[In Progress] Landing Page

Započeo milkic.Dev, Jul 19, 2018, 23:48:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Projekat se jos uvek radi tako da je uradjeno samo par stvari na njemu, pa eto da cujem vasa misljenja sta bi trebalo da dodam ili da uklonim...
https://imgur.com/5s3L0ET
https://imgur.com/RfhnqUM


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message



Super je
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Hvala  :)


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message


Dizajn == Katastrofa. Kao da si se vratio negdje u 2007 godinu pa u tom stilu radio. I onda je bilo bolje od ovoga...
Kreni od velicine logoa, pa do ovog menija ... katastrofa.


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Citat: Nelson ZG poslato Jul 20, 2018, 11:30:04 PRE PODNE
Dizajn == Katastrofa. Kao da si se vratio negdje u 2007 godinu pa u tom stilu radio. I onda je bilo bolje od ovoga...
Kreni od velicine logoa, pa do ovog menija ... katastrofa.
Radjen je u bootstrapu, boje su iz flat dizajn palete, logo je velicine koja je prikladna za header, objasni malo bolje sta je po tebi ovde Katastrofa, ovo je dizajn iz 2018 a ne iz 2007, zaostajes malo??


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Ne znam zasto bih se ponavljao?! Rekao sam svoje misljenje. Kazem da ja ovo stil iz 2007 tako se onda radilo. Nije moderno sta vise ruzno je. Ovo za logo nemoj nikad vise da pises. Svako ko ima znanja o dizajnu bi se smijao svemu ovome jer je iskreno za smijanje. Kamo li za neki projekat. Jer ovo ne lici ni na sto. Tebi se boxovi ne uklapaju uopste kao da udjes na 3 razlicita sajta kada vidis header, body i footer. Krtitiku ili podneses ili ne. Svaka je dobra svidjela se tebi ili ne.

P.S pogledaj ovu forum temu i tvoj sajt uporedi datume izrade i kada shvatis da je nesto sto je radjeno bog zna kada bolje uklopljeno nego ovo tvoje sto je radjeno u 2018...
Poslednja Izmena: Jul 20, 2018, 12:54:35 POSLE PODNE od Nelson ZG


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Citat: Nelson ZG poslato Jul 20, 2018, 12:52:36 POSLE PODNE
Ne znam zasto bih se ponavljao?! Rekao sam svoje misljenje. Kazem da ja ovo stil iz 2007 tako se onda radilo. Nije moderno sta vise ruzno je. Ovo za logo nemoj nikad vise da pises. Svako ko ima znanja o dizajnu bi se smijao svemu ovome jer je iskreno za smijanje. Kamo li za neki projekat. Jer ovo ne lici ni na sto. Tebi se boxovi ne uklapaju uopste kao da udjes na 3 razlicita sajta kada vidis header, body i footer. Krtitiku ili podneses ili ne. Svaka je dobra svidjela se tebi ili ne.

P.S pogledaj ovu forum temu i tvoj sajt uporedi datume izrade i kada shvatis da je nesto sto je radjeno bog zna kada bolje uklopljeno nego ovo tvoje sto je radjeno u 2018...

Vazi druze, kako ti kazes, posto ja vec duze vreme saradjujem sa strucnjacima nisam dobio takvo misljenje od njih, cak su i jako bolji dizajneri od mene i vecinu dizajnera sa balkan sampa.. rekli da izgleda lepo, samo inace rad nije gotov, sto znaci da je u beta fazi objavljen a ti reagujes na rad kao da je gotov, i napravi razliku izmedju footera i body-a....


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Mozda je malo kockasto, nisam neki strucnjak ali dodaj jos nesto sa strane tj da se nastavlja na ove boxove...

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Citat: á—ªå,ä¹, poslato Jul 20, 2018, 15:45:41 POSLE PODNE
Mozda je malo kockasto, nisam neki strucnjak ali dodaj jos nesto sa strane tj da se nastavlja na ove boxove...

Hocu, nije ni priblizno gotov, ima jos dosta da se radi na njemu


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Moja greska za 3 stranicu i pominjanje footera pisao sam komentar preko telefona pa pomijesao 2 rada koja sam gledao mislio sam da imas footer, ali ovo about us ne znam to rijetko dje ide u body ali dobro xd posebno na index stranici uglavnom to bude kratki text u footeru ili ima posebnu stranicu. Ali ajde danas ima stranica koje na jednoj strani sve imaju. Svakako kao da udjes na 2 stranice. Ne brini drugar savrseno znam razliku izmedju footera i bodya. Sto se dizajna tice imam oci. Sigurno su to ogromni strucnjaci cim ti mazu oci sa medom. Jer stanje uopste nije tako bajno kao sto ti kazes da ti oni kazu. Vec ovo je po meni ocaj za danasnjicu i danasnji dizajn. Sto se koda tice necu ni ulaziti u to nisam ni vidio kod. Kada odradis nesto npr. www.uploaduj.me ili www.zara-rpg.com/portal (e ovo nije gotovo btw ZG portal odradjen za 3h html,css,php sve rucno sve moj kod (osim polovine menija mrzjelo me), a radi i ima hiljade posjetioaca. Sve sto ti pricam je za tvoje dobro, ne znam kako mozes misliti da je ovo dobro sto si napravio. Ovdje na sampu / balkan sampu se toliko ljudi ne razumije u dizajn tako to sto se ovdje nekome svidja nemoj da ti ide ka srcu.
Poslednja Izmena: Jul 20, 2018, 16:01:01 POSLE PODNE od Nelson ZG


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Ovako je izgledao moj prvi rad u srednjoj skoli, budi realan prema svom radu. Zaista lose

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Nelson ZG poslato Jul 20, 2018, 15:57:14 POSLE PODNE
Moja greska za 3 stranicu i pominjanje footera pisao sam komentar preko telefona pa pomijesao 2 rada koja sam gledao mislio sam da imas footer, ali ovo about us ne znam to rijetko dje ide u body ali dobro xd posebno na index stranici uglavnom to bude kratki text u footeru ili ima posebnu stranicu. Ali ajde danas ima stranica koje na jednoj strani sve imaju. Svakako kao da udjes na 2 stranice. Ne brini drugar savrseno znam razliku izmedju footera i bodya. Sto se dizajna tice imam oci. Sigurno su to ogromni strucnjaci cim ti mazu oci sa medom. Jer stanje uopste nije tako bajno kao sto ti kazes da ti oni kazu. Vec ovo je po meni ocaj za danasnjicu i danasnji dizajn. Sto se koda tice necu ni ulaziti u to nisam ni vidio kod. Kada odradis nesto npr. www.uploaduj.me ili www.zara-rpg.com/portal (e ovo nije gotovo btw ZG portal odradjen za 3h html,css,php sve rucno sve moj kod (osim polovine menija mrzjelo me), a radi i ima hiljade posjetioaca. Sve sto ti pricam je za tvoje dobro, ne znam kako mozes misliti da je ovo dobro sto si napravio. Ovdje na sampu / balkan sampu se toliko ljudi ne razumije u dizajn tako to sto se ovdje nekome svidja nemoj da ti ide ka srcu.

Ovo nije moj jedini rad, imam mnogo prethodnih rada.. neke mozes videti tu na bs... meni niko ne maze oci... videces kako ce izgledati kad zavrsim..

P.S. samo ime ti kaze da je ovo landing page... ako si upoznat sa landing page dizajnom.... cilj je da iskoristis maksimalno jednu stranu i da prikazes sve na jednoj strani... i uglavnom portfolio sajtovi koriste landing page dizajn...
Poslednja Izmena: Jul 20, 2018, 16:14:51 POSLE PODNE od Mr. Programer


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message