Sta nije uredu :S

Započeo TheKiller, Avgust 28, 2009, 02:15:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uzeo sam onaj West Coast RPG sto ima na ovom forumu..i sad izbaci mi ovaj error..do ceg je :S

C:\Users\alen\Downloads\samp02Xserver.win32\pawno\include\a_samp.inc(19) : fatal error 100: cannot read from file: "string"


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Chrome

ja stvarno ne znam sta je vama.. a pise ti ljepo DA NEMA string.inc FILE-a !!! ... to jednostavno ubaci u pawno/include sta ti tak mutav  :mad:

Citat: Chrome poslato Avgust 28, 2009, 02:21:12 PRE PODNE
ja stvarno ne znam sta je vama.. a pise ti ljepo DA NEMA string.inc FILE-a !!! ... to jednostavno ubaci u pawno/include sta ti tak mutav  :mad:

ubacio u pawno #include <string> opet isti error :S


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Chrome

pa si stvarno glup; kazem u FOLDER "pawno/include" kako si tako glup.. jao.. pa / inace znaci u Windowsima/DOS-u razdjeljnik izmedu foldera.. joj pa valjda bi i napisao tocno kako treba da moras nesto u SKRIPTU ubaciti.. ALI TREBAS U FOLDER..

ja ti preporucam da ti ne skriptas jer si tolko glup da sumnjam jel ti uopce u plusu IQ.. katastrofalna retardacija  thumbsup

Citat: Chrome poslato Avgust 28, 2009, 03:08:55 PRE PODNE
pa si stvarno glup; kazem u FOLDER "pawno/include" kako si tako glup.. jao.. pa / inace znaci u Windowsima/DOS-u razdjeljnik izmedu foldera.. joj pa valjda bi i napisao tocno kako treba da moras nesto u SKRIPTU ubaciti.. ALI TREBAS U FOLDER..

ja ti preporucam da ti ne skriptas jer si tolko glup da sumnjam jel ti uopce u plusu IQ.. katastrofalna retardacija  thumbsup

rijesio sam odmah,nego cekam oces li reci da sam glup i to..samo sam to cekao  thumbsup


LOCK


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (: