Pomoc u vezi Frapsa

Započeo [CM] BrunoHP, Septembar 07, 2010, 09:30:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Muci me velicina videa. U frapsu mi 21 sekundu snimi kao 500 MB, a neznam kako da snima da ne uzima toliko MB-a.

To ti je tako jbg, kasnije samo convertaj video u drugi format i smanjit ces velicinu


Ja imam verziju sa kojom mozes snimas 4 sata :D i vise, ako ocete da upload instalaciju! :D

Ae, posalji. Ova verzija previse zauzima


Pa uploadaj mu na megaupload.com, depositfiles......
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Septembar 07, 2010, 11:53:48 PRE PODNE
Pa uploadaj mu na megaupload.com, depositfiles......
Vec sam mu poslao na msn, ako nekom treba nek mi se javi!



Odi na quickupload i browse files i onda oznaci.. Ja preko mega nemog skinut

Citat: gonss poslato Septembar 07, 2010, 10:46:45 PRE PODNE
Ja imam verziju sa kojom mozes snimas 4 sata :D i vise, ako ocete da upload instalaciju! :D

nije tražio za verziju sa kojom možeš što dulje snimat nego da ti veličina nastalog fajla nebude tako velika

Kakve vas verzije diraju? Samo malo sredite postavke i biti ce bolje, ali samo da znate, nemojte onda poslje ocekivati lijepu sliku jer svaki codec ima svojih mana. Ja da sam na vasem mjestu bi jednostavno snimao u loseless kvaliteti i onda poslje radio s tim sto ocu, ako ocu na YT samo konvertiram i RAW izbrisem aako ocem nesto drugo mogu raditi sto ocu jer je najbolja kvaliteta moguca.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ali toliko nema ni najbolje snimljeni film svih vremena. Pazi, bio sam danas snimo 30 sec videa i bilo mi 2 GB.

meni je oko pola sata snimanja 8gb  ;D

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Da vas pitam! Sad kad stisnem tipku za pokrenuti snimanje kako da zustavim snimanje?

I gde se taj video sacuva????
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"