Igrice

Započeo Vilko, Septembar 03, 2010, 12:10:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mene zanima kakve vi igrice igrate.. Probao sam milijune igrica (otprilike xD ) i ugasim ju.. Pa hajd mi recite kakve vi AKCIJSKE,STRATEGIJE i RTS igre igrate

Ja derem battlefield 2 (ne bad company), samp (xD), cod2mp, i nekad kad je dosadno vc:mp, samo steta sto nema puno igraca :( ja vise volim starije naslove jer to su bile igre, a ne sad ove neke nove jer su izgubile bit igre i zabave, jednostavno su "prerealne", a ako oces vrhunsku zezanciju imas vc:mp

Strategija po meni najbolja:Stronghold Crusader.Igrica je mozda dosta staromodna ali je odlicna.

Opis:To je jako teska strategiska igrica ali i zabavna.Uglavnom,trebas da napravis svoj grad sa velikom odbranom,da imas sto vise namjernica da bi se bogatio,da pravis oruzije za ratnike i ima jos mnogo toga.Igrica nema zmajeva,cudovista,heroja(ima samo glavnog koji se nalazi na glavnoj kuli i nesmije biti ubijen jer se tako jedino dolazi do poraza,a pobjeda suprotno,sto znaci da ti trebas da dodjes do njega i da ga ubijes i on je eliminisan).Takodje imas svoje prijatelje koji ti pomazu i zajedno stobom napadaju ako su spremni(to mozes ti odlicit kad ce napast ili moze i sam zavisi.Ima mnogo toga da sad ne pisem nego ako oces da igras sam se snadji i lako je mozes nac za download na torrentu,ili negdje drugo ali ti je preporucujem jer je zanimljiva.Takodje ima i nastavak Stronghold crusader extreme koji ima dosta novih /prijatelja/neprijatelja i dosta misija novih ali je takodje i tezi.Takodje je manje realan ali nije neka ralika.Ostali djelovi stronghold serijal kao na primjer stronghold 2 ili legends mi se nisu svidjeli.Izlazi novi stronghold tokom ove godine i nadam se da ce bit mnogo bolji.Zaboravih rc da mozes igrat i MP ali preporucujem ti da jos ne pocinjes dok ne naucis.Ako imas nesto da me pitas u vezi te igre imas na PM pa pitaj.

Dobra stategijaje takodje Mount and Blade ali nije ni nalik stronghold igrama.Takodje predlazem da probas pa ako ti se svidi tim bolje.Imas malo noviju a skoro istu samo sto ima vise opcija u svakom pogledu a to je Mount and Blade Warband i takodje ima MP.

Dobra ppularna strategija ako ne i najpopularnija je WarCraft 3/FrozenThrone.Nije poznata sama igrica koliko je poznata mapa.Ime mape je Dota a najnovija v je 6.68.Najpoznati program za igru preko interneta je garena,ali moze i preko BattleNeta ako je orginal(samo tad)i Ranked gaming client.Preporucujem ti da pocnes da igras na BN ako imas orginal ili ces imat jer je tamo najlakse sve naci,a ako nemas org. preporucujem garenu[ima dosta bugova jer ima veliku broj clanova(broji preko milon clanova iz cijelog svojeta).Na gareni mozes igrati druge igre kao sto su left4dead 1 i 2-takodje dobre horror/akcija igra,BattleField nekolko djelova CallOfDuty nekolko djelova i jos mnogo sitnih igrica kao sto su poker].Ima dug opis i dosta je teska.Takodje ako ti treba link za DL ili pomoc isto pitaj na Pm ili mozes ako ti trebam i na skype(stevan932)

Edit:
Zaboravih da spomenem neke dobre akcione igrice koje sam ja igria i koje ti se mozda svide a to su GodFather 1 i 2(odlicne igre),Scarface(nije nesto ali pogledaj na youtube pa ti se mozda svidi),I sad mafia 2 ali nije lako bas nac crack jer je izasla skoro u punoj verzji(do 28og je bila demo).Ako volise simulacije imas i tamo dosta igara dobrih ali su meni simulacije nekako dosadne.Jedna od novih je German truck simulator (ima i Uk truck simulator,novija je ali mi se ne svidja jer se vozi lijevom stranom).Eto nadam se da sam ti dao dobre predloge pa sad izaberi sta ces.
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2010, 12:57:36 POSLE PODNE od Stevan_Chakic

Jel zante neku igru kao rome total war samo novija za moj PC

makelele

strong hold crusader igram i ja nije losa igra,ali ja igram one miseje probaj sa tom ako zelis

Evo klikni ovdje i tamo mozes naci skoro sve nasove igrica(nebitno nove/stare).Takodje imas potraznja pa tamo pitaj ako oces ali ja sam naveo dobre igre i iskreno da kazem ne volim Rome Total War.Evo ti glavni link tog serijala.

www.croherzegovina.org je rijeÅ¡enje za tvoje probleme svaki dan nove vijesti i preporuke igrica  ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Volim sve vrste igara, ali malo manje strategije. Jedina koja mi se sviÄ'a je stronkold cursader :D il kako se već piÅ¡e ;D

a najdraže igre su mi: Prince of Persia svi dijelovi, Mercenaries 2, The SIms (1, 2, 3) PES (6, 8 ), GTA SA, Oblivion, N FS, Buly itd..: :D

Upravu si.Ja nesto nisam ni ulazio od kad je ono forum bio ugasen pa nesto i zaboravio ali vidio sam kad sam procitao puruku da radi portal ali forum jos ne.I ja ti preporucujem tamo da gledas jer ima dosta toga o igricama a i o samim novostima iz svijeta tehnike.Odlican portal ;D

Sims sam igrao ali mi brzo dosadi,Bully sam nekoliko puta pokusao instalirat ali nikad nije moglo nesto(pocne mi intro i kad se zavrsi ne desava se nista).I PES sam igrao po malo a ostale  slabo(ne odnosi se na GTA SA :) )

Kako da u stronghold dobijem vise vojske? Imam 14 + onaj car i neide dalje, a ovi drugi protivnici vec po 100 razvili

Rekoh ti na Pm i ovdje cu:napravi hovele za populaciju (to su one male kuce koje kostaju po malo drveta one bijele ako znas) i obavezno na pocetku stavi onaj graneri da ti se nebi smanjivala populaciji jer ako nemas hrane smanjuje se a na pocetku dobijes malo/punohrane zavisi i obavezno stavis 4 hovela 4 kuce za drvo nekoliko kuca za hranu(to cim pocnes) i prosiris stokpail(to je da savljau drvo,kamen,pivo,iron, i jos mnogo toga).Imas dosta kuca pa isprodaj zasta koja koristi i na pimjer za kamen moras stavit blizu bika i onu konstrukciju za izradu kamena.Ako jos nesto ne znas pitaj.Ovo je ukratko kako trebas pocet a imaju tu i neki buovi ali cine igru ako ih koristis manje zanimljivom(na primjer stavis bik na kapiju i ratnici i ljudi otali ne mogu da izlaze i sv van baze sruse,i ima jos ali taj je jedan koji ti mozda nekad posluzi).


Sve osim RPGova i onih strategija iz pticje perspektive.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Uredu može lock.. Ako neko još ima neku dobru strategiju kao Stronghold recite mi. Sad igram samo to :)

Lockaj Lord

igram samo SAMP zbog skriptanja, al inace najbolja igra mi Age Of Empires(svi nastavci) :P