekaj jutro da dodjem na svoj komp

Imas definirano 'i'... Napisi vako SendClientMessage(i.BOJA,"bla");