Disaronno RolePlay - Bus Drivers (NPC)

Započeo Slade, Jun 27, 2018, 23:20:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kratka prezentacija jednog dijela NPCova na novoj verziji Disaronno moda, ovog puta predstavljamo jednu turu BusDriver NPC-a koji se voza od aerodroma (trenutni spawn) kroz vanjski dio Los Santosa, do Opstine, i nazad drugim putem. Video nije snimljen kao cijela ruta autobusa jer bi predugo trajao. Sto se tice samo BusDrivera, na serveru ce biti za sada 3 bus vozaca.

Video:

SviÄ'a mi se.
Samo da li se bus stvori kad stisnes space ili ?

Odlicno, samo ono dobro je da se napravi tipa ako imas nekog igraca koji hoce da radi te rute da ti ne stvara npc-a dok on radi.

Citat: dowla poslato Jun 27, 2018, 23:24:16 POSLE PODNE
SviÄ'a mi se.
Samo da li se bus stvori kad stisnes space ili ?

Ne, samo sam ja cekao na iducem stopu da ustedim na vremenu, konstantno se vozi svojom turom, space ti samo pokaze info o dinamicnom checkpointu (u ovom slucaju taj CP je o tom bus-stopu)

Citat: 𝗧𝗘𝗥𝗭𝗜𝗖 poslato Jun 27, 2018, 23:35:15 POSLE PODNE
Odlicno, samo ono dobro je da se napravi tipa ako imas nekog igraca koji hoce da radi te rute da ti ne stvara npc-a dok on radi.

Bus ce imat svoju turu, neovisno o igracima, Bus Vozac nema na modu i nije planiran da se uvede, mozda i bude nekada, sto znam, ali opet Bus vozi svojom stranom i bude 7-10 (random) sekundi na stanici, igracu ne smeta pogotovu ako vozi svojom stranom, nikad nece doci do sudara ili sl.
Bus Vozac nije los posao al kako taj posao se nigdje ne radi i nije zanimljiv, bolje taj posao ostavit NPCovima.

Super, ja nisam znao ni da se moze to napraviti :D

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Odlicno je, bravo majstore :D


bilo je lijepo dok je trajalo.







Citat: Fqris poslato Jun 28, 2018, 01:21:36 PRE PODNE
Super, ja nisam znao ni da se moze to napraviti :D
Možeš ti sa NPCovima napraviti i policiju ako hoćeš kao u singleplayer xD

Full ma boiii <3