Balkan Smart RolePlay Balcan Server

Započeo kat5, Septembar 06, 2010, 21:31:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

kat5

Server Balkan Smart je projekt u koji je uloženo mnogo truda. RaÄ'eno je na njemu odreÄ'eno vrijeme. Radnja se odvija u Los Santosu jer mislim da je tamo najbolje zbog toga sto ga svi poznaju jako dobro...
Forum smo tek danas napravili tako da se nemojte cudit sto nema clanova i postova i tema!!
Dosta toga je uradjeno u dialozima,napravljeni su novi bizzovi i kuce..Novi poslovi dodani..
Kod nas nitko ni nemoze dati nekom admina ako ga dobije na prevaru jer su posebni kodovi za davanje admina!!
Imamo dobar anti cheat i imamo scriptu protiv reklamiranja..
Imamo neke biznise koji su realni...

Bizznisi:
- Pekara: To kad kupite i netko dodje do tog biza i kuca komandu /jelo puni mu se HP i vama na racun dodje 30$ i dobra je zarada na tom bizzu ;)
- Imamo jos 2-3 Posebna ali mrsko mi pisat :D


Imamo pljacku banke uvedenu,zatim donator pakete..

Eventi:
- Evenata ima oko 10ak evo nabrojat cu neke:
- LS-SF Race
- Tucanje s autima
- Drift Race
- Padobran race
Itd. Ima jos ali ih otkrijte :P
Zatim..Ima dosta misterija kako bi igra bila zabavnija..Ima i kostura koje smo postavili po jezivim mjestima,ima kamp kucica na koju kad dodjete kampirat pretvori se u horror stravu!! Eto..Dalje necu otkrivat nego dodjite i otkrijte ;) !!


Eh da...Zaboravih ono najvaznije evo ga:
Ima dosta bandi/orga evo nekih:
Policija
FBI
SWAT
Military (Vojska)
Balkan Mafia
Policijska Akademija
Hitman
CNN
GSF
Tehnicari
MS 13
Crips
Bloods

NAPOMENA: TKO BUDE SERVER REKLAMIRO PO DRUGIM SERVERIMA/FORUMIMA OD KONKURENTSKIH SERVERA DOBIT CE BAN FOREVER!!!

Owneri : Will Cortez,Moki Ding
Scripter : Will Cortez
Web stranica : Klikni me! Powered by SMF 2.0 RC3
Ip: Dolazi uskoro otvaranje je 15.9 u 16:00h
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2010, 21:37:30 POSLE PODNE od nakamusha

SMFNew... opis bolji od proseka, ali ipak jako loš. Premalo si detalja dao, često si koristio ono "mrsko mi više pisat" i sl. Ako želiš da ti više ljudi poseti server ne sme da bude ono "mrsko mi pisat". A poslove nisi naveo, a i slike nisi niti jednu postavio.


Kad bih ocenjivao opis, dao bih ti 3/10


Ali kako god, srećno sa serverom.
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2010, 21:51:27 POSLE PODNE od mikec


Sretno ti sa serverom :) ubaci Å¡to viÅ¡e orginalnih stvari pa makar i mappa ako ne možeÅ¡ il neznaÅ¡ neÅ¡to orginalno smislit u pawno  ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

kat5


Citat: mikec poslato Septembar 06, 2010, 21:50:44 POSLE PODNE
SMFNew... opis bolji od proseka, ali ipak jako loš. Premalo si detalja dao, često si koristio ono "mrsko mi više pisat" i sl. Ako želiš da ti više ljudi poseti server ne sme da bude ono "mrsko mi pisat". A poslove nisi naveo, a i slike nisi niti jednu postavio.


Kad bih ocenjivao opis, dao bih ti 3/10


Ali kako god, srećno sa serverom.

Izvini ali ti voliš mnogo da pametuješ :D

Sretno sa serverom, mogo si se malo više potrudit oko opisa i dizanja foruma

makelele

Stvarno pa pogledaj nisi mogao ni forum kupiti mislim stvarno a ya domene onda necu ni pricati xD,ali ok nadam se dace uspjeti :D

kat5

Hah..sta ces kupovat kad ga mozes napravit free ito 2.0 RC3 i kupis domenu -.-...Domena ce uskoro!!

makelele

Pa ok ali nije to to sretno i ja sigurno necu doci kao i dosta njih vjerujem ali opet ko zna

kat5


makelele

xD,kako nisam ni bio na vasem forumu,a moyda je neko drugi ima vise fixmana ali neyovemo se bas potpuno isto LoL

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH] poslato Septembar 07, 2010, 20:05:46 POSLE PODNE
Sretno sa serverom, mogo si se malo više potrudit oko opisa i dizanja foruma

Izvini ali ti voliš mnogo da pametuješ :D :D :D

kat5

LoL evo:


Evo otvorili smo prijave za administratore!!
Ako se hocete prjavit ispunite sljedece!!
Primamo samo 3 admina!!

Va?e puno ime i prezime na serveru:Boris Fixman
Va? level na serveru:/
U kojoj se organizaciji/bandi na serveru:/
Imate li status lidera na serveru:/
Za?to ba? vi ?elite biti Admin na ovome serveru:yato sto sam bio admin i prije i ynam pravila admina i sto je najvaynije strogo se pridryavam
Dali ćete biti uzorni i pomagati novim igračima, i dali će vam va?a karijera bii manje va?na:da
Koliko ste aktivni na serveru:vidicete i sami kad se otvori :D
Koliko ste aktivni na forumu:posto sam se danas reg nisam puino ali bicu necete se pokajati
Opi?ite va? karakter(najiskrenije):sve sto kayem istina je nikad nelayem
Slika statusa (Obavezno):/
Znate li RP pravila? D
Posto te znam dobit ces admina ;)

makelele

Ja sam Dejan Fixman a to je Boris i ja igram na CH