[Savjet]Koji internet

Započeo BloodMaster, Septembar 02, 2010, 13:11:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

T-scam? T-com?!
Pa idiote sta potpisuju tvoji mama i tata kodkuce kad dodju mi smo iz Hrvatskog telekoma! HRVATSKI TELEKOM JE T COM ONI KAZU DA JE TCOM DEUTCSH TELEKOM!
Samo vi potpisujte.. Pa nemojte se cudit kad bude pisalo "optima telekom" a ne "hrvatski telekom" i dodje vam racun 2000 kn.. Samo dajte
Tata mi radi u t centru pa nemojte mislit da lazem..

Od prijatelja, a cuj, mozda zavisi od lokacije.... Ps, jel mi moze neko naci neki o8oo broj od iskona, ja na mobu nemogu naci.... :S


Naaaaaaaaahhhh........ Iskon, moro bi placat 119kn internet + 50kn t-comu jer na mojoj lokaciji nemogu staviti svoje zice... A pitam ja njih za ovaj carnet, onda bi bilo 100kn + 50kn tcomu, ALI, na mojoj lokaciji nije dostupno :S Lord, vidis da se mora oboje... Nije internet za mene xD.... Sve najbolje ponude, meni nisu dostupne.... Shit....

Pa uzmi MAX ADSL od T COMA jbt, najbolji je i najvise pokriven u drzavi, s tim da se Optima hvata preko njihovih kanala -.-

Imas pravo, Svi ovi izgledAJu bajno, ali tcom je jos najbolji.. Ajde, dal smrtoji mozda jos koji, sem ova 4??

Ja placam net 64 kune flat+maxtv60kuna+neki pdv+neko sranje=200kuna

150 kn ti je flat, s ugovorom na 1-2 godine ti izadje 80 kn Uracunat PDV!
MaxTV ti je mslm 100 kn, 60kn pretplata i 40kn PDV
Telefon.. Ovisi

Max tv mi netreba, ja jedino koristim ovo: Www.wwitv.com  Znam da je 150kn, ali to je jos najpovoljnije, a mozda ima ono za carnet pa bude jos jeftinije... + Besplatno surfanje do proljeca.... Weee..... A, dal bi bilo izvedivo ovo: npr, ja sad platim 2ooo kn, i imam flat do kraja 2012?

Ako si iz srbije najbolji je SBB!  8) Dobijes 2 godine internete i neku dobru kablovsku televiziju sa 300 programa xD... Brzina ti je 4mbs i download 400-500kb... Hmmm ja njega imam odlican je nema sta!  ::)

Uzmi kod BNeta xCarnet ako si u mogucnosti(jer oni su u vecim gradovima samo).. kod bneta neces pozaliti..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Bnet mi je prijatelj reko da nije nest, al nema veze to,bas je podrzano u pozegi :S Cini mi se da cu uzet t-com + carnet da bude jeftinije + besplatno surfanje do proljeca.. Aj ak postoji jos neka opcija bolja/jeftinija, recite. + ja sam iz Pozege u Hrvatskoj.

pogledaj na PCEkspert forumu imaš njihovu sekciju za internet i raspravu za ISPove i prijedloge drugih clanova itd.

Nemoj se samo toliko oslanjat na preporuku prijatelja pogledaj svaku opciju iz više perspektiva

Vilko jest da je TCOM glavna državna telefonska kompanija ali netreba nužno značit da je i najbolja

Nemogu na pc expert, kaze mi greska u komunikaciji posto sam na mobu. Nego vidis, u nasoj drzavi postoji 5-6 interneta, a svi najpovoljniji meni nisu dostupni... Ova ponuda t-coma mi se sam cini super, ali mozda postoji jos nesto.... Msm, 15gb mi nije dosta, jer stalno visimza youtubeom i wwitv.com-om a ofc, derem i samp, cod2, bf2 i torrent nekad.... Vidio sam metronet, no ja na mobu nemogu nista naci o tome...

Citat: BloodMaster(Viky) poslato Septembar 03, 2010, 11:35:07 PRE PODNE
Nemogu na pc expert, kaze mi greska u komunikaciji posto sam na mobu. Nego vidis, u nasoj drzavi postoji 5-6 interneta, a svi najpovoljniji meni nisu dostupni... Ova ponuda t-coma mi se sam cini super, ali mozda postoji jos nesto.... Msm, 15gb mi nije dosta, jer stalno visimza youtubeom i wwitv.com-om a ofc, derem i samp, cod2, bf2 i torrent nekad.... Vidio sam metronet, no ja na mobu nemogu nista naci o tome...
A dali si mozda procitao moj post??