[Bootstrap] CodingX

Započeo LoOdaK, Jul 20, 2018, 07:53:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz evo mene i jednog mog web dizajna

Nije nešto ali bilo mi dosadno pa reko da se malo podsjetim nekih stvari i da probam nešto napraviti :)








Inače ovaj gore monitor je moja slika zato izgleda tako ružno na brzinu sam uradio
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Jul 20, 2018, 10:41:24 PRE PODNE
Ma i nije baš :)

Hvala

Dobro kazes i nije bas. Ima mnogo stvari koje se ne uklapaju, od landing page kada se krene gdje su buttoni ruzni, pa onda imas 2 recenice neke i ostalo ti je sve nekako prazno...

Onda ovo About us ove linije koje se nikako ne uklapaju, cak su previse debele u odnosu na ostale stvari na sajtu. Onda ove slike i tekst nikako ne moze tako...

Ovo Our works ne znam sto da ti kazem za to tako samo slicice bez nekih ukrasa nezz. Imalo bi tu dosta da se radi...


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)




Citat: Nelson ZG poslato Jul 20, 2018, 11:27:39 PRE PODNE
Dobro kazes i nije bas. Ima mnogo stvari koje se ne uklapaju, od landing page kada se krene gdje su buttoni ruzni, pa onda imas 2 recenice neke i ostalo ti je sve nekako prazno...

Onda ovo About us ove linije koje se nikako ne uklapaju, cak su previse debele u odnosu na ostale stvari na sajtu. Onda ove slike i tekst nikako ne moze tako...

Ovo Our works ne znam sto da ti kazem za to tako samo slicice bez nekih ukrasa nezz. Imalo bi tu dosta da se radi...
Hvala,pokušat ću obratiti pažnju na te stvari sledeći put :)

Citat: â†'☇ɪá'•Ïƒ poslato Jul 20, 2018, 11:31:59 PRE PODNE
Fino, znas ti i mozes bolje  ;)
Hvala,trudim se da napravim bolje :)
Poslednja Izmena: Jul 20, 2018, 11:35:35 PRE PODNE od LoOdaK
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



meni ovo top, svaka čast ja ne bih mogo da sklopim 10% ovoga hahaha
-propo-

Moze brasa i bolje ;) 8)

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Napaceni Bošnjo poslato Jul 22, 2018, 18:46:07 POSLE PODNE
meni ovo top, svaka čast ja ne bih mogo da sklopim 10% ovoga hahaha
Hvala :)

Citat: Fqris poslato Jul 22, 2018, 21:42:52 POSLE PODNE
Moze brasa i bolje ;) 8)
Naravno da može,Hvala :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Prelijepo izgleda, sve pohvale :)


bilo je lijepo dok je trajalo.


CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!