Globalno Drustvo Balkana Oslo U Tri Lepe

Započeo NenaD22, Jul 03, 2018, 19:25:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Moren0 poslato Jul 04, 2018, 13:39:51 POSLE PODNE
Dobro sto se ti sad mesas pod 1. obojica imamo isti broj godina pod 2.nije mi jasno uvek se mesas negde gde ti nije mesto pod 3.Idi izadji malo iz kuce nemoj ceo dan da sedis na Bsampu  :P  ;)
Ja bgm 17 god, ti jos nisi ni 14 napunio (vidi se po nacinu razmisljanja).. Mjesto mi je imas nesto protiv ?.. Ne igram samp, na bs udjem 2-3 puta u danu na 5 min pogledam sta ima novo..
Poslednja Izmena: Jul 04, 2018, 13:58:22 POSLE PODNE od Fqris

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Veruj mi ja biram zato cure odem i kazem svidjas mi se ako oce oce ako ne ko je jebe nija ni prva ni poslednja zato sam imo do ove 4.Godine sad imam otprilike msm imo sam 10 devojka i tako ti to! Budi svoj kakav jesi jebes druge ;)
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: Fqris poslato Jul 04, 2018, 13:56:06 POSLE PODNE
Ja bgm 17 god, ti jos nisi ni 14 napunio (vidi se po nacinu razmisljanja).. Mjesto mi je imas nesto protiv ?.. Ne igram samp, na bs udjem 2-3 puta u danu na 5 min pogledam sta ima novo..

Ti imas 17 godina max 16 kao sto ja imam 16 naravno da neces verovati ali sta da radim nisi ti meni niko i nista da se ja tb dokazujem ovde koliko imam godina  iskreno me zabole sta mislis o meni
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

#A.J.


Citat: Bašovski poslato Jul 04, 2018, 12:12:13 POSLE PODNE
boze baci ciglu i budi preczian :(

Pazi Basovski da se ne okliznes negde..
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Moren0 poslato Jul 04, 2018, 14:34:27 POSLE PODNE
Pazi Basovski da se ne okliznes negde..
Ja se divim svakom tvom postu hahahahahahahahahaha

@Moren0 @Fqris smirite se malo.
Bude li vas neko banovao ili slucajno dao zabranu pisanja, nece biti moj problem.
Moje je da vas upozorim, vi odlucite sta cete dalje.

Na ovom forumu postoje pravila (kao i na ostalim forumima).
Pravila su pisana sa razlogom.
Poslednja Izmena: Jul 04, 2018, 17:54:57 POSLE PODNE od Sejnur337_
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


@BaÅ¡ovski  @Captain Foux  @X ♫

Slazem se sa vama i dodao bih , sto ne naleti neko nevreme da baci neki grom u njega 8)

@Fqris  @l4n4s4c4o

Pustite izgubljenog kida , vidite da ne zna gde je  8)

@Joey.pwN

Uvek svoj , kome smeta neka proseta malo  8)

@Moren0

Ako ti smeta moj post ti prosetaj malo , a ne cek zar ti nisi otisao sa foruma bese ? A ne ti si onaj tip napaljenog debilnog klinca koji misli da je in i da je najbolji i najvisa klasa , izvini sto cu te razocarati ali ti si debil , da ti prevedem = Dete sa posebnim potrebama.
Nauci nekad za Tacku i Zarez , posto vidim za to nisi jos cuo.
Ako ti se ne svidja post ti lepo odjebi , a i podnecu zahtev za neku zabranu postova , komentarisanje a mozda i ban , veceg kida od tebe nisam video i stalno nesto zapocinjes ti , ti si faca , ne ustvari si debil.  :D  8)

@Sejnur337_

Moram pocet ponovo citat pravila  :D  8)
Ovaj kid nije normalan.
Poslednja Izmena: Jul 04, 2018, 20:52:19 POSLE PODNE od NenaD22

Citat: NenaD22 poslato Jul 04, 2018, 20:46:57 POSLE PODNE

@BaÅ¡ovski  @Captain Foux  @X ♫

Slazem se sa vama i dodao bih , sto ne naleti neko nevreme da baci neki grom u njega 8)

@Fqris  @l4n4s4c4o

Pustite izgubljenog kida , vidite da ne zna gde je  8)

@Joey.pwN

Sta mi rece znas kolko me potresa ta stvar ?















Uvek svoj , kome smeta neka proseta malo  8)

@Moren0

Ako ti smeta moj post ti prosetaj malo , a ne cek zar ti nisi otisao sa foruma bese ? A ne ti si onaj tip napaljenog debilnog klinca koji misli da je in i da je najbolji i najvisa klasa , izvini sto cu te razocarati ali ti si debil , da ti prevedem = Dete sa posebnim potrebama.
Nauci nekad za Tacku i Zarez , posto vidim za to nisi jos cuo.
Ako ti se ne svidja post ti lepo odjebi , a i podnecu zahtev za neku zabranu postova , komentarisanje a mozda i ban , veceg kida od tebe nisam video i stalno nesto zapocinjes ti , ti si faca , ne ustvari si debil.  :D  8)

@Sejnur337_

Moram pocet ponovo citat pravila  :D  8)
Ovaj kid nije normalan.

Es ist nicht alles Gold, was glänzt

moreno druze jesi ti oboleo? ako te ne interesuje tema zaobidji je nemoj ovde da smaras i da meni posle saljes privatne poruke da banujem nekog, tebe cu prvog samo nastavi

Citat: SteXi.ılllı. poslato Jul 04, 2018, 21:44:49 POSLE PODNE
moreno druze jesi ti oboleo? ako te ne interesuje tema zaobidji je nemoj ovde da smaras i da meni posle saljes privatne poruke da banujem nekog, tebe cu prvog samo nastavi
Zahvaljujem na komentaru , vidis i sam o cemu se radi , ne moram ti nista govoriti  8)

offtopic tema u offtopic podforumu je otisla previse offtopic, drzite se teme momci :D


bilo je lijepo dok je trajalo.


#A.J.

Citat: Bašovski poslato Jul 04, 2018, 22:34:31 POSLE PODNE
offtopic tema u offtopic podforumu je otisla previse offtopic, drzite se teme momci :D
wut dafuq :D
al' vam čo'jek pojasni hahaha


Cekaj, imas posao, kazes gradis svoj zivot a roditelji te smaraju zbog toga da li si pre par godina nekoj devojcici rekao nesto.
Rekao bi da sve sto si napisao u proslom vremenu zapravo jeste sadasnje.

Drustvo Balkana jeste otislo u pogresnom smeru ali u smislu kakvom si ti to naveo najmanje je zabrinjavajuce.


Takodje mislim da navedena tema nije za ovakav tip foruma bez obzira sto je off topic tema. Imate vi pametnije stvari za razmisljanje dok ovako nesto ipak treba da prepustite starijima. Uzivajte dok ste mladi, takve brige ostavite za kasnije, bice ih na pretek.
Poslednja Izmena: Jul 05, 2018, 00:05:18 PRE PODNE od noiR
Sakupljajte bitcoine sufrovanjem putem Chrome-a. Bez ikakvog ulaganja.
Jednostavno dodajte extensiu na pretrazivac i polako prikupljajte BTC-ove koje kasnije mozete unovciti.
Mozda je sporo ali nista vas ne kosta. Kada neko doda extensiu preko vaseg linka, vama se automatski povecava brzina prikupljanja bit coina.



Hvala!