Kako ubaciti igre na ps3

Započeo Vojinxt125x, Jun 22, 2018, 18:29:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav ljudi, imam ps3 duze vreme, kupio sam ga odavno i koristio mozda 2 meseca samo. Igrao GTA V i to je to. Nemam igre, a on samo skuplja prasinu, pa sam proverio na netu da postoji neko cipovanje neke fore za igre itd.. Pa jel zna neko ovde kako bi mogla igra skinuta na komp da se ubaci na PS3?


Aj sad cu da pogledam, samo nzm jel treba cipovan da bude? Jer moj definitivno nije xD

Kupi igru kao svak normalan, imaÅ¡ polovnih sada uzet skroz jeftino, sam sam spiskao 3000â,¬ na ps3


bilo je lijepo dok je trajalo.



Citat: Vojinxt125x poslato Jun 22, 2018, 20:32:35 POSLE PODNE
Kupio bih ja da imam para logicno
Zasto si onda kupio PS3, ako nemas para za igre? Nigde veze.
Bukvalno si mogao skinuti PS3 Emulator na PCu i igras igrice kao svaka normalna osoba.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Vojinxt125x poslato Jun 22, 2018, 20:17:28 POSLE PODNE
Aj sad cu da pogledam, samo nzm jel treba cipovan da bude? Jer moj definitivno nije xD
Koliko znam ne treba, ali pokušaj. :)

Ipak treba cipovan da bude da bi imao onaj Multiman sta vec, ovako ne prepoznaje.. Jbg, a igrala mi se neka Fifa ovo ono xd

Preporucujem ti da ne radis to sam jer mozes lako sjebat ps3, raspitaj se po netu ima ovi sto prodaju ps3 ili kompove cipuju oni to od 15-30e + msm da ubace i igricu 1 po zelji

Igrice su jako jeftine.Ja sam prodao PS 3 i 30 igrica fazon 150â,¬
DEXA PROPO