SA:MP School - Å kola za skriptanje i mapanje

Započeo #Kasperzi, Jul 26, 2018, 23:30:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav drugari,

Prezentujem Vam SA:MP School - "online" Å¡kolu za skriptanje i mapanje
Projekat je još u razvoju.
Sve što Vam za sada mogu reći je sljedeće:

Odlučio sam otvoriti portal/forum koji će biti isključivo za "školovanje" u SA:MP modifikaciji, kako u skriptanju tako i mapanju.
Prije svega, kao Å¡to sam naveo i ranije u nekim pregovorima, cilj mi je da napravim "partnership" sa Balkan SA:MP-om.
Å ta ko ima od toga, a to je da je Balkan SA:MP forum isključivo SA:MP forum za Balkan. Kao Å¡to postoje razni forumu za razne države i slično. Balkan SA:MP je forum koji je "uhvatio" sve države sa balkana u jedno. Cilj mi je da se Å¡to viÅ¡e razvije modova, tako i mapa. Jer svakodnevno se gleda, ovaj skine mod, promijeni ime, td eventualno i BAM - nova skripta. Ovo nije to. Balkan SA:MP će imati reklame na svakom "ćoÅ¡ku" portala/forum-a. PoÅ¡to se planira i promocija na druÅ¡tvenim mrežama, Balkan SA:MP takoÄ'er i tu ima privilegiju da dobija besplatne ADs-e na Facebook-u tako i Instagramu, čime jačamo SA:MP modifikaciju na naÅ¡im prostorima. Istina je da SA:MP polako "stari" zbog mnogih drugih igrica, ali ponudom nečeg novog pokuÅ¡avamo vratiti isto. TakoÄ'er pored "Å¡kole" tu će biti i razne igre/kvizovi kako možete puniti svoje "gadget-e" na profilu. Ovo je bilo ukratko. Nadam se da će projekat uspjeti ostvariti odličnu saradnju sa Balkan SA:MP-om. (Ne hejtujem nijedan drugi forum, jer ne želim da imenujem a znate većina. Putem ovog foruma sam ostvario skoro 2.000 postova te 900 poruka gdje sam naučio mnogo toga. Moje je da se odužim).

Trenutno možete pogledati samo landing page ako ga možemo tako nazvati koji označava "Coming Soon" te se čujemo uskoro kada izleti nešto novo. (Klikom na logo možete posjetiti Facebook stranicu)

TakoÄ'er, piÅ¡ite mi VaÅ¡a miÅ¡ljenja u odgovore. Lijep pozdrav

POGLEDAJ PROJEKAT
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2018, 04:18:34 PRE PODNE od 40oz


Super stvar, sretno buraz :)

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

SviÄ'a mi se ideja, i drago mi je čuti da će se sastaviti neÅ¡to novo zajedno.

Super , srecno
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))



Super je ovo :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Svaka cast kasperu, ocekujem potpuno kidanje od m1lfmana i tebe :D


bilo je lijepo dok je trajalo.


Imaš podršku od mene, pisali smo na fejsu o ovome i rekao sam ti samo guraj!

Citat: Bašovski poslato Jul 27, 2018, 14:14:02 POSLE PODNE
Svaka cast kasperu, ocekujem potpuno kidanje od m1lfmana i tebe :D
Hvala care mooj :D

Citat: MirsoN poslato Jul 27, 2018, 14:16:59 POSLE PODNE
Imaš podršku od mene, pisali smo na fejsu o ovome i rekao sam ti samo guraj!
Hvala care mooj



Samo napred, bit ce nesto od ovoga.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Super sretno buraz ako treba sta pomoc oko dizajna isl... tu sam  ;)