Dubai Community v2.1 - DOWNLOAD

Započeo JASENKO-STJEPANOVIC, Jul 18, 2018, 19:05:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Sklonjen je Download link zbog drugog skriptera moda. Uskoro nesto novo objavljeno hehe :D
Owner of Balkan Exclusive Community




Dobar mod, 10/10. Ali imam jedan problem, kada dam sebi admina, udjem na kucni server pise mi neuspesno hakovanje admin pozicije,potrazio sam malo u skripti, editovao je i to ali ne mogu tj. ne znam kako da dam sebi admina.POMOC

Citat: Hazardinho poslato Septembar 09, 2018, 13:26:51 POSLE PODNE
Dobar mod, 10/10. Ali imam jedan problem, kada dam sebi admina, udjem na kucni server pise mi neuspesno hakovanje admin pozicije,potrazio sam malo u skripti, editovao je i to ali ne mogu tj. ne znam kako da dam sebi admina.POMOC
Odes u skriptu nadjes Owner_1 vljd tako nesto stavis svoje ime tu "Baba_Milojka" npr onda nadji RCON Admin ne znam kako se zove samo trazi rcon i tu stavi isto svoje ime i compile mod i udji registruj se i onda /rcon login 123 ako je taj i onda /makeadmin toliko -.-!!!
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Skinuo sam baÅ¡ da vidim Å¡ta je raÄ'eno sa LVGa i objavljeni mod i ovaj na slikama nemaju nikakve veze, na slikama LVG, a objavljeni OE od Taylora, samo boje chata izmjenjene...

Jebote jasenkk koji kod mod da objavis nijedan dl link ne radiðŸ˜,


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.



|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.




|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.

Nisam znao da server moze dobijati update ukoliko nije ni otvoren. Khm no sve je pet dobar modic svidja mi se sve.  8)
Third-party Pawn Developer

@muma. nije OE, LVG je, a sa OE sam uzeo samo TD od gunshopa, ostalo smo Momenzi i ja sve sami radili.
@Paunovic kako ne radi bem ga

Ostalima hvala na lijepim komentarima <3
Owner of Balkan Exclusive Community