Indigo Gaming RPG/DM 1.1 by Ivan !

Započeo 4tfn., Jun 01, 2018, 14:48:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Roby Maper poslato Jun 02, 2018, 10:58:26 PRE PODNE
Solidno dodaj jos slika
Nisam ja slikao, moj  burazer je. Ako me ne bude mrzelo dodacu jos koju sliku xD. Pozdrav. Pozdrav.
Aj vidimo se...



Citat: deniskripter poslato Jun 02, 2018, 13:24:55 POSLE PODNE
Koj je rcon kod zastita ako oze pls
Ti si naso da stavis SKRIPTER pored imena ? ,pa ajde skripteru,idi u pawno,ides na search kucas sigurnosni,2x i pisace ti broj jedan to je sigurnosni,brisi to skripter  ::) :(


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.

Citat: ραÏ...ησνι¢ poslato Jun 02, 2018, 14:54:30 POSLE PODNE
Ti si naso da stavis SKRIPTER pored imena ? ,pa ajde skripteru,idi u pawno,ides na search kucas sigurnosni,2x i pisace ti broj jedan to je sigurnosni,brisi to skripter  ::) :(
napisem i nie


Nez cemu objavljivanje , mogli ste ga sacuvati za drugu priliku al eto..
@tema Solidno . 7/10  8)
PELA JE BOG OTAC


Citat: Dajmond poslato Jun 02, 2018, 15:02:41 POSLE PODNE
Nez cemu objavljivanje , mogli ste ga sacuvati za drugu priliku al eto..
@tema Solidno . 7/10  8)
Mod je objavljen jer su kenjali malo Nemus i njegova ekipa a i stojao mi je dzabe i skupljao prasinu. Pozdrav.
Aj vidimo se...


Neko upload bez .exe fajlova da testiram ? @tema puno bagova 8/10

Uopste nemas odobrenje, xavi & jaksic su skripteri, a tvoj propali brat sto je izmislio odobrenje ja nisam kriv :)... Admini lock ovo -.-

Ne znam cemu ovo me mogli ste prosto sacuvati mod ili ga prodati uradite BugFix i to je to a sad apravi te svadju da je Jaksic i Xavi nisu radili mod a pse na Mode:IG v1.0 by Xavi xD
@team 5/10 ima bugova ko Mustafa Nadarevic zena
]

Lepo  8)
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX