Disaronno RolePlay - Courthouse & Prison Presentation

Započeo Slade, Jul 01, 2018, 22:51:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Predstavljam vam princip zatvaranja igrača koji uključuje čekaonicu, sud, te odreÄ'ivanje kazne, nakon čega slijedi prijevoz do zatvora preko NPC-a koji je zadužen samo da vas preveze do zatvora. Na video sam prikazao /prisoncall, tačnije telefonsku govornicu zatvora koja skine 10$ iz dzepa pri svakom pozivu, jer mobiteli nisu dozvoljeni u zatvoru. Svima je omogućeno, ko ima 10$, da zove u zatvoru, a niko ne može primati pozive (jer nema mobilni).
To je samo dio zatvora, ima još stvari poput rada za smanjivanje kazne itd.

Prezentacija:




Bukvalno najjaca stvar za sada na ovoj nasoj sceni,samo imam jedno pitanje,koliko je 12 godina vremena u minutima/satima na serveru,ne verujem da je bas 12 godina ;)

Ovo kao na noobotu prejako

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Predobro je samo malo smor jer puno vremena proÄ'e dok doÄ'eÅ¡ u zatvor da započne kazna, al' svakako prejako zamiÅ¡ljeno, i Å¡ta si se navukao na ove NPCove.. xD





#A.J.

Citat: X ♫ poslato Jul 02, 2018, 01:50:05 PRE PODNE
Predobro je samo malo smor jer puno vremena proÄ'e dok doÄ'eÅ¡ u zatvor da započne kazna, al' svakako prejako zamiÅ¡ljeno, i Å¡ta si se navukao na ove NPCove.. xD
I bolje da su NPC-ovi za neke stvari koje mogu, hitna, bus driver, taxi i ostala sranja.. :D
Samo ovi bitni poslovi, zavisi koji imaju, ovi basic (farmer, vatrogasac, kosač trave..), su bitni za igrače, Å¡to mi se sviÄ'a. Odlično Danise!  8)

Citat: #TheV1nny_ poslato Jul 02, 2018, 00:42:51 PRE PODNE
Bukvalno najjaca stvar za sada na ovoj nasoj sceni,samo imam jedno pitanje,koliko je 12 godina vremena u minutima/satima na serveru,ne verujem da je bas 12 godina ;)

12 godina = 12 minuta, godine (minute) dobijaš u ovisnosti o svom wanted levelu, ja sam u ovom slučaju imao 6 (maksimalno) što kada pomnožiš sa 2 daje 12 i to su zapravo te godine, u slučaju da sam imao npr 3, dobio bih 6 godina (6 minuta).

Citat: X ♫ poslato Jul 02, 2018, 01:50:05 PRE PODNE
Predobro je samo malo smor jer puno vremena proÄ'e dok doÄ'eÅ¡ u zatvor da započne kazna, al' svakako prejako zamiÅ¡ljeno, i Å¡ta si se navukao na ove NPCove.. xD

Pravim RP mod, izbacio sam mnogo stvari koje kvare RP igru iz Disaronno moda, a NPCovi, iako imaju taj neki vid 'razvaljivanja' servera jer im ne možeš ništa dok rade svoje, tačnije njihovim vozilima, al eto nekako je vizija ljepša.
Što se tiče toga da je prijevoz dug, traje nekoliko minuta cijeli postupak, možda 2-3 minuta u vrh glave, kome je mrsko čekat može ići relog i svakako će dobit istu kaznu, samo što će si skinuti koji minut do paydaya.

Citat: Captain Foux poslato Jul 02, 2018, 13:39:00 POSLE PODNE
I bolje da su NPC-ovi za neke stvari koje mogu, hitna, bus driver, taxi i ostala sranja.. :D
Samo ovi bitni poslovi, zavisi koji imaju, ovi basic (farmer, vatrogasac, kosač trave..), su bitni za igrače, Å¡to mi se sviÄ'a. Odlično Danise!  8)

Postoji još par NPCova koje nisam naveo, kao što sam rekao i u prošlom postu, povećavaju život na serveru, a i imaju svrhu u igri itd. Posao Bus Vozač nebih rekao da će ikada biti ubačen, zato i ima Bus NPC, a naravno da nećemo ubacit vatrogasce ili tako nešto :D





Btw. hvala svima, živili  8)