Pomoć hitno oko komande !

Započeo MusshA, Jun 28, 2018, 02:25:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako imam komandu /aparkiraj, ja udjem auto kucam /aparkiraj trazi mii id od tog auta, eh ja kucam /dl vidim id tog auto kucam onda /aparkiraj ID Vozila, piše niste u tom vozilu a ja sjedim u vozilu..
Evo komande čitave dole..

CMD:aparkiraj(playerid, params[])
{
    if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return Info(playerid,"Morate biti ulogovani da bi koristili komande!");
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 5) return Info(playerid,"Nemate dozvolu da koristite ovu komandu!");
    if(AdminDuty[playerid] == 0) return Info(playerid,"Morate biti na duznosti da bi koristili ovu komandu!");
if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) return Info(playerid,"Niste u vozilu!");
    new i, Float:vehPoz[4], engine, lights, alarm, bonnet, objective, string[75];
if(sscanf(params,"i", i)) return Koriscenje(playerid,"/aparkiraj [ID - SF]");
if(i < 1 || i >= MAX_KVOZILA) return Error(playerid,"Ne mozete ici ispod 1 i iznad ogranicenog broja vozila!");
    if(GetPlayerVehicleID(playerid) != VoziloInfo[i][vID]) return Error(playerid,"Niste u tom vozilu!");
if(gettime() < carparkcrash) return Error(playerid,"Neko je parkirao vozilo pre vas, pokusajte za 4 sekunde (ANTI CRASH)!");
GetVehiclePos(VoziloInfo[i][vID], vehPoz[0], vehPoz[1], vehPoz[2]);
GetVehicleZAngle(VoziloInfo[i][vID], vehPoz[3]);
VoziloInfo[i][vPozX] = vehPoz[0];
VoziloInfo[i][vPozY] = vehPoz[1];
VoziloInfo[i][vPozZ] = vehPoz[2];
VoziloInfo[i][vPozA] = vehPoz[3];
g_DestroyVehicle_g(VoziloInfo[i][vID]);
VoziloInfo[i][vID] = g_CreateVehicle_g(VoziloInfo[i][vModel], VoziloInfo[i][vPozX], VoziloInfo[i][vPozY], VoziloInfo[i][vPozZ], VoziloInfo[i][vPozA], VoziloInfo[i][vBoja1], VoziloInfo[i][vBoja2], 2400);
SetVehicleNumberPlate(VoziloInfo[i][vID], VoziloInfo[i][vTablice]); VoziloInfo[i][vGepek] = 0; VoziloInfo[i][vTunirano] = 0;
g_SetVehicleToRespawn_g(VoziloInfo[i][vID]);
SetVehicleParamsEx(VoziloInfo[i][vID], engine, lights, alarm, VoziloInfo[i][vZakljucan], bonnet, VoziloInfo[i][vGepek], objective);
SacuvajVozilo(i); carparkcrash = gettime() + 4;
SAMF(-1, "{F3FF02}[ANTICHEAT] Admin %s je parkirao vozilo SFID: %d!", GetName(playerid), i);
format(string,sizeof(string), "AVPARKIRAJ | Staff: %s | SID: %d", GetName(playerid), i);
UpisiLog(LOG_KREIRANJE, string);
return 1;
}


Probaj id veci za 1 ili manji za 1, ja sam imao takav slican problem.

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Zar ti nije lakse da napravis /aparkiraj i da sam vidi id vozila i parkira ga ?