MOZE POMOC MOLIM VAS!!! Samo za one koij imaju IPHONE!

Započeo Lukiii, Jun 25, 2018, 11:54:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam problem sa update-ovanjem uvek kada idem na ''Azuriranje softera'' pise 7.1.2 i tako stalno a za instagram i ovakve slicne aplikacije traze 9.0 ili 10.0.Moze da mi neko pomogne samo mi se jednom update-ovalo sa 5.7 na 7.1.2! MOLIM VAS!!!  :D  :)
]


Huawei majka kakav crni ifon bacis ga sa 10cm od zemlje pukne preko ekrana na 25 linija.Sta da ti kazem odnesi ga u servis!
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Moren0 poslato Jun 25, 2018, 13:58:10 POSLE PODNE
Huawei majka kakav crni ifon bacis ga sa 10cm od zemlje pukne preko ekrana na 25 linija.Sta da ti kazem odnesi ga u servis!

Huawei honor 8 lite predobar :)

A za iphone ako je ispod 4s mislim da ne mozes na njega update ici, ili skini IOS 9.0 i preko iTunes pokusaj stisnes SHIFT i Update software i odaberes sistem koji si skinuo

#A.J.

Citat: Lukk.amX poslato Jun 25, 2018, 11:54:48 PRE PODNE
Imam problem sa update-ovanjem uvek kada idem na ''Azuriranje softera'' pise 7.1.2 i tako stalno a za instagram i ovakve slicne aplikacije traze 9.0 ili 10.0.Moze da mi neko pomogne samo mi se jednom update-ovalo sa 5.7 na 7.1.2! MOLIM VAS!!!  :D  :)
SKineÅ¡ fino iTunes, naÄ'eÅ¡ update 11.0, update ga i tjt. :)
Al moraš imat ono USB kablo, ukopčaš i skineš gore što sam ti reko.
Ne slušaj ove gore, im'o sam iPhone 4S, nisam mog'o pola stvari skinut, mor'o skidat starije verzije. Poslušaj me, btw. i imaš i na YT kako da update, ako ne znaš sam. :)
Nema na čemu.
Kakav crni Huawei, kakvi bakrači. Evo i ovaj ti je gore objasnio kako treba.
Poslednja Izmena: Jun 25, 2018, 14:22:48 POSLE PODNE od Captain Foux

Citat: _LEGIJA_ poslato Jun 25, 2018, 14:10:27 POSLE PODNE
Huawei honor 8 lite predobar :)

A za iphone ako je ispod 4s mislim da ne mozes na njega update ici, ili skini IOS 9.0 i preko iTunes pokusaj stisnes SHIFT i Update software i odaberes sistem koji si skinuo
Citat: Captain Foux poslato Jun 25, 2018, 14:19:11 POSLE PODNE
SKineÅ¡ fino iTunes, naÄ'eÅ¡ update 11.0, update ga i tjt. :)
Al moraš imat ono USB kablo, ukopčaš i skineš gore što sam ti reko.
Ne slušaj ove gore, im'o sam iPhone 4S, nisam mog'o pola stvari skinut, mor'o skidat starije verzije. Poslušaj me, btw. i imaš i na YT kako da update, ako ne znaš sam. :)
Nema na čemu.
Kakav crni Huawei, kakvi bakrači. Evo i ovaj ti je gore objasnio kako treba.
EDIT: Probao sam i sa USB nece nista da ga nosim u servis pa da oni tamo poprave?
Poslednja Izmena: Jun 25, 2018, 17:27:11 POSLE PODNE od Lukk.amX
]

Poslusao sam sve vas ali idaije nista.NOSIM GA U SERVIS DA NESTO NE SJEBEM OPET BEZ TELEFONA  :(
]