Globalno Drustvo Balkana Oslo U Tri Lepe

Započeo NenaD22, Jul 03, 2018, 19:25:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Dosao sa posla danas i brat mi kaze kako sam pre 4godine rekao nekoj devojci "Hoces da se J**emo" sto naravno nije istina.

Moj brat veruje u to i prica roditeljima o tome i mojoj kulturi i oni ce me naredna 3meseca smarati oko toga , zbog neke lazne price.

Ja radim po ceo dan i posle sam u sobi , radim neke svoje stvari oko muzike,retko kad izlazim a tu devojku skoro ni ne poznajem , par puta popricali nesto samo , bez uvrede ona je malo deblja i to me ne privlaci.

Pre ne znam koliko godina tacno , promasio sam smenu prakse u skoli i igrao ceo dan basket u "Kavezu" (teren za kosarku i mali fudbal) , dao nekim devojcicama (mozd 1-2razred) da igraju igricu "AA" , i posle toga otisao u igraonicu odigrati igricu gde je usao covek i napao me fizicki bez razloga ispred igraonice , naisla su dva inspektora i sklonili ga sa mene i on je rekao kako sam ih "pipkao" a ja nisam uopste u tom fazonu sa devojkama, niti sam ikada bilo sta pomislio.

Moja prica je u policiji prosla kao istinita sto i jeste kada sam rekao sta se desilo , jer su te dve devojcice pred inspektorima rekle istinu a sutradan u policiji neku drugu pricu.

Pocinje me to nervirati i nekom ce izgleda leteti.

Pre par dana neki likovi iz kraja , mozda su 1-2godina srednje mi dobacuju "Zuco , zuti , debilu , zucko" na sta se ne osvrcem jer me ne dotice nista od toga sto pricaju osobe koje nisu u kontaktu samnom.

Ja sam inace povucena i mirna osoba, puna stpljenja i volim svoj mir , ne izlazim cesto i retko kad konzumiram alkhol. Svi zivi pokusavaju od mene napraviti da sam  neki los tip a nisam.

Devojke me ne zanimaju trenutno kao ni tad jer nemam vremena za njih , nisam od momaka koji menja devojke kao carape iako to mogu lako , jer sam posvecen usavrsavanju sebe i kreiranju sebe u sto bolju osobu i trudu da uspem u muzici.

Volim jednu devoju vec duze vreme (jos malo 2godine) i jedino nju vidim kao devojku dok ostale ne primecujem uopste jer me ne interesuje a ona i ja imamo neku svoju pricu.

Sta vi mislite kuda ide balkan i deca balkana , ako je sad ovako ? 8)

https://youtu.be/a7iHJrzukwA?t=625

Pogledaj ovaj dio videa.Opisuje situaciju balkana.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Jul 03, 2018, 19:40:00 POSLE PODNE
https://youtu.be/a7iHJrzukwA?t=625

Pogledaj ovaj dio videa.Opisuje situaciju balkana.

Pratim hadzyca odavno i znam tacno o cemu je pricao , samo mi nije jasno kako daju sebi za pravo, sta ja sad trebam da radim , da ubijem nekog , da iskuliram , sta nije mi jasno vise brt  8)


Citat: â™" Bili â™" poslato Jul 03, 2018, 21:14:04 POSLE PODNE
ne mogu vjerovat Å¡ta sam pročito  ???
Cistu realnost , kad mi je brat rekao preseo mi rucak i sve zivo a sto je najgore on veruje u to i krenuce da prica svuda oko toga posto se i vako ne slazemo nesto ...

brt da nisi ti neki sektas cim te pic*e ne zanimaju i ovi ti tek tako dobacuju nesto? xD
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic2405 poslato Jul 03, 2018, 22:08:33 POSLE PODNE
brt da nisi ti neki sektas cim te pic*e ne zanimaju i ovi ti tek tako dobacuju nesto? xD

Pa jel fino rekao da mu se dopada jedna mala ali nema muda da priÄ'e poÅ¡to je sramežljiv (Takav sam ja)  :D

Citat: Hazon poslato Jul 03, 2018, 22:35:17 POSLE PODNE
Pa jel fino rekao da mu se dopada jedna mala ali nema muda da priÄ'e poÅ¡to je sramežljiv (Takav sam ja)  :D
Ispao si iz konteksta malo , nas dvoje imamo neku svoju pricu , zajedno smo 2godine  8)

I TO bas nasao na ovom forumu da nam pises ?
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Moren0 poslato Jul 04, 2018, 10:35:37 PRE PODNE
I TO bas nasao na ovom forumu da nam pises ?

a jok napisace na old school forumu...

Ovo je offtopic moze da pise sta zeli njegovo je

Citat: l4n4s4c4o poslato Jul 04, 2018, 11:35:16 PRE PODNE
a jok napisace na old school forumu...

Ovo je offtopic moze da pise sta zeli njegovo je

Sta pominjes OS forum ?.Ljubomoran si na njih sta idi gledaj jos crtanih filmova ja bi ti preporucio "Naruta" da gledas  8)
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Moren0 poslato Jul 04, 2018, 11:57:53 PRE PODNE
Sta pominjes OS forum ?.Ljubomoran si na njih sta idi gledaj jos crtanih filmova ja bi ti preporucio "Naruta" da gledas  8)
boze baci ciglu i budi preczian :(


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Moren0 poslato Jul 04, 2018, 11:57:53 PRE PODNE
Sta pominjes OS forum ?.Ljubomoran si na njih sta idi gledaj jos crtanih filmova ja bi ti preporucio "Naruta" da gledas  8)

Kao prvo "Naruto" nije crtani film,vec anime.Ako ne znas sta znaci anime(a to se veoma jasno vidi prema tvom komentaru).
Anime je nesto nalik crtanom filmu(samo sto je preporucljiv za starije,posto ima krvi,ubistva i tih stvari koje nisu preporucene za decu.

A kakve veze ima sto sam spomenuo OS forum,palo mi je na pamet i kakvu bi ljubomoru trebao imati?
Procitaj moj odgovor jos 5 puta da ti se razjasni posto vidim da nisi nesto bistar  :D

Izmena:
Kad sam rekao na Old School,moje misljenje je bilo za taj forum da je samo za SAMP i ne bi bilo pravilno da napise tamo(Posto je nalik ostalim serverima,Prijave na igrace,zalbe itd...)
Ovde postoje razlicite vrste podforuma,kao sto je offtopic i on moze napisati sta zeli,njegovo je nije tvoje,zato ne trebas da pises gluposti,pitao je za neki savet ili sta vec nisam ceo tekst procitao.
Poslednja Izmena: Jul 04, 2018, 12:26:32 POSLE PODNE od l4n4s4c4o

Citat: Moren0 poslato Jul 04, 2018, 11:57:53 PRE PODNE
Sta pominjes OS forum ?.Ljubomoran si na njih sta idi gledaj jos crtanih filmova ja bi ti preporucio "Naruta" da gledas  8)
Ja vama fino kazem da je ovo kidarica obicna

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Fqris poslato Jul 04, 2018, 12:32:14 POSLE PODNE
Ja vama fino kazem da je ovo kidarica obicna

Dobro sto se ti sad mesas pod 1. obojica imamo isti broj godina pod 2.nije mi jasno uvek se mesas negde gde ti nije mesto pod 3.Idi izadji malo iz kuce nemoj ceo dan da sedis na Bsampu  :P  ;)
Es ist nicht alles Gold, was glänzt